מס' צפיות - 655
דירוג ממוצע -
עד כמה? עד מתי?
עושה רושם שהממשלה כיום לא רוצה לראות במצב בדרום, כמצב מלחמה מאחר וידוע לכל שחיל אויר לא מנצח מלחמה. אולי צריך לשנות טקטיקה?
מאת: יופיטר 28/02/08 (08:09)

7 שנים שישראל לא מצליחה להתמודד עם מלחמת הקאסמים הגיע הזמן לשאול למה? איפה הקושי? ובעיקר איפה טעינו? משך הזמן מורה על כך  שההבלגה, ניסיונות השיח והתגובות לא רק שלא הועילו, אלא המצב

הולך ומחמיר והיום גם טילי גראד על אשקלון.

 

עושה רושם שהממשלה כיום לא רוצה לראות במצב כמצב מלחמה מאחר וידוע לכל שחיל אויר לא מנצח מלחמה. אולי צריך לשנות טקטיקה? נראה לי שאם לא תהיה פעילות מנע ברולטה החמאסית  יכול לקרות אסון גדול העזתים בחרו בטרוריסטים לעמוד בראשם ולייצג אותם אי לכך יש לראות בהם שותפים לטרור ולכן אין צורך לפגוע רק במנהיגים או במפעילי הקאסמים או במבנים שלהם. כל מקום שמשתף פעולה עם הטרור הוא מקום מסוכן ויש לפעול נגדו.

 

ההצעה של שטרית לפנות תושבים משכונה ממנה יורים ולהרוס אותה נראית הגיונית לאור המצב. בנוסף יש לזכור ולא לשכוח את גירושם של מתיישבי גוש קטיף והרס עמל כפיהם. הכישלון של מלחמת לבנון השניה הכניסה כנראה את המנהיגות לפחד וערערה את בטחונו של צה"ל שביכולתו להגן על אזרחי ישראל. ואולי גם לא מבינים לעומק - שזה תפקידו של צהל.

 

הממשלה חייבת לקחת ברצינות את המצב - שאין מיגון לכל האזרחים במבנים ואין הגנה על חיי האזרחים. הגיע הזמן - להוריד את הכפפות ולפעול בכל הכיוונים. האו"ם לא יציל אותנו, זה בטוח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
זמן שינוי הפאזה
חיים 03.03.08 (07:28)