מס' צפיות - 98
דירוג ממוצע -
הקומוניסטים באים-האנרכיסטים באים
.האם אי פעם התעכבנו לחשוב אודות חלקם של בני עמנו באסון הנורא, ברצח הסיטונאי הקומוניסטי-בולשביקי כנגד מתנגדים פוליטים שלא נפל מרצח העמים אותו ביצעה המפלצת הנאצית?
מאת: Aaron Roll 01/10/11 (07:55)

1 אוקטובר 2011

הקומוניסטים באים-האנרכיסטים באים

 

.האם אי פעם התעכבנו לחשוב אודות חלקם של בני עמנו באסון הנורא, ברצח הסיטונאי הקומוניסטי-בולשביקי כנגד מתנגדים פוליטים שלא נפל מרצח העמים אותו ביצעה המפלצת הנאצית?  שהרי מרבית חברי הפוליטבירו של ברית המועצות והמוציאים לפועל של רצח העם הרוסי לפני, תוך ולאחר מלחמת העולם השניה היו יהודים (גם מרבית הגנרלים הרוסים של אותה התקופה היו יהודים).

אנו מדחיקים באדיקות ולא בכדי כי משך תקופה זו נערכו טיהורים באוכלוסיה הרוסית והיהודית אשר היגיעו במצטבר לכלל 25,000,000 נירצחים בשיטחי רוסיה הסובייטית.  בני עמנו, ממנהיגי רוסיה הסובייטית של התקופה הם מהאחראים הראשים, המוציאים לפועל, לרציחות הסיטונאיות של רוסים ובני עמים אחרים (כולל מבני עמם היהודים).

ההבדל העקרוני בין הבולשביקים לנאצים הוא זניח ואינו מהותי.  הנאצים רצחו בעיקר את השונים גזעית, בעוד שהבולשביקים רצחו בעיקר את השונים אידאולוגית.  הנאצים שחששו מהתקשורת העלימו פשעיהם (דרך הארובות המעשנות ואמצעים אחרים) בעוד שהבולשביקים אשר שלטו ללא מצרים במדיה לא טרחו להעלים עקבות פשעיהם ובפשטות טייבו שדות סיביר במליוני גוויות קורבנותיהם.

 

וכעת, עדיין קיימים בנינו אנשים השבויים בחלומות הגדולה של הימים הרצחנים ההם.  הם הוזים כיצד באיבחת כדור קלצ'ניקוב יישרו את ההדורים (ראה מאות התבטאויות מתועדות ברוח זו של אנשי "רוח" בנינו כנגד מתנגדים אידאולוגים), יכניסו מתנגדים פוליטים למחנות הסגר לעבודה בכפיה ולמוות ברעב ומחלות.  אין המדובר ברוסיה שחדלה להיות בולשביקית מזה שני עשורים אלא בישראל של שנת 2011.  נישמע מופרך?  אנא עיינו בהסתה לרצח ושמד של אנשי אקדמיה ורוח כנגד אחיהם היהודים בארץ ישראל משך העשורים החולפים.  אנשים אלו מתעבים דמוקרטיה. לטעמם הדמוקרטיה הינה אך מכשול העומד בפניהם למילוי תאוותיהם האידאולוגיות המתמקמקות.

אלו אנשים המתעבים את זכויות האזרח אשר הדמוקרטיה מעניקה אך משתמשים בתרוץ "זכויות האזרח" על מנת לקעקע את הדמוקרטיה ולהעלות תחתה משטר קומוניסטי.  לא משטר קומוניסטי כלכלי בלבד באשר המשטר הקומוניסטי אינו יכול להתקיים ולו יום אחד תחת הדמוקרטיה ולכן מכוונים הם להשלטת משטר טוטליטרי על ראשינו.  עלינו להפנים כי אנו נמצאים במלחמה בת שתי חזיתות האחת למול האיסלם הרדיקלי המקדם מלחמת תרבויות ודתות נגדנו והשניה גם היא מלחמת דת, דת הקומוניזם הרדיקלי, דת בני החושך הבולשביקי במלחמתם בבני האור הדמוקרטי.

 

הללו מבינים היטב כי הציבור בארצות המערב שבע רצון למדי מהשיטה הדמוקרטית (עם יוצאים מהכלל זניחים) ולכן הדרך היחידה להטות לב ההמון מהדמוקרטיה ושיטתה הכלכלית הקפיטל-סוציאלית היא ביצירת אנרכיה, בייזום מצב אשר ההמון יחוש כה רע עם מצבו (עקב האנרכיה שהם יצרו) עד כי יכרע על ברכיו ויתחנן לדמות חזקה, משופמת, איש פלדה...משובט דג'וגשווילי, שקם מקיברו וצץ בישראל.

 

די להאזין למובילי המחאה החברתית מבין אנשים המתויגים משום מה בכינוי הנלעג "אנשי רוח" על מנת להשתכנע כי לא מחאה חברתית היא שעל דעתם אלא מהפך כולל בשיטה החברתית והשלטונית דהיינו, השלטת הקומוניזם הבולשביקי על מדינת ישראל, חד וחלק.

אם ניזכר, הרי שמובילי המחאה כבר פסלו את וועדת טרכטנברג עוד לפני שהתישבה בכיסאותיה ובוודאי לפני שהחלו בדיוניהם.  תגובות אותם אנשים אשר מבינים בנושאים כלכליים כחמורים במרק פירות (סליחה עם החמורים הם עליונים על מספר מובילי מחאה).  ברור כשמש כי מובילי המחאה לא קראו כלל את דו"ח טרכטנברג ואם קראו הרי שלא הבינו את שעיניהם רואות.

הללו אינם רוצים בשינוי, אינם רוצים בשיפור תנאי חייהם של הניזקקים, לגביהם הללו הנצרכים הינם "האידיוטים השימושיים" אשר יש לנצל תמימותם באורח בזוי למטרותים, הללו לטעמם אך דומן החוצות הבא לשמן את גלגלי "המהפכה" הקומוניסטית-אנרכיסטית שלהם.  ממש כ"אחינו" היהודים הקומוניסטים בברה"מ אשר ניצלו את ההמון הרוסי לשם מילוי תאוותיהם האידאולוגיות בזמנים עברו.  הללו רוצים במהפכה, ובאנרכיה שתבוא בעיקבותיה כך שיוכלו לתפוש השילטון בהנף יד.  הרעיון כי נפלים חסרי כישורים מינימלים כחברי "הוועדה האלטרנטיבית" ומובילי מחאה כספיבק ויונה מעזים להזות כי בידם לשלוט באורח מושכל ורציונלי במדינה תחת איום קיומי כישראל חייבת להעביר צמרמורת קרה של דחיה ותעוב בלב כל שומע.

 

תומכיהם מקרב אזרחים מהשורה אשר כוונותיהם ראויות אך מוחם סתום אינם משיגים כי הינם מובלים בידי בניהם, נכדיהם וניניהם של הרוצחים היהודים מהנוראים בהסטוריה האנושית, אלו הם הערפדים מגואלי הדם היהודים של המהפכה הסובייטית הקומוניסטית אשר מצאו מקלט בישראל עם החל מסע הטיהורים הסובייטי כנגדם בתום מלחמת העולם השניה.  הם אינם משיגים כי הם יהיו הראשונים להיות מושלכים ל"גולאגים" בנגב     (כמטפורה) אם אנשים כפרופ' יונה ומשובטיו הבזויים יעלו כאן לשלטון.  כל יפיופי הנפש המגלגלים עיניהם לשמים ובעינים סומות תומכים בהמשך המהפכה הבולשביקית הנירקמת ממש לנגד עינינו בארצנו, נותנים ידם בתמיכתם זו להרס מבפנים של המדינה היהודית היחידה בחלד.

 

המחאה החברתית לא סיימה תפקידה (במדה ותשכיל לבדל עצמה מהשרלטנים הפוליטים והקומוניסטים הזוחלים במחילות תת קרקעיות מתחת לרגליה).  המחאה וכוונותיה היו ועדיין ראויות בהחלט, אך יש להבין כי עברנו משלב ראשון ההכרחי, שלב יצירת המחאה, לשלב הבא (אשר אינו בהכרח האחרון), שלב מילוי דרישות המחאה.

לכל המעיין ברצינות ובעמיקות בדו"ח טרכטנברג, ייווכח לדעת כי הוועדה עשתה עבודתה ברצינות, בלב שלם, בתחושת שליחות ובהבנה עמוקה לצרכי החברה בישראל לנוכח היעדים הלאומים הניצבות בפנינו ואשר לא פסו עם מחאת האוהלים, אך תוך הכרת המגבלות והמטלות הלאומיות הנוכחיות והעתידות הניצבות בפנינו.

הדו"ח הינו מאוזן, הוא אינו שובר את הכלים אלא משכללם ובכך יתרונו וערכו הרב עבור כולנו.  הדו"ח אינו נותן תשובות לכל עוול, עוולה וקילקול בחברה הישראלית ואל לנו לצפות לכך.  אין סיכוי כי ניתן ליישר ההדורים באיבחת דו"ח.  עיוותים של עשרות בשנים לא יתקונו תוך שבוע.  הדו"ח מכיר בכך כי הינו אך הצעד הראשון במסע בן אלף מילין אשר סופו הינו האור בקצה המנהרה.  הדו"ח נותן משקל להנחה כי שינוי חברתי יסודי אינו ענין לשנה או שנתים אלא אפשר ויחלפו דורות, אם בכלל, במדה ונהיה נחרצים דיינו לתמוך בשינויים המוצעים.

ניכר הוא כי מסקנות וועדת טכטנבג הוא הדבר הטוב ביותר לעת הזו אשר קרה למחאה, ביצוען יאפשר להתניע תהליך, אמנם ארך טווח, אשר בהמשכו ניתן יהיה לזהות ניצני שינוי חברתי.  התעלמות או קריעת הדו"ח תבטל את כל ההשגים עד עתה של המחאה ותעמיד את המוחים במחנה נגדי לכלל הציבור.

 

קבל עם ועדה יושב מושב הלצים לשם הטחת אלות, אלו שלשת הזחוחים ומדושני העונג מעצמם, יצירי כפיה התפלצתים של התקשורת: קונטס, דפני ושפיר, כאשר ברי לכל צופה ומאזין כי אין להם מושג כלכלי ירוק באשר פיהם שח ומנסים לסובב באצבע צרדה את עם ישראל בתמיכת תקשורת אווילית, תוך קטילת דו"ח טרכטנברג שאין כל ביטחון (לאור עלגותם הבולטת לעין כל) כי מסוגלים הם להבין או הבינו את הכתוב בו.  מהצד השני של המצלמות ניצבים עילגי תקשורת לא פחותים מהם אשר עניני רייטינג וקומוניזם משמשים אצלם בהמולה קקפונית, בתזזית-מסתוללת בערבוביה גדולה תוך שנותנים פיתחון פה לאלו הנלעגים המרצדים לפנינו על המסך.

לאלו מהקוראים אשר יטענו כי השלשה הללו הם שיצרו את המחאה נרגיע.  זו אגדה אורבנית מקודמת-תקשורת מתאנפת, הם לא יצרו את המחאה, המחאה נהגתה, נוצקה, מומנה ונוצרה עבורם מבעוד חודשים ארוכים (במחצית 2010 לערך) ולא בישראל אלא מעבר לים (ראה הערכים: "אוטפור", "הקרן לישראל חדשה", ארגון ג'יי-סטריט",ג'ורג' סורוס).  הנהלת המוחים ניבחרה לתפקידה כבובות על חוט, כמריונטות מפאת היותם חלושי דעת, סרבני שרות, משתמטי שרות, אנרכיסטים וקומוניסטים דהיינו, ההרכב המנצח לצורך זה.

המחאה נוצרה על מנת לטלטל את מדינת ישראל לתוך מצב של אנרכיה, חדלות-שלטון והחלפת שלטון לשם חיסולה של המדינה היהודית והפיכתה למדינת כל אזרחיה (הפלשתינים).  המחאה נישענה על אי נחת חברתית ומצוקות אמיתיות על מנת להשיג מטרות שכלל אינן עונות עם צדק ורווחה חברתית.  מזלנו כי הציבור בישראל בחושים בריאים וביצר קיום יוצא דופן השכיל להפריד מיד בין המטרות המנוגדות, אימץ את מטרות השינוי החברתי המוצדק ודחה נמרצות את האנרכיה המתוכננת.  היוזמים רצו לקלל ויצאו מברכים.

 

אל לקורא להסיק כי לאור האמור לעיל עבר זמנה של המחאה הצודקת בבסיסה, אלא שהכיוון חייב להשתנות.  דו"ח טרכטנברג, גם אם אינו נוגע ומכסה כל פינה, שהרי אינו מסוגל לכך אוביקטיבית, הרי שהוא התחלה הולמת מאוזנת והגיונית.

על המחאה לחדול מסיסמאות ריקות מבית היוצר של הקרן לישראל חדשה, "קדימה" ו"השמאל הלאומי" אשר בכוונת מכוון היו סתומות ולא נטו לפתרונות הולמים כמצוות "אוטפור" מלומדה, לשם שימור המחאה על מנת להחריב את העולם העכשווי תוך חזרה לעולם קודם חשוך שעבר זמנו ואבד עליו הכלח, זה העולם הבולשביקי-קומוניסטי.

באורח מעוות קושרים מובילי המחאה את ענינו של גלעד שליט בעניני "צדק חברתי".  צריל להיות לולין מילים ועמום שכל שאינו מבוטל על מנת לכרוך שני הנושאים הללו יחדיו. מה צפוי לנו כעת, חפירות "צדק חברתי בין "כתמי השמש"?

הללו שם התבלבלו, שיר האינטרנציונל האדום בדבר "עולם ישן עדי היסוד נחריבה..."  הוא-הוא כיום העולם הישן הקומוניסטי הרצחני אשר עלינו להחריבו.  העולם החדש הוא עולמנו הדמוקרטי, הנאור, החופשי, הפתוח והמתקדם שלא כעולם הישן החשוך, המפגר הקומוניסטי אשר צלל בתהום הנשיה.

על המחאה לעבור כעת מהככרות ותחת הנהגה ראויה יותר לעבר "המסדרונות" ולפקח על ביצועו של דו"ח טרכטנברג.  כמובן שצפויים שינויים אי-פה אי שם מהנאמר בדו"ח, עלינו לזכור כי הוועדה סיימה דיוניה בזמן שיא ואפשר כי השתרבבו טעויות להנחותיה ומסקנותיה.  על המוחים לכוון כעת את המערכת הפוליטית באמצעות שדולות כנסת, להקים צוותי מעקב יעודיים אשר יצפו את הליכות קיום המלצות הדו"ח.

המחאה אמורה כעת ללחוץ על הממשלה וחברי הכנסת למלא רובם ככולם את המלצות דו"ח טרכטנברג, ורק אם זה לא ייסתיע, לצאת שוב לכיכרות אך הפעם בעבור מטרה ראויה וממוקדת לאשורה.

יש להניח לממשלה ומוסדותיה לפעול בהתאם לדו"ח למצער למשך השנה-שנתים הקרובות ללא הפרעה משמעותית למעט תיקונים עקב סטיה בולטת או אי ביצוע מהמלצות הדו"ח. 

אזי, ייאספו מנהיגי המחאה (והפעם אנשים ראויים, בוגרים יותר בבקשה), למרתון דיונים מסכם אשר יבחן את שנעשה, את שהצליח ואת שכשל ואת הכיוון להמשך.  אפשר ויתברר כי לזמן ההוא יהיה צורך בהקמת וועדה נוספת אשר תעביר את הדיונים הילוך לקראת השיפורים הנוספים הנידרשים.

במדה ויתנהלו המוחים בשום שכל, בקידום מטרות המחאה החברתית הפנים ישראלית ולא הלעומתיות הפוליטית מוכוונת מדינות הים, רובן ורובם אנטישמים בעליל,  הרי שעלינו לתמוך בה בכל לב.  במדה ויעמדו מובילי המחאה במריים באורח לעומתי אנטי-ישראלי, אנטי-רווחה ואנטי צדק חברתי הרי שאל לנו להושיט ידנו לעברם.  ירצדו להם הללו על המסך ואנו נפנה לענינינו.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר