מס' צפיות - 160
דירוג ממוצע -
לטרפד את טרכטנברג
הכותרת כמובן מטעה, אין המדובר בהכשלת וועדת טרכטנברג המדובר כמובן בהכשלת הממשלה המכהנת, שיטוחה על בירכיה וחיסולה. חד וחלק. הערמת הקשיים על וועדת טרכטנברג הינה מסך ההטעיה בו נוקטים "מנהיגי" המחאה, חלקם שלוחי אירגונים אנטישמים מארצות הים, על מנת לירות, לפגוע ולחסל המטרה האמיתית, בנימין נתניהו.
מאת: Aaron Roll 01/09/11 (02:36)

1 ספטמבר 2011

לטרפד את טרכטנברג

 

הכותרת כמובן מטעה, אין המדובר בהכשלת וועדת טרכטנברג המדובר כמובן בהכשלת הממשלה המכהנת, שיטוחה על בירכיה וחיסולה.  חד וחלק.  הערמת הקשיים על וועדת טרכטנברג הינה מסך ההטעיה בו נוקטים "מנהיגי" המחאה, חלקם שלוחי אירגונים אנטישמים מארצות הים, על מנת לירות, לפגוע ולחסל המטרה האמיתית, בנימין נתניהו.

דפני ("הנוסקת") ליף כבר קפצה "לפטר" את הפרופ' טרכטנברג.  ברי כי יש לנו כאן עסק עם מועמדת, כולל הסובבים אותה, ל"כבדהו וחשדהו".  למותר לציין כי מפלגת התקשורת השמאלנית רדיקלית כמובן שאינה שואלת את השאלות המתבקשות,  הללו שם שכחו את ה"חשדהו".

 

שש שנים לאחר גרוש גוש קטיף ואנו עדיין  לא התאוששנו ועדיין נושאים בתוצאות האיומות של פירגון התקשורת לאתרוג המושחת, הדיקטטור ירום הודו אריאל שרון.  כאשר יצא שרון עם ההכרזה השיקרית והמטופשת (נכון יותר לומר, "העובדת על הטיפשים בנינו") כי "הפינוי טוב לביטחון ישראל" לא קם ולו עיתונאי מעיתוני וערוצי התקשורת הישראלית המרכזים, לשאול את השאלה המתבקשת: "הכיצד זה פינוי גוש קטיף טוב לביטחון ישראל, אנא פרט".  כל הנוכלים ברשות התקשורת הידסו בצעדים מדודים ושקטים לבל אי-מי יעיר, יעורר או יעלה השאלות הנכונות ובכך להפריע למהלך "הקדוש" של גרוש כ- 10,000 יהודים מביתם תוך חורבנם ופליטותם השלמה.  נהפוך הוא, הם ברכו על הצעד האווילי, אמור פושע (האי היווני אמרנו?) של שרון בגרוש יהודים טובים.

 

מאי נפקא מינא - גם היום נוקטת העיתונות הניבזית בדיוק באותו הסיגנון האתרוגני, כאילו ולא חלפו שש שנים, הלקח המתבקש לא נלמד, התקשורת כמנהגה נוהגת.  איצטגניני המחאה ואלו מהם הבוחשים בקפה ומקשקשים בעצמות יבשות, כבר העלו דרישות המסתכמות ב- 100 מליארדי שקלים עלות למדינה לכל שנה ושנה (שוב אנו שוכחים, המדינה זה אנו האזרחים, העלות היא עלינו ולא על  מדינה ערטילאית).  ועדיין, לא נשאלה ולו שאלה אינטיליגנטית אחת מצד התקשורת, אשר הפכה לפשקוויל-המחאה, הכיצד ומהיכן מתכוונים המוחים לממן את הר המזומנים המגיע בגובהו לירח.

על מנת להסיר ספק, אנו כאן תומכים נחרצות בהעלאת רשימת תביעות צודקת, סבירה והגיונית מטעם המוחים (עם מרווח סחרירי מסויים לצרכי משא ומתן) ולהיכנס באמצעות ועדת טרכטנברג לדיון רציני ופורה עם הממשלה, על מנת שהצדק יעשה ויראה.  עוולות בנות דורות היגיע זמנן לבוא על תיקונן.

 

מדוע זה לא מתיצב צדיק אחד בסדום התקשורתית ושואל שאלה פשוטה "האם אתם באמת ובתמים מעלים בדעתכם כי לאחר כל הקיצוצים האפשריים יכולה מדינת ישראל  לעמוד ולו אך בעשירית מסכום דרישותיכם"?

וכעת הללו מוסיפים חטא על פשע.  לצורך דיברור ענינם הכלכלי (ובין השורות כמובן גם הפוליטי), ריכזו המוחים וועדה משלהם, "וועדת מומחים", הסמוקה עד שורשיה בצבע האדום האפל, אשר אמורה לייעץ למנהיגי המוחים בדבר מהלכי המחאה ודרישותיהם מהממשלה.  כאן כבר אין המדובר רק בכנופיות בולסי הסושי, הקראק, המין הפרוע, האוהלים הריקים והררי הטינופת של שדרות רוטשילד המובלים באף בידי תועלתנים פוליטים. המדובר כאן באנשים רצינים לכאורה הבאים מהאקדמיה הישראלית.  האם אנו רואים בצבעי טכניקולור ובזמן אמיתי את הסיבה מדוע האקדמיה הישראלית נחותה יחסית מבין אומות העולם?  אם נציגיה "בעלי השם" "בוועדת המומחים" אינם עומדים על הפירכה בהמלצותיהם ומחזירים שפיות למסוממי מחאת רוטשילד, הרי שאנו כולנו ובפרט תלמידיהם, דור הסטודנטים שלנו, נמצאים בבעיה אמיתית.

 

ובכן, ניתן לקבוע ברמה סבירה של וודאות כי סכום תביעות ה- 100 מיליארד עלות שנתית אינן דרישות מקדימות למשא ומתן, הן דרישות לטירפוד המשא והמתן, להכשלתו.  גם הסיבה היא ברורה, "מנהיגי המחאה" האמיתיים, אינם יושבי האוהלים, אנרכיסטים כדפני ליף והג'ינג'ית המתרוצצים בין הרגליים והמצלמות באמוק, אלא מנהיגי המחאה האמיתים, הבוחשים והמכוונים את כלל המהלכים, הללו הם היושבים בניו יורק ("הקרן לישראל חדשה"), בוושינגטון (הממשל האמריקני ומשרד חוצו), בבירות אירופה (האיחוד האירופי), במספר בירות ערב (ערב הסעודית והרשות הפלשתינית).  הללו, הצדק החברתי בישראל מענין אותם כשלג ד'אשתקד.  ענינם הבלבדי הוא להפיל את ממשלת הימין ולהעלות תחתה לשלטון במדינת ישראל ממשלת שמאל רדיקלי וערבים אשר תסגיר בבלי דעת בטימטום חושים אופייני כמו גם בלעומתיות ברורה ובכוונת מכוון את נכסיה הקיומים ביותר של מדינת ישראל לידי הפלשתינים ומדינות ערב.

אנו ברוב עוורוננו עדיין לא הישגנו כי אנו משמשים כולנו כפיונים, כאידיוטים-מועילים במשחק שחמט גלובלי.  אכן, כמובן כי נידרשים תיקונים כלכליים וחברתיים נירחבים במדינת ישראל, כמובן שנידרשים שינויים בסידרי העדיפויות הלאומים, בכך אין כל ספק וכל המקדים הרי זה משובח.  אך לאור מרוצת האמוק להשיג את הנחוץ לנו (לדעתנו) שכחנו כי "המטרה אינה  מקדשת את האמצעים" ובכך הפכנו סומים, הזנחנו את המתחולל ממש מתחת לאפנו, המיועד לשם אובדננו.  נעלם מעינינו כי אנו מובלים באף למחוזות אובדנים בידי אנשים ישרי דרך אשר חלקם בהחלט רוויים כוונות טובות (אנשי מאהלי המחאה בפריפריה בעיקר) המנוהלים ומתועלים בידי זדים מארצות הים ועוזריהם בתוכנו, סוכני הרשע הישראלים (בעיקרם, העמותות החוץ פרלמנטריות, כגון "עמותות גולדסטון", בניהול והכוונת "הקרן לישראל חדשה").

הדברים אינם  נאמרים בכדי, כל העדויות (המצולמות והמתועדות), מצביעות על שיתוף פעולה הדוק, תוך תאום טקטי ואסטרטגי של מנהיגי המחאה והאנרכיסטים משדרות רוטשילד החוברים ל"עמותות גולדסטון" ואירגוני השיטנה הישראלים לשם יציאה משותפת עם הפלשתינים לקראת הכרזת האו"מ באשר למדינה פלשתינית, על מנת לשתק כליל את מדינת ישראל וצבאה בטווח הזמן הזה ולאפשר לפלשתינים, אם אך יחפצו (והם אכן חפצים), לעלות במליוניהם על מדינת ישראל בלא שנוכל להתנגד.  זו אינה תאורית קונספירציה, התכנון לקראת ביצוע כבר נערך בעצם כתיבת שורות אלו.

 

וכאשר בכך הדברים אמורים, האם כל המעמיד את טובת עמו שווה בשווה עם טובתו הוא, אשר יחבור ל"צעדת המליון" המתוכננת לשבת הקרובה, יכול להיות שקט עם מצפונו כי הינו עושה את הדבר הנאות?

מחאת האוהלים כבר קיימת מזה חודש ומחצה.  הדרישות, הטענות והמענות הצודקות בחלקן כבר הובהרו.  הממשלה, הכנסת וועדת טרכטנברג כבר לקחו לתשומת ליבם את הדרישות וניראה כי פועלים ברצון טוב, במסגרת האפשרויות ושמיכת התקציב המוגבלת להענות ככל האפשר לתביעות המוחים.

"צעדת המליון" לא באה להבהיר נקודות טעונות, הרי אלו כאמור ידועות כבר, הצעדה המתוכננת למוצאי שבת זה ואלו שיבואו לאחר מכן, באות להמשיך וללחוץ את הממשלה להתקפל, לוותר ולרדת מהבמה, אין כל סיבה הגיונית ומעשית אחרת.  ההפגנה היחצנית באה, בין השורות, בסב-טקסט שלה, לאנוס את מדינת ישראל להסכים לקיעקוע סיכויי קיומה תוך קבלה והשלמה עם תביעות הפלשתינים באורח חד צדדי וכל זאת תחת כסות "הצדק החברתי" (הנכון והנאות לכשעצמו).

לכל אלו המתעתדים לצאת להפגנה היחצנית נאמר, זכותכם הדמוקרטית המלאה להפגין אך קיראו את האמור לעיל וצאו, אם וכאשר, מתוך הכרה ברורה של תוצאות מעשיכם.

 

הערות לסדר:

לכל אלו היורדים לפרטים....ההפגנה היחצנית' "הפגנת המליון" כפי שמכונה, עלותה לא תהיה פחותה מחמשה מליוני שקלים.  מאות האוטובוסים מכל רחבי הארץ, סידורי במה, סדרנים, שלטים לאלפים, משטרה בשכר, תאורה, אבטחה, מזון, שרותי ניקיון ועוד ועוד עולים את שלהם.  ראוי היה לעמוד על מקורות המימון כנאמר "עקוב אחר נתיב הכסף".  לכל אלו שעדיין לא השתכנעו מהנאמר לעיל הרי נתיב הכסף המזוהם בשיטנת ישראל כבר יאמר את דברו.

לא בכדי נקראת הפגנת היחץ הזו מבעוד מועד "הפגנת המליון" השם ניתן לשם נבואה המגשימה את עצמה.  הבה ונהמר...גם אם יבואו מספר מאות אלפים בודדים, הרי התקשורת אשר זכתה ביושר בחודשים החולפים בתוארה "תשקורת" כבר תעמיד את מספר הנוכחים על המליון "החזוי" ולעזאזל האמת. מה לא עושים למען האתרוג החדש.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר