מס' צפיות - 175
דירוג ממוצע -
ההמון זו אינה מילת גנאי
מאת: kalligula 03/09/11 (20:06)

לא פעם ולא פעמים אני חושב על אותה סיסמת "אור לגויים", והדבר הראשון שעליו אני חושב שאוי לגויים שזה האור שעל פיו הם צריכים ללכת, או יעני ללמוד מאיתנו משהו. כי עם מישהו צריך ללמוד משהו ממישהו, זה אנחנו מהם ולא הם מאיתנו.

אני חייב לציין שאולי סוף סוף בא לציון גואל, ואולי כבר מתחילה לבצבץ לה איזה קרן אור קטנטנה אי שם בקצה המנהרה.

ואת כל הקרדיט הזה אני נותן בעיקר לאותו אחד שהחל במחאת הקוטג', ובפייסבוק שהפך להיות שופר ההמונים והדרך הקלה והמהירה להגיע למליוני זוגות עיניים במרחק של לחיצת מקש.

אחד הדברים התמוהים ביותר בעייני הוא הטמטום בעם שלנו, ובעיקר תופעת העדר שכ"כ מאפיינת אותו ששיאו נצפה במחוזותינו בימים האחרונים בדמות מחאת האוהלים שהחלה כדבר טוב והפכה להיות ערב רב של מחאות שמרוב עצים כבר לא רואים את היער, כמו גם את הנסיעות לטורקיה שלמרות שהיא עושה ופועלת בכל דרך לפגוע במדינה אנחנו ממשיכים לפרנס אותם ולהכניס לה מטבע זר, כמו איקאה והדוגמאות הן רבות.

אולי תופעת העדר הזו היא היא שהצליחה להביא אותנו למקום בו אנו נמצאים היום. שלא משנה כמה ידפקו לנו בראש, אנחנו נתעצבן, נסנן קללות מתחת לשפתיים, ונמשיך למחרת כאילו לא קרה כלום וחמור מכך נחזור לאותו מקום שאך אתמול דפק אותנו ורימה אותנו וננציח את המצב הקיים שמן הסתם עושה לנו רע.

חברים יקרים, היגיע הזמן שנבין שהכוח הוא בידיים שלנו !!!!!!!!!!!!

אנחנו ההמון ולנו היכולת לקבוע בסופו של יום מי לחסד ומי לשבט.

ברגע שנפנים כל זאת, ובעיקר נבין זאת אני מבטיח לכל אחת ואחד שקורא שורות אלה שיבין איזו עוצמה אדירה יש לנו בידיים, עוצמה שבכוחה לשנות סדרי עולם, להפיל את כל הנוכלים, הרמאים, והגנבים על ברכיהם שיימדו סוף סוף שדי, עד כאן , הסיסמא פריארים לא מתים הם רק מתחלפים כבר לא מתאימה לנו יותר, והנה מגיע השינוי.

הרי אנחנו חיים במדינה חופשית ודמוקרטית, וטוב שכך. כבר במקורותינו מאז אותה החלטה אומללה כן או לא, לטעום מעץ הדעת, החטא הקדמון זכות הבחירה היא בידינו לטוב ולרע, על מעשינו אלה נשלם ביום מן הימים כאשר נצטרך לתת דין על מעשינו כאן, בבית דין של מעלה, ולכן זכות הבחירה היא בידינו !!!

זו אותה זכות הבחירה שמאפשרת לנו לקבל החלטות במו ידינו, ללא איום וללא חשש, וחברה אם נדע להתאפק קצת ולכאורה לסבול טיפה לא יקרה דבר, כי על דבר אחד אין ויכוח הניצחון בסופו של דבר יהיה שלנו וידינו היא זו שתהיה על העליונה.

לכן כל פעם שאתם עומדים לערוך קניות של בגדים, אוכל, מותרות או כל דבר תחשבו שוב פעם האם אפשר להתאפק? להמתין עוד יום יומיים,שבוע,חודש ולעיתים קצת יותר, לייבש את כל הנצלנים שהשתלטו על חיינו, לתת להם להזיע, לתת להם להציג דוחות רבעונים של הפסדים ונפילה במכירות, ואז תראו איך באחת יוקר המחייה צונח לרמה סבירה.

אני אישית מאז מחאת הקוטג' שבנתיים חזר למחירו הקודם, לא קונה אותו יותר, גבינה צהובה גם לא נכנסת לביתי, אני לא אשלם מעל 30 ש"ח לגבינה צהובה נקודה !!!, גביע גבינה לבנה שעולה מעל ל7 ש"ח !!! לא נכנס לביתי באופן עקרוני, ומידי שבוע בקנייה השבועית עם זוגתי שתחיה אני נלחם בה כל פעם כנגד קניית מוצרי טבעול אותם צרכתי בעבר בקביעות היות ואני צמחוני רחמנא ליצלן והיא מנסה לשכנע אותי לקנות לעצמי , 36 ש"ח על 6 המבורגרים צמחיים ???????? מה קרה? הכניסו בהם פלטינה? ציפו אותם באבקת יהלומים ? הרי פעם את אותו מוצר קניתי ב18 ש"ח, מה 'קרה שהמחיר הכפיל את עצמו? למה המשכורת שלי הוכפלה בהתאמה?

או שמא חברת אוסם מאז שרכשה את המפעל החליטה להגדיל את מכירותיה על גבינו,לא מספיק לה שהיא שולטת היום על עשרות חברות ששוחטות לנו את הכיס כמו מטרנה, טבעול,סלטי צבר, דגנים,חטיפים,מאפים, מזון לבע"ח ועוד עשרות חברות בארץ ובחו"ל.

קחו את שטראוס לדוגמא חברה שהשתלטה על עשרות חברות כמו מוצרי הדבש של יד מרדכי שמאז אותה השתלטות הכפילה את המחיר של מוצר זה שעליו אנחנו משלמים כפול ומשולש ממה שמשלמים עמיתנו בחו"ל על אותו מוצר בדיוק, ע"פ מה שפורסם בכלכליסט השבוע, אותו הדין על מוצרי עלית, מחלבת יוטבתה, מוצרי המים תמי 4, חטיפים,מעדנים ושאר מוצרי החלב שעובדים בתיאום מחירים קרטלי עם שאר חברות השיווק של מוצרי החלב למינהם.

חברו את כל אלה לאותם טייקונים שהשלתטו על רשתות השיווק כמו נוחי דנקנר ששוחט אותנו בסלקום, שופרסל, רץ לרכוש את מעריב ע"מ למנוע פרסומים בעיתונות היומית נגדו,חברות בנייה,ביטוחים,כימיקלים,אינטרנט וההרשימה עוד ארוכה.

ככה שאם נחבר את משפחות הטייקונים לאותן חברות ששולטות על מרבית התוצרת במשק הישראלי נגיע לקרטל אחד ענק שמסתכם במספר משפחות ספורות שמתאמות מחירים בינן לבין עצמן, מעלות את יוקר המחייה ובעיקר רוכבות על גבינו ומוצצות את לשד עצמותינו בדרך שאולי מלבד מספר מדינות שמתנהלות כרפובליקות בננות אין לה תקדים בעולם החופשי והדמוקרטי כפי שקיים בישראל או שלא.

המדינה אולי החליטה לפתוח את המשק לשוק חופשי שהיה אמור להביא להוזלת מחירים ותחרות בריאה כפי שקורה במרבית המדינות הנורמליות, על דבר אחד אין ויכוח לא זה היה החזון ולא זו היתה הכוונה שיקומו כאן מספר טייקונים וישעבדו אותנו לכיסם, זה בערך מה שקורה ברוסיה היום מאז התפרקותה של ברית המועצות וכמו שרק במחוזותינו יכול לקרות הצלחנו לקחת שוק חופשי ותחרותי ולהפוך אותו לשוק ריכוזי ומונופוליסטי שמנוהל ע"י יחידי סגולה ומתעמר בכלל.

ואם אנחנו נחליט לקחת את גורלנו בידינו ולהחרים רשתות שלמות לאורך זמן, התוצאות המקוות יגיעו הרבה יותר מהר ממה שאתם מעלים על דעתכם ותתפלאו איזו עוצמה יש לככל אחת ואחד בארץ הזו שהולך לרכוש מוצר כזה או אחר, ועד כמה שידוע לי אף אחד לא עושה זאת בכפייה ואם אקדח המוצמד לרקתו.

ויפה שעה אחת קודם, אולי היגיע הזמן שלא נחשוב שאנו אור לגויים אלא נלמד מהם משהו או שניים .

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר