מס' צפיות - 87
דירוג ממוצע -
הבה ונעשה חשבון
בשמאל הולך ופוחת הדור. לא רק שמתמעטים האנשים החושבים ביניהם, גרוע מכך וזו העדות לאפסותם של רבים שם, הם כלל אינם מבינים כי כללי המשחק השתנו.
מאת: Aaron Roll 12/08/11 (02:49)

12 אוג' 2011

הבה ונעשה חשבון

 

בשמאל הולך ופוחת הדור.  לא רק שמתמעטים האנשים החושבים ביניהם, גרוע מכך וזו העדות לאפסותם של רבים שם, הם כלל אינם מבינים כי כללי המשחק השתנו.  

וה-ראיה.  בימים אלו עמלים אנשי שמאל אוטנטי ושמאל קיצוני, חברי "שלום עכשיו", אשר חברו יחדיו להביא בפנינו הוכחות כי הכסף הגדול, הסכומים המשמעותים עבור רווחה חברתית בישראל נימצאים ממש בהשג ידנו, כל אשר עלינו לעשות זה "רק" להזיז אי אילו ציבורים זניחים של 350.000 מתישבים משטחי יו"ש לתחומי הקו הירוק ובא לציון גואל.

השמאל הישראלי לא השתחרר ממנהגיו הקלוקלים עוד מקדמת דנא לשקר את כולם כל הזמן.  הוא אינו משיג כי זמנו עבר, כי אנשים מוכשרים באמת נקעה נפשם משקריהם וכבר נטשו אותו מזה זמן.

אנו נביא בפני הקורא שורת טענות מוניטריות שמאלניות-קיצוניות אשר פירסם אירגון "שלום עכשיו" להוכחת טענתו לכאורה כי הכסף הזמין לצרכי רווחה מתגלגל על גבעות השומרון.  אנו נראה עד כמה הינן מופרכות ועד כמה הינן מצדיקות את הנאמר לעיל בדבר השמאל הישראלי אשר הגיע לדרג חוסר הכישרון שלו.

 

1. הוצאות תאום  - 245,000,000 שקל

מרביתם המכרעת של הוצאות התאום בשטחים הינם עבור הפלשתינים שם.  כבישים פנימיים, קווי מים, קידוחי מים וקווי חשמל שאינם קשורים למתישבים הם מההוצאות העיקריות של פעולות התאום.  במדה ונעשות פעולות תאום עבור המתישבים, הרי הללו נעשות על מנת לשים מחסומים וקשיים עבורם ולא למענם.  התאום העיקרי נעשה בהריסת מבני מתישבים והצרת צעדיהם.  ברי כי כמובן הוצאה זו אינה באחריות המתישבים.

 

2. המשך בניית גדר הפרדה ותחזוקתה - 850,000,000 שקל

לא המתישבים אחראים לצורך בגדר ההפרדה, הפלשתינים, מחבליהם ופיצוציהם בערי ישראל הם האחראים לצורך בגדר.  בין אם יהיו המתישבים בשטחי יו"ש ובין אם יעברו מערבה לקו הירוק הרי הצורך בגדר יהיה שריר וקיים בכל מקרה.  ואנקדוטה קטנה, למרות הגדר, המתישבים נותרים בצד הלא מגן של הגדר, במזרחה אז..הכיצד הגדר היא עבורם (לפי הזיות "שלום עכשיו")?  להשליך את הצורך של כל עם ישראל על המתישבים בלבד מלמד על השקר הבוטה והקנטרנות הסובבים את מסמך העלויות של "שלום עכשיו" המועצם על ידי תקשורת שיצאה מדעתה העלובה ואינה מתפקדת עוד כתקשורת אלא כמפלגת שמאל-רדיקלית בולשביקית.

 

3. המועצה להשכלה גבוהה ביו"ש - 450,000 שקל

350,000 אזרחי ישראל ביו"ש זכאים למוסד אקדמי כפי הנהוג מעבר לקו הירוק (המכללה האקדמית אריאל היא היחידה שם).  עלותם של מוסד מעין זה מגיעה וודאי למחצית המליארד שקל בשנה.  גם אם היו המתישבים עוברים מערבה לקו הירוק, לא היו מסתיימים צרכיהם והיו זכאים לחינוך גבוה, ככל אזרח בנינו, על כל העלות למדינה הכרוכה בכךמישהו שם ב"שלום עכשיו" מרחף.

  

4. מימון תוכנית ההינתקות - 240,000,000 שקל

מאמתי מחייבים את המועמד לתליה בעלות החבל?

 

5. אבטחת מתנחלים במזרח ירושלים - 70,000,000 שקל

ומה באשר לאבטחת תושבי מדינת ישראל בסכומים העולים על 50,000,000,000 ( מעל 50 מליארד שקל, עלותו של צה"ל).  אזרחי ישראל זכאים להגנת המדינה בכל מוצאותיהם. העלות לאבטחת המתישבים (אזרחים ישראלים נורמטיבים, למי ששכח), ממש בטלה בשישים לעומת העלות לאבטחת אזרחי ישראל בתוך הקו הירוק.

  

6.  פיתוח במעלה אדומים - 30,000,000 שקל

האם ברעננה, רחובות, קרית שמונה, שדרות אין פיתוח סביבתי ותשתיות?  האם תושבי מעלה אדומים אינם אזרחי ישראל הזכאים לפיתוח תשתיות?  ואם היו הם מתגוררים בתחום הקו הירוק האם לא היינו משקיעים בתשתיות עבורם בדיוק אותם הסכומים כ-לכל עם ישראל?

 

7. פיתוח בהר חומה - 124,000,000 שקל

לא נחזור על ההסבר לטיעון האוילי של "שלום עכשיו" פעמיים, ראה התשובה  בסעיף מס' 6 .

 

8. מיגון אוטובוסים - 10,000,000 שקל

האם לא מיגנו אוטובוסים בעוטף עזה? ומכאן מדוע דמם של תושבי עוטף עזה סמוק יותר משל מתישבי יו"ש?  האם משום שבעיני רוחם של הללו מ"שלום עכשיו" אין המדובר באזרחים ישראלים אלא בלא-אנשים?

  

9. פיצוי למפעלים בהתנחלויות על הפסד הקלות המס בשוק האירופאי - 11,000,000 שקל

זה כבר טיעון החוצה קו אדום של מוסר אנושי בסיסי ברמה תנ"כית.  אירגון "שלום עכשיו" הינו מהקוראים הראשיים בעולם להחרמת תוצרת ישראלית משטחי יו"ש.  כעת הללו אינם רואים פסול בתלונה שלהם עצמם אודות העלות שהם עצמם גרמו דהיינו, לפנינו התנהלות ברורה של "הרצחת וגם ירשת".  איזה מין טיפוסים בזויים ומקביסים נימצאים שם ב"שלום עכשיו"?

  

10. מיגון ואמצעי ביטחון למתנחלים - 316,000,000 שקל

ביישובי עוטף עזה הישקיע המדינה עד היום קרוב לשני מליארד שקל (וסכומים נוספים אדירים בצפון הארץ).  נשאל שוב, האם דמם סמוק יותר מדם מתישבי יו"ש?  עובדתית ההפרש העצום לטובת עוטף עזה מלמד על אפליה בוטה בתקציבים לרעת המתישבים.

  

11. סיוע באזורי "עדיפות לאומית" - 160,000,000 שקל

ישנם אזורי עדיפות לאומית בעוטף עזה, בצפון הארץ, ברמת הגולן ועוד.  הכנסת המתישבים להגדרת אזור עדיפות הינה מוצדקת באשר הם עוצרים בגופם (ובדמם) הפגזת כל אזור המרכז על ידי רקטות ופעולות חבלה משטחי יו"ש.  בהעדם של המתישבים היו תופסים מקומם איראנים, חיזבאללונים ומחבלי החמאס ותושבי מרכז הארץ היו נאלצים לברוח לאילתכך או כך, אזור יו"ש יושב נמוך בטבלת אזורי הפיתוח, עיירות פיתוח עולות עליו.

  

12. שדרוג הכביש למלונות ים המלח - 255,000,000 .  שיפוץ ושיפור פני העיר העתיקה בירושלים - 100,000,000                              

שנבין, הכיצד סכומים אלו המיועדים לכלל תושבי מדינת ישראל קופצים לפתע והופכים לחובתם של המתישבים?  ניראה כי לכהני הבעל והעשתורת של "שלום עכשיו" הפתרונים.

  

והנה כבמטה קסמים (מופרכים ושיקריים) היגיעו תחשיבני "שלום עכשיו" לסכום של שני מליארד ושש מאות שבעים וארבע מליון שקלים (ו- 78 אגורות...א.ר), שיתפנו לכל שחפצה בם נפשו עם התאדותם (כך הם מקווים, שהרי תחשיביהם מלמדים כך) של 350,000 מתישבי יו"ש.

לפי אומדן זהיר, הרי אזור יו"ש עולה לקופת המדינה כיום כחצי מליארד שקל בשנה שהינו סכום זניח לעומת הסכומים שהיינו משלמים עבור תוספת של אותם 350,000 אזרחים בתחומי הקו הירוקובאם במצוקת הדיור עסקינן, חשוב לדעת כי 40,000 ממתישבי יו"ש חיים עד היום בקרוונים מקרטון.  אבל להם מגיע, נכון?

  

אך הגרוע מכל עוד לפנינו.  בסיכומו של "התחשיב" הנלעג והשיקרי הלזה.  "שלום עכשיו טוען כי "הסכום לעיל הולך לפח האשפה ועבור פרזיטים שאינם תורמים למדינה כלום!!! (סימני הקריאה במקור).

ראשית תזכורת למי שאינו עוקב דיו אחר ההתפתחויות משך השנים החולפות באזורנו.  אין היום חולק באופן רציני על הקביעה כי בכל הסדר קבע עם הפלשתינים ישארו גושי ההתנחלויות הגדולים בריבונות ישראל.  הדברים מוסכמים, חלקם בשתיקה וחלקם בגלוי על ידי הפלשתינים, האיחוד האירופי והאמריקנים.  והפירוש, כל ההשקעה שנעשתה עד עתה בהתישבות יו"ש אינה בכדי, יש לה מטרה וזו הושגה.

סליחה, יש חולקים, ומי אם לא אותו אירגון בזוי, בעל השם האורווליאני "שלום עכשיו".  משרד השיכון הפשיר היום כ-4000 דירות לבניה מידית בעוטף ירושלים אשר יכולות להוות מפר שיוויון במחירי הדירות באזור הבירה והאירגון הלזה כבר קפץ בראש להתנגד.  מפאת כי ברור ש"שלום עכשיו" מאחורי ההפגנה יחד עם אחרים הרי לנו ראיה נוספת כי לא פתרון בעיות הדיור אלא פוטש פוליטי הוא על מדוכתו של האירגון האוטו-אנטישמי הלזה.

במדה ולדוגמא "נחזיר" 350,000 מתישבים מערבה לקו הירוק, הרי שכל ההשקעה שנעשתה עד עתה בהתישבות שם תרד לטמיון ויהיה עלינו להשקיע אותם סכומים ואף גבוהים יותר (כשלש מאות מליארד שקל בהסתמך על עלות גרוש גוש קטיף) ביישובם של המתישבים מחדש בגבולות הקו הירוק (נזכיר כי תשתיות מערבה לקו הירוק עלותם גדולה יותר מפאת תת-הפיתוח המלווה רבים מהיישובים ביו"ש כיום).

דהיינו, הדיבורים על החזרת מתישבים בהסתמך על הפן הכלכלי הינם מאחזי עינים, שיקריים, שרלטנים, אינם עושים הגיון ומונעים משנאה צרופה מצד המתיוונים רדודי המוסר בעם, כנגד היהודים בעלי שאר הרוח בו.

תרומת ההתישבות ביו"ש למדינת ישראל הינה עצומה.  מרביתם המכרעת של הישובים שם נושאים עצמם בכוחות עצמם ואינם ניזקקים כלל לעזרת המדינה בניגוד כמובן לישובי הקו הירוק הבולסים ובולעים ללא תחתית עשרות מליארדים רבים לשנה מתקציב המדינה, כלומר--מכיסנו (ראה נושא שערורית השלטון המקומי בישראל...).

כבר כיום מהווים מתישבי איו"ש את חוט השדרה הצה"לי ביחידות הקרביות ובקצונה הצהלית (בעוד רבים מאלו המחרפים ומגדפים אותם - בעיקר מ"שלום עכשיו" אך לא רק -  מעולם לא תרמו דבר למדינתם ורק חומסים אותה-אותנו בדרכים שונות).  סדר אזרחי חדש...? מה באשר תרומה למדינה במקום למצוץ לשדה?

מתישבי יו"ש מהווים כבר כיום נתח רציני מתלמידי ומרצי המוסדות להשכלה גבוהה בתחומי הקו הירוק.

מתישבי יו"ש עובדים, מיצרים ומשלמים מיסים ככל אזרח במדינת ישראל.  נזכיר כי הפרזיטים האמיתיים הם אנשי "שלום עכשיו" המקבלים כספי אתנן ממדינות אירופאיות, תורמים אמריקנים אנטישמים, קרנות סעודיות ופלשתיניות על מנת לרגל אחר המתיישבים, להחרימנו ולהוציא דיבתה של מדינת ישראל רעה בארצות הים.  כל אנשי שלום עכשיו, אירגון הקשור בטבורו ומקימה של "הקרן לישראל חדשה" הידועה לשימצה ולדראון, הינם אוכלי לחם חסד בחסות אנטישמים מרחבי העולם (תשלום מיסים? חלקם לא שמע על כך).  והם מעזים לקרוא למתישבים "פרזיטים".  אכן להוותנו עברה חלפה הבושה מהעולם.

זאת אף זאת, המתישבים מהווים בגופם את המחסום העיקרי להשתלטות החמאס ואיראן על שיטחי יו"ש (ראה דוגמית עזה), כאשר משמעות הדבר הינה החרבתו של כל גוש דן במטחי רקטות ושיגור מחבלים מתאבדים בשטף בלתי ניתן לריסון.  דהיינו, המתישבים מאפשרים למליוני האזרחים תושבי גוש גדרה-לחדרה, חיים תקינים ונורמלים לעומת הגהנום שהיה צפוי לנו במדה והמתישבים לא היו היכן שנמצאים כיום.

  

יש המקווים בשמאל הקיצוני והאנרכיסטי כי שקרים שחוזרים עליהם פעמים רבות הופכים במוחם הנילוש-בקלות של אנשים מסוימים בנינו לאמיתות לכאורה בסוף היום.  ובכן המדובר  בחצאי-אמיתות ובשקרים בוטים הבאים לאחז את עינינו.  חבל כי אנשים חסרי מחשבה נוהים אחר מערכות שקרים אלו ומחזיקים בהם בבלי דעת.

  

  מאמרה של אמילי עמרוסי באותו הנושא http://www.kr8.co.il/brportal/br/p102.jsp?arc=188857

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר