מס' צפיות - 425
דירוג ממוצע -
שוויון בפני החוק? חרטא ברטא
לאור מקהלת יפיופי הנפש העמלים לשטוף מוחותינו בדבר "שוויון בפני החוק", "הרבנים אינם מעל החוק" הם טוענים. נכון, הרבנים אינם מעל החוק אך היכן השוויון?
מאת: Aaron Roll 02/07/11 (07:06)

2 יולי 2011

שוויון בפני החוק? חרטא ברטא

 

לאור מקהלת יפיופי הנפש העמלים לשטוף מוחותינו בדבר "שוויון בפני החוק", "הרבנים אינם מעל החוק" הם טוענים.  נכון, הרבנים אינם מעל החוק אך היכן השוויון?  מסתבר כי קיימים מיוחסים רבים בנינו הנימצאים מעל החוק ואלו אינם הרבנים, אלו אנשי השמאל עד שמאל קיצוני, אנשים השטופים בתאוות רצח של יהודים אך משום שאלו מתנגדים לדעותיהם.  רצחנותה של רוסיה הסובייטית לא תמה עם התפרקות ברית המועצות, היא חיה קיימת  ובועטת במדינת היהודים הקפיטל-סוציאליסטית בארץ ישראל.

הדברים להלן הינן מובאות מסיפרי "משנאי החינם בנינו" הבאות לסבר את העין כי אנו עוברים שטיפת מח כנגד המגזר הדתי בידי המגזר הכנעני-מתיוון.  אזהרה, הקורא חייב בהמשך להצטייד באמצעים נגד בחילה, בדוק.

המובאות מתחילות בקצב איטי באשר להסתה שמאלנית בוטה לסרבנות לשרות בצה"ל ועוברות להסתה נחרצת, ללא כחל ושרק לרצח יהודים בידי "אחיהם" היהודים.  כמובן שהמובאות להלן הינם אך חלק מזערי, דוגמית בלבד מהחומר המופיע בספר.  כל החפץ לעיין בספר, חינם אין כסף, יפנה לכתובת הדואר האלקטרוני בסיפא למאמר והספר יישלח אליו במהירות האור המקוון.

ראינו צורך להביא העובדות להלן באשר התבטאויותיהם השקריות של פרקליט המדינה לדור והיועץ המשפטי לממשלה ווינשטיין הטוענים כי אין אפליה בין שמאל לימין, בין דתיים לחילונים בפרקליטות המדינה היו כה מופרכות עד כי יש לשאול השאלה, האם אנשים אלו שקרנים מועדים או בפשטות מרחפים אי שם בעולמנו מבלי לדעת הוויות ועובדות חיים.

בכוונת מכוון לא צרפנו את דעתנו לכל אמירה ואמירה כאן על מנת לנקוט באוביקטיביות בכך שנביא העובדות נטו לקורא.

 

הבה ונעמיד דברים על דיוקם.  הנה אנו מתחילים....

 להלן מספר שורות מתוך גלוי דעת עליו חתמו כ-450 מרצים  מהאוניברסיטאות הבאות: אוניברסיטאות תל אביב, חיפה, ירושלים, בן גוריון, המכללה האקדמית ת"א יפו, מכון ויצמן, המרכז הבין תחומי,אקדמיה בצלאל, מכללת תל חי, מכללת אשקלון, האוניברסיטה הפתוחה: 

"אנו חברי סגל מהאוניברסיטאות מביעים בזאת את תמיכתנו והערכתנו לסטודנטים ומרצים המסרבים לשרת כחיילים בשטחים הכבושים. שרות זה כרוך לעתים קרובות מדי בביצוע פקודות שאין להן מקום בחברה דמוקרטית המאמינה כי כל אדם נברא בצלם".

 

פרופ' צימרמן - הצהיר באחד הקורסים שלו כי הוא "מעדיף סטודנטים שנעדרים מההרצאות בשל סרבנות מאשר סטודנטים הנעדרים עקב שרות מילואים בשטחים ועמידה במחסומים".  והלה הוסיף "אנו קוראים לקהילת האוניברסיטה לתמוך בסרבנים"

 

אברהם בורג - בזמן היותו חבר כנסת מטעם העבודה נענה ( אפריל 2004) להזמנת נשיא הפרלמנט האירופי (כאילו וממשלה בישראל אינה לגיטימית או אינה קיימת כלל) והיציג בפני חברי הפרלמנט בשטרסבורג את יוזמת ג'נבה  של השמאל הישראלי.  עברו מספר שנים וציפק'ה ("הנפלאה") שפיצר מחרה ומחזיקה אחריו בדיוק נימרץ בימים אלו אך למול האמריקנים.

באותו מפגש ביקש בורג מהאיחוד האירופי לגלות מעורבות רבה יותר במזרח התיכון כדי "לאזן את מדיניותה של ארה"ב".

 

(הקיבוץ, 1995) - "אם צריך אני מוכן לירות למתנחל בין העיניים".

 

בדיונים בתוך מפ"ם, (תחילת שנות החמישים), שבהם השתתפו גם קצינים פעילים כמו יגאל אלון וישראל בר (שהיה מספר 2 של יגאל ידין באג"ם), נאמר כי אחת הסיבות לצורך בקיום הפלמ"ח בצה"ל היא שכאשר תינתן פקודה להרוג את בגין - יהיה מי שיעשה זאת"

 

גולדה מאיר - בדיון על עריכת הסזון (ארכיון מפא"י (בית ברל), ישיבת הוועד הפוליטית של מפא"י, 27 במרס 1944.:  "...לי אין מעצור מוסרי בנוגע לקבוצה זו (הפורשים א.ר.) ואני עדיין חושבת כך.  בן גוריון לא צריך לשאול איך לחסל, אם יש לעשות משהו (כדי שהם) לא יעשו דברים כאלו, יש לחסל על ידי חיסול כמה בחורים.   בן גוריון בשאלה, והם ישתקו? ....אני חושבת שזה רע שהם מביאים אסון לנו, לא רק לקצינים הבריטים, לכן מותר לעשות להם הכל".

 

אליהו גולומב - ראש ארגון ההגנה-אמר למנחם בגין (1944) :"לא חשוב הדבר אם נירה את הכדור הראשון במלחמת אחים, מנגנון התעמולה הוא בידינו. אנו נכוון את כותב ההיסטוריה, ותמיד תהיו אתם המתחילים במלחמת האחים" ('ארוכה הדרך לחירות",1950).

 

אביב גפן - (מאי 2005  ,צחי בירן ,וואלה) - "בואו נחזיר את כל המתנחלים, חיים או מתים".

 

חיים גורדון - הנמנה עם חברי סגל בית-הספר לחינוך באוניברסיטת בן-גוריון, ניהל דיונים פוליטיים במהלך שיעוריו. גורדון נהג להזמין חברי כנסת ממפלגת חד"ש לשאת דברים בפני תלמידיו, מבלי לדאוג לכך שגם דעות אחרות תישמענה.  תלמידים התלוננו על כך שגורדון הענישם על שהתנגדו לדעותיו.  גורדון העניק ריאיון לטלוויזיה בו אמר שיֵצא לחגוג אם לאריאל שרון יהיה התקף-לב, ושלדעתו בנימין נתניהו הוא חלאה. את מתיישבי יש"ע כינה בני-זונה

.

נווה גורדון - המלמד בחוג למדע המדינה באוניברסיטת בן-גוריון, ידוע במאמרים שפרסם בכתב העת מרקסיסטיים, ב-  journal of palestine studiesובכתבי-עת קיצוניים נוספים. הוא טוען שהוא מומחה בנושא עינויים.  את כיוונו הפוליטי ניתן ללמוד ממכתב למערכת שפרסם בעיתון הארץ עליו חתם גם יגאל ברונר מהמחלקה למדע המדינה באוניברסיטת ת"א, בו כתב שישראל וברק (אהוד) מבינים רק אלימות, ולכן על הערבים להמשיך ולהפעיל אמצעי זה. הוא עצמו אינו רופא, אך הוא עומד בראש "רופאים ישראלים-פלשתינים למען זכויות אדם". נווה פירסם מאמר ארוך בשבחו של נורמן פינקלשטיין, בכיר מכחישי השואה היהודיים

 

ברוך קימרלינג - פרופסור לסוציולוגיה אנטי-ציוני קיצוני מהאוניברסיטה העברית וחבר מפלגת חד"ש. בכתבה שפרסם ב"הארץ", "קרא לפלשתינים להחריף את האלימות על מנת לזכות בוויתורים מצדה של ישראל"

 

אילן פפה -  הוא אנטי-ציוני ואוטו-אנטישמי מוצהר ופועל בחו"ל להחרמת מדינת ישראל כשם שהוחרם משטר האפרטהייד בדרום אפריקה.  "קרא בעבר מעל במה בלונדון להחרמת כל הקשרים בין האקדמיה הישראלית כולה לבין הקהילה האקדמית במדינות המערב והוביל מהלך חרם בריטי על ישראל"

 

משה צימרמן - פרופסור להיסטוריה באוניברסיטה העברית, התפרסם בישראל בשל הדברים שאמר אודות היהודים המתגוררים מחוץ לקו הירוק, אותם כינה נאצים ואת ילדיהם "היטלריוגנד". את המתנגדים להסכמי אוסלו הוא משווה לנאצים. כשכינה מספר חברי כנסת "חקייני נאצים"

.

זאב שטרנהל -  (זביגנייב אורלובסקי ,כשמו הפולני המקורי-הוטבל בעברו לנצרות) - "אי אפשר לעצור את  הפאשיזם בנימוקים רציונאליים. את זה עוצרים רק בכוח, וכאשר קיימת נכונות להסתכן במלחמת אזרחים. בשעת הצורך נצטרך להתמודד בכוח עם המתנחלים בעופרה או באלון מורה. בנוסף היצהיר כי רק מי שיהיה מוכן לעלות על עופרה עם טנקים, יוכל לבלום את הסחף הפשיסטי המאיים להטביע את הדמוקרטיה הישראלית ('דבר'', אפריל 1988).   ושוב השטרנהליזם במיטבו..., ב"הארץ" 11.5.2001: "אין ספק בדבר לגיטימיות ההתנגדות המזוינת בשטחים עצמם"

 

ישעיהו לייבוביץ' - "הארץ"  ( 27.9.85)  "למרצחים מעבר לקו הירוק, שהתנחלו ביהודה ושומרון, יש נשק. לכן אני קורא לכם לאחוז בנשק. להחזיק בנשק נגדם לפני שהם יכניסו אתכם ככלבים מצורעים למחנות ריכוז... כן, לאחוז בנשק"

 

עמוס עוז - ב- 11.8.2002 פורסם במעריב שעמוס עוז אמר לכתב העיתון הארגנטיני קלרין כי :"באופן אישי הייתי רוצה לראות את אריאל שרון ויאסר ערפאת נשרפים יחד בגיהינום" 

זכורה קריאתו ההיסטרית של עמוס עוז לאחר המהפך של 1977 ("חותם", יוני 1977) "יש להקים שוב את הפלמ"ח", "יש לצאת לרחובות, לעלות על הבריקדות".

עמוס עוז- (ידיעות אחרונות - 'בשם החיים והשלום'- 8.6.89 )-על המתנחלים-"כנופית גנגסטרים חמושים, פושעים נגד האנושות, סדיסטים, פוגרומיסטים ורוצחים".

 

  יגאל תומרקין - (נולד כפיטר מרטין גרגור היינריך - בן לאם יהודיה ואב גרמני, קצין ב- אס.אס.)-אמן ופסל: "כשאני רואה את החרדים אני מבין את הנאצים" , "לבוש מגוחך אנאכרוניסטי ומעורר גועל", כשרואים אותם מבינים מדוע  הייתה שואה" (יגאל תומרקין ברשימתו "סווטו של דוסים", מקומון תל אביב אפריל 1986).  והנה להשוואה "מפי הגבורה" ציטטה מ"המקור" ב'מיין קמפף':  "לעיתים קרובות חשתי תחושה עמוקה של גועל מן הריח העולה מאותם לובשי קפוטות" . 

ושוב יגאל תומרקין חתן פרס ישראל  (מענין, גם שטרנהל ("הטנקיסט") קיבל פרס ישראל...על מה ועל ידי מי בדיוק?), בראיון לעיתון תל-אביב, בפברואר 2004: "אם נהרוג למתנחלים ילד או שניים, הם אומרים: נעשה ארבעה במקומם והכל יהיה בסדר"

ושוב יגאל תומרקין, , 28.9.88 (חדשות הציירים), "המשוררים, כל האמנים יפי הנפש אינם מחנכים. המחנכים האמיתיים הם כהנא, רפול וגנדי. תרומתי האמיתית תהיה אם אקח תת-מקלע במקום עט ועיפרון ואהרוג אותם"

ועוד מפניני תומרקין : "יש רק גזע אחד יותר מוצץ מיהודים וזה עלוקות" (5.06.2006 )

 

מאיר שלו - ידיעות אחרונות, י''ט בחשון תשס''ג: "רק כלי נשק אחד חסר היום בארסנל הנשק של צה''ל, והוא התותח הקדוש"

 

עמי איילון - ראש השב''כ לשעבר, בראיון ל''ידיעות אחרונות'', 14/11/2003  ''אגיד את זה במילים ברורות: בחיי כל מדינה או אומה יש יותר מאלטלנה אחת".

 

ירון לונדון - בתוכניתו "לונדון וקירשנבויים" בערוץ 10 (6.8.2007) מציע לפרופ' אריה אלדד והאלוף עמידרור לבחון את האפשרות  לירות ביושבי הבתים היהודים בחברון על פי דגם אלטלנה.  וכדי למנוע ספק לונדון חותם: "יש לרענן את רוח אלטלנה"   

 

נעמי חזן - עומדת בראש "הקרן לישראל חדשה" הידועה לשמצה, לשעבר ח"כ מטעם מר"צ (בכנס הפדרציה ליהדות הומניסטית): - על המתישבים - "רק אם נצליח להיפטר מן הרעה האיומה הזאת, מהשתלטות השד השחור על חיינו, נוכל לטפח במדינה את כל הטוב".

 

דדי צוקר - בהרצאה, יום לאחר הירצחה של המתישבת עופרה מוזס: "הם (המתנחלים) צריכים את דמה של עפרה מוזס, הם שותים אותו''

 

שלמה גזית - אלוף , ידיעות אחרונות, 8.3.98: "הכיפות הסרוגות עבורי הן כמו צלב הקרס על השרוול של החיילים הנאציים"

ושוב שלמה גזית - מעריב, 5.10.08 : "ישראל נדרשת להתמודד עם שני איומי טרור- איום הטרור הערבי פלשתיני ואיום הטרור היהודי. מבין השניים, הטרור היהודי מסוכן לאין ערוך"

 

שולמית אלוני - (דברי הכנסת 3.7.91 ): "החרדים עלוקות... יושבים עלינו כפרזיטים שותי דמינו תרתי משמע... שופכי דמים תרתי משמע"

ושוב שולמית אלוני, (מעריב", דצמבר 2002 ) - "אלי ישי פועל לפי חוקי נירנברג (בהיותו שר הפנים)...הסרט (הסברה של ש"ס) הזכיר לי סרט תעמולה נאצי"

 

אבשלום וילן - ח''כ, בראיון ל'הארץ: "צריך יהיה לשתק אותם (על המתנחלים) באמצעות ירי-כדי-לפגוע"

 

עוזי ארנן - 'כל העיר' 30.12.83: "צריך לתלות את החרדים על עמודי חשמל" (עוזי ארנן כל העיר 30.12.83)

 

אורי אבנרי -  'העולם הזה' 10.11.88: "הגיעה השעה לקבור אותם", "צריך להיכנס למאה שערים עם זחלמי"ם ומקלעים אפס חמש ולרסס".

 

בי כצמן - עיתונאי, מבקר תרבות וחבר סגל מכון מנדל למנהיגות חינוכית: "בואו נפתור את הבעיה כאילו הם ערבים"

 

ידיעות אחרונות - 12.8.99: "יש כמה התנחלויות, כמו תפוח ויצהר, שלא צריך רק לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם... מבחינתי להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים"

 

יעל לוטן - על המשמר: "אנו נגעלים מלבושם השחור, מן הפאות הנוכריות שעל ראשי הנשים, מן המקוואות, הנקרופיליה, העיסוק הכפייתי בבני מעיהם של הבריות"

 

יצחק לאור - 'המנון לגוש' : "המתנחל הדתי כמו אחיו היהודי מאירופה מעלה ילד כקורבן לפולחן הפסח: ''אנחנו כיפות סרוגות... ואת... יום חג המצות הזה... נחוג בהתכוונות ובמצותנו דם נערים פלסטיניים"''

 

יואל מרכוס - עיתונאי, ''הארץ'', 9/7/04 : ''להתמודד נגד כל פרובוקציה שנועדה לגרור את צה''ל למלחמת אזרחים, אפילו זה יהיה כרוך בשפך דם"

במאמר שכותרתו "אל תפחידונו בשפך דם" טוען מרקוס כי "אנשי הימין מבקשים להלך אימים על הממשלה והוא מביע דעתו שהשלום מצדיק שפיכות דמים. לדעתו אין מדובר במלחמת אחים כיוון שכדבריו המתנחלים הקיצונים אינם האחים שלי"

ועוד מפניני יואל מרקוס - באותו מאמר: "שלא יפחידו אומה - שרבבות מבניה נהרגו במלחמות להבטחת עצם קיומה - בשפך דם למען השלום"

 

דן תדמור - עיתון ירושלים, 28.5.93 : "מתנחל עטוי עוזי ודובון כחול, רסיסי רוק ושיירי מזון משובצים בזקנו הפראי. ולצדו, בטרנספורט המשפחתי, אשתו המתנחלת בעיצומה של אביונה לאומית. תינוקות נושרים ללא הרף מבין חלציה בעודה נואמת בלהט על זכות אבות.  אידיוט צעקני ועילג... אם אתה מטומטם אתה ימני, ואתה ימני אם אתה מטומטם"'

 

חיים ברעם - עיתון ירושלים 8.3.96: ''ליד מקום הפיגוע התגודדו הסוחרים בדם, סרסורי הגזענות והשנאה... התבוננתי בפרצופים המעוותים של האספסוף, רובם המכריע חובשי כיפות""

 

מדור ההומור של מעריב - 13 יולי 2001: "שבוע של רגיעה בשטחים: חמישה מתנחלים נרגעו ממטעני צד"

 

יהונתן גפן - מעריב מאי 1998: "ישראל החילונית היא השטחים הכבושים של המפלגות הדתיות. אם החילונים  רוצים לחיות פה, אין להם ברירה אלא לפתוח באינתיפאדה. כן, אני מוכן לזרוק את האבן הראשונה."

שוב יהונתן גפן, מעריב, 1996: ''אני כעסתי וכתבתי שהיה לי חלום רטוב שאני יורה פעמיים בביבי נתניהו. לא פירסמו לי את זה..ולמה את זה מותר לפרסם ואת החלום הרטוב שלי על מחיקת ביבי נתניהו פוסלים לי שוב ושוב"

 

"הקיבוץ - אוגוסט 1995: "אלה לא האחים שלי...מלחמת אחים תהיה המלחמה...אני ארוץ לשם...ואדוש את בשרם במכות נאמנות להניס אותם...אצא אל היריב כדי להלחם פעם אחת במלחמה צודקת...יירד הרבה דם''.

חגיגה".

 

מיכאל רועה - סיעת מר''צ, יוני 1998: "הקמנו סיירות אנטי-חרדיות שיורידו לחרדים את הראש"

 

אבו וילן - ח''כ, ממפלגת ''יחד'', בראיון לארי שביט, ''הארץ'' 5/9/04: ''אם חס וחלילה יכריחו אותנו, נאלץ לפתוח באש'' .... ''צריך יהיה לסחוט את ההדק, לאט, באחריות, בקור רוח ובשכל"

 

ב. מיכאל - ''מאד מפתה להציע לממשלת ישראל פשוט לחמוק מן הגדה באישון לילה, מבלי לומר דבר לכל הקצוברים, הדומבים ונגזריהם, ואז, ישכימו אלה לבוקר חדש, יגלו כי מעתה אין הם אלא עוד בעיה אחת של הפלשתינים, כמו החמאס והג'יהאד האיסלאמי. והפלשתינים, כמו שנהוג לומר בקריצה אכזרית, כבר ידעו איך לטפל בהם"

 

פדריקו גומז - סולן להקת פאנק ישראלית (סרטון שהוצג בערוץ 2 בספטמבר 2008) : קורא להשמיד את  הציביליזציה היהודית לרצוח את החיילים המשרתים במחסומים, הלהקה קובעת שאין מספיק טרור.

ויש עוד: הוא מוסיף ומסית לרצח בשירו זה: "זאת אהבה פנטית, שלי ולא שלהם, לראות אותם הופכים, לחבילות סבון... פה צריך יד חזקה, מעילי דובון מוצתים, ריח זקנים שרופים, עד הטקס הממלכתי, העשן יתפזר

בשיר אחר של הלהקה "סולחה עם החמאס" : "מתי יפוצצו קניון? מתי יפוצצו את הבורסה בתל אביב? מתי יפוצצו את השרתון, הבימה, תחנות הטלוויזיה והכבלים? "מתי ישחטו בסכין את התושבים של הוילות בקיסריה ובסביון?, מתי אני אראה נהרות דם של עסקני הנדל"ן משקים את האדמה במקום להפוך אותה לנכס וניירות? אין מספיק טרור"

הסית לכאורה לרצח שר הביטחון ברק אהוד ברק  באמרו "תחשבו על הראש של אהוד ברק תקוע על בזנ"ט""

 

אורנן יקותיאלי - חבר עירית ירושלים, ערב חדש" 22.12.85 - "צריך להיכנס למאה-שערים עם זחלמים ומקלעים אפס-חמש ולרסס אותם"

 

אורי אבנרי - סוכנות החדשות, אוגוסט 96  "הם (הדתיים) צריכים להיקבר""

 

עוזי ארנן - 'כל העיר' 30.12.83: "צריך לתלות את החרדים על עמודי חשמל".

 

אפי אושעיה -  ח"כ מערך, "צריך להפשיל שרוולים להוריד כפפות לרדת מהממלכתיות ולקפד את ראשו של נתניהו"

 

איתן כבל - ח"כ העבודה, תומך בקריאה לקפד את ראשו של נתניהו "צריך להפשיל שרוולים ולירות בכל הכיוונים

 

גדעון ספירו - בראיון ל"סוף שבוע" - מעריב 9.3.2001 :

"משה לשם , העומד בראש אחד הארגונים של הקנאים שבמתנחלים, אמר בראיון עיתונאי כי את המתנחלים  'יוציאו רק בארונות'. הבה נניח כי זה מה שיקרה. האם זה לא מחיר נמוך יחסית, אם תמורת 200 אלף ארונות נקבל הסכם שלום".   "...אני רואה במתנחלים החמושים חלק מכוחות הכיבוש ובהתנחלויות מיבצרים המהווים יעד לגיטימי להתנגדות הפלסטינית, ואני סבור כי חיסול מתנחלים אינו רצח"

 

במוסף מעריב- ( 30.4.93) התפרסם ראיון של בילי מוסקונה לרמן עם עו"ד לאה צמל שבסופו מובא דו השיח. מוסקונה: תגידי לפחות שאת נגד פגיעה בחיי אדם.   צמל: "זה לא יהיה נכון, כי אני בעד פגיעה במתנחלים"

 

במעריב- 11.10.91 הופיע כותרת : "היתה לי התנחלות של כינים על הראש עד שאמא גילתה מכשיר מהפכני" ומתחתיה ציור של המכשיר : גיליוטינה. ומתחתיה כתובת "זבנג וזה עובר"

 

שושי נתן -  הקיבוץ, 4.1.89 - "כאן יהיה מרחץ דמים. ותהיה מלחמת אחים . ושנאות שאינן לחינם יתפרצו כגעש אל שדות הפרחים ומרחבי התקוות האבודות"

 

דברים שנכתבו בעלון נוער "קורמורן" - בקיבוץ נירים. נער בשם מתן כתב שם על חלומו להיחטף על ידי הפלשתינים אשר יצרפו אותו לשורותיהם לאחר שיגלו שהוא שונא יהודים. הוא כותב" ואפתח תחביבים חדשים כמו צליפה בנשים מתנחלות, ואני אהפוך להיות מכור לרעש הגולגולת המתנפצת שלהן...אח! הצליל הזה, הספלאש... ורסיסי המוח שהיו מתפזרים באוויר הלילה הדליל..." לאחר פרסום הדברים הקים הנער (כבר בחור) את "חזית הנוער האנרכיסטי של הנגב הצפון מערבי.

 

בגליון "נתיב", אלול התשנ"ה, מתפרסמת חליפת מכתבים בין מרדכי ניסן לבין הפרופ' גוסטב, חבר בוועדת הנדריקסן, שהיה פרופ' באוניברסיטת אופסלה בשבדיה והוסמך בשעתו לכמורה.  גוסטב מספר כי דחה באדיבות את עצומתם של אינטלקטואלים יהודים גרמנים בשנת 1938 (!) להעניק את פרס נובל לשלום ל...אדולף היטלר.

 

יריב אופנהיימר - מנכ"ל "שלום עכשיו" (2009): "אנו מוכנים למלחמת אזרחים". אדם זה מעמיד עצמו בימים אלו לבחירה במפלגת העבודה.

 

אסי דיין - "החזון שלי הוא שאנחנו הולכים לקראת מלחמת אזרחים... אני מאמין שערביי ישראל כולם ילכו ב קרוב עם השמאל, ויתחילו פרעות בישראל. אני ממש מאמין שתהיה מלחמת אזרחים על-רקע מדיני. אני חושב שיום אחד הממשלה תצטרך לירות בהם ואני מאמין לאנשי גוש אמונים כשהם אומרים 'על גופותינו' ולכן זה יהיה על גופותיהם". (דיין, העולם הזה 4.7.79).

 

א.ב. יהושע - "וכיוון שכנראה בעוד חמש שש שנים תהיה לנו מלחמת אזרחים קטנה כאן (אין מה להיבהל מזה, הטובים שבעמים ניהלו מלחמות אזרחים) רצוי ככל האפשר לשמור על ערוצי התקשורת, פשוט כדי לצמצם את הנפגעים מכל צד." (מעריב, ראש השנה תשמ"ג).

 

ב- 18 באוגוסט 2005, בשעות הערב, כאשר האוטובוס של מגורשים המוכים והרצוצים מגוש קטיף חלף על פני הכניסה הראשית לקיבוץ רעים עמדה חבורה של קיבוצניקים שמחים לאיד שלא גילו קורטוב אמפתיה ל"אחיהם", אלא להיפך ביצעו לעברם תנועות מגונות ושאגו בחדווה רבה: "הגיע יומכם מתנחלים מנוולים"

 

בן גוריון - מובא ב"ימי הכלניות" מאת תום שגב מתוך הקלטת הסרט בצל הדמוקרטיה מאת שופר:

 "אם אדע שאפשר להציל את כל ילדי גרמניה על ידי העברתם לאנגליה ורק מחציתם על ידי העברתם לארץ ישראל, אני אבחר בדבר השני".

 

מיכה חריש - (שר משפטים בממשלת רבין/פרס ומנכ"ל מפלגת העבודה ד'היום) מצוטט בשיפודים מוסף מעריב  נובמבר 95 : "אם הליכוד ירים ראש נאשים את נתניהו ברצח. נפנה אצבע מאשימה, אצבע אשר לא תוזז ולא תוסר אל הימין כולו.  המעטים שישארו מול האצבע - ילכו לבית הסוהר - השאר ילכו בדרך השלום

 

גרינבוים - "שואה הצלה, סרטפיקאט פרוכטנבוים"  - מאמר של תום שגב הארץ 18.8.00 עמוד ב12 - הרב איצ'ה מאיר לוין דורש ממנו (מגרינבוים) לקחת כספים שנועדו לפיתוח הארץ ולהעבירם לצורכי הצלת היהודים באירופה.  גרינבוים נקב בסכום ( בין 100 אלף ל 300 אלף ליש"ט) וקבע כי מי שיעביר כסף זה לצורכי הצלה באירופה במקום להשקיעו בפיתוח הארץ "יעשה מעשה אנטי ציוני". הוא, גרינבוים, לא יתמוך בכך, שכן צורכי הארץ קודמים להצלת אודי היהודים באירופה ו"הציונות מעל לכל"

 

ידיעות אחרונות-בגלל שהם דתיים צריך להטיל עליהם עונש מוות. דתיים מסוכנים (ידיעות אחרונות 4.6.84).

 

דנה אינטרנשיונל - זמרת, (הוא/היא ירון כהן) "האויב של המדינה הם הדתיים לא הפלשתינים" .  לעיתון הגרמני זוד דויטשה צייטונג . מעריב 29.11.98

 

פברואר 48 : יחידה של ההגנה ( ההסתדרות) זרקה רימונים על כנס של הרויזיוניסטים ("ימניים") שאספו תרומות לרכישת נשק לקראת מלחמת העצמאות המתקרבת. נפצעו כ 40, מהם כ 20 במצב אנוש.  עיתון דבר במאמר המערכת, משבח את התל אביבים שחזרו מהר לבתי הקפה. "כי אנשים רוויזיוניטסטים שכאלה ראוי לשכוח".

 

הקיבוץ - ( 17.8.95) - אלה לא האחים שלי, הם, לא... ואם יום אחד תיהיה מלחמה, והיא תיהיה - מלחמת אחים

 

מעריב - ( 13.8.2002 ) שם-טוב היה שר מטעם מפא"י בנו שמואל שם-טוב כתב ב"קלידוסקופ" שקבוצת שמאל הביאה רוצח שכיר מאירופה לרצוח את ראשי גוש אמונים. השב"כ גילה, הופיע בפגישה שלהם כשהרוצח כבר היה בארץ ויעץ להם להימנע

 

סרן ד. ר. מ"פ: -  'אין שום בעיה לפנות מתנחלים. בתור התחלה לוקחים אחד ודופקים לו אחד בראש. אחר כך לוקחים את המשפחה שלו, דופקים גם להם אחד בראש, אחד לכל ראש. אחר כך מובילים מסק"רים (מסוקי קרב) לכיוון המאחז ומורידים עליהם 20 מילימטרים (תותח) וולקאן, עד שמפסיקות הצרחות. אחר כך מביאים שופל ומפנים את המתנחלים".

 

בראיון שהעניק שמעון פרס לעיתונאי דניאל בן סימון מהארץ (1966) , למחרת הפסדו מול נתניהו בבחירות.

בן-סימון: מה קרה בבחירות האלה?  פרס: אנחנו הפסדנו.  בן סימון: מי זה אנחנו?  פרס: אנחנו "הישראלים".  בן סימון: ומי ניצח?  פרס: כל מי שאין לו מנטליות ישראלית.  בן סימון: מי אלה:  פרס: תיקרא לזה "יהודים"

 

יוסי שריד - (ידיעות אחרונות 1990) - מול דיונים בגרושם והגליתם של הערבים...טרנספר...עלינו לקום ולאמר בחריפות  ובפשטות: "זה רעיון בילתי אפשרי, מפני שאנחנו לא ניתן לכם.  אפילו אם ניצטרך להשתטח תחת גלגלי המשאיות.  אפילו אם ניצטרך לפוצץ את הגשרים, אפילו אם נצטרך לפלג את המדינה ואת הצבא.  הימין הישראלי צריך לדעת שיש מעשים, שאם ינסה לעשותם הוא יגרום להתפרקות המדינה.  ( הערה:  זהו אותו שריד שהריע ו"חילק סוכריות" לאור גרוש גוש קטיף האסוני... א.ר.).

 

יורם קניוק - ("דבר", 18.8. 1982) - שילטון הימין, שלטון הליכוד הוא שילטון זר.  קניוק תלה תקוותו שמרד האשכנזים של "שלום עכשיו" יעלה שוב את השמאל לשלטון.  אולי בכך התכוונה שלום עכשיו בכנותה עצמה "ש.ע.ל. מפעלים חינוכיים". בבחינת אחד בפה ואחד בלב

 

פרופ' ענת מטר - מרצה לפילוסופיה באוניברסיטת תל אביב - פעילת שמאל מיליטנטי- פעילה מרכזית בעמותת "תעיוש" -הקימה את עמותת "פורום הורי הסרבנים"- פעילת תנועות סרוב לשרות בצבא - בנה חגי מטר הינו סרבן שרות וותיק- פעילה בשיחרור אסירים פלסתינים.  יצרה מצג שוא כי חייל ישראלי רצח מפגין פלסתיני בבילעין (אפריל 2009).  מטר פירסמה תמונה מפוברקת של חייל (אשר חקירה רשמית מצא אותו זכאי לחלוטין), אשר אליה הודבקה תמונת גופתו של המפגין שנהרג, תחת הכיתוב "רוצח", בלא שהיתה כל שייכות בין תמונת החייל ולמפגין הפגוע.  את התמונה הפיצה מטר בכל רשת האינטרנט באמצעות דואר אלקטרוני וגם באמצעות אתר אירגון השמאל האנרכיסטי "אינדימדיה ישראל

 

ידיעות אחרונות (12.8.99 ) -...מבחינתי יש כמה התנחלויות כמו תפוח ויצהר, שלא רק צריך לפנות, אלא צריך לרסס אותם ולהרוג את כולם.  להרוג אותם זה בכלל לא נחשב להרוג בני אדם, אלא רק חיסול עשבים שוטים

 

פרופ' מיכאל הרסגור- (הארץ", ספטמבר 1996 ) - "ראשי החרדים הם אויביה של הדמוקרטיה לא פחות מהחולצות השחורות או מראשי מפלגת הפועלים הנציונאל-סוציאליסטית של גרמניה (שמה המלא של המפלגה הנאצית)

 

ד"ר ניב גורדון - מרצה בכיר באוניברסיטת בן גוריון, שנחשב לסמן קיצוני בהתנגדות למדיניות ישראל. במאמר שפרסם לפני כשנה וחצי (2010) ב"לוס אנג'לס טיימס", קרא לחרם על ישראל, אותה כינה במאמר "מדינת אפרטהייד.  גורדון אף מצדיק את חטיפת גלעד שליט בידי אנשי הטרור מטעם החמס

 

ד"ר אייל ניר - (2011), מרצה באוניברסיטת בן-גוריון, ניר: "פעילי הימין הם כנופיות בנדיטים - אני קורא לעולם לשבור לנבלות האלה את המפרקת. ניר קרא בדף הפייסבוק שלו "לבוא ולשבור את המפרקת לפעילי ימין הצועדים בתהלוכת ´ריקוד הדגלים´ מול מסגד שייח ג´ראח במסגרת יום ירושלים".

 

ד"ר עידן לנדו - מרצה באוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע, נעצר בכלא צבאי (2009), לאחר שבחר מסיבות מצפוניות שלא להתייצב לשירות מילואים. ד"ר לנדו קרא (הסית) במהלך מבצע "עופרת יצוקה" לאנשי מילואים, שלא להתייצב לשירות.

 

ד"ר לב גרינברג - מרצה במחלקה לסוציולוגיה פוליטית באוניברסיטת בן-גוריון, שימש כדובר בתנועת "יש גבול" ובעבר (1987) נכלא על שסרב לשרת בשטחים. גרינברג תומך בחיילים המסרבים לשרת בשטחים.  גרינברג מאשים את ישראל ברצח עם; קורא למדינות אירופה להתערב.

 

ד"ר קרלו שטרנגר -  (החוג לפסיכולוגיה) אונ' תל-אביב, קובע שמדינת ישראל היא האיום הגדול לעם היהודי.

 

פרופ' רחל גיורא - אונ' תל אביב, מקדמת חרם נוקשה כנגד ישראל בשלל תחומים באמצעות מכתב ששלחה לנשיאת האיחוד האירופי ובו - קידום חרם נשק מצד האיחוד האירופי, ביטול שת"פ בטחוני בין ישראל לפולין, משלוח משקיפים אירופאים לפקח על פעולות ישראל ביו"ש.

 

פרופ' שלמה זנד - אונ' תל אביב המח' להסטוריה- (במאמרו מ- 2010), "העם היהודי הוא המצאה ציונית".  שולל את זכותה של מדינת ישראל להתקיים.  מסית בשרות גורמים אנטי ציונים ואנטישמים בעולם.

 

 פרופ' חיים גנז - אונ' תל-אביב (החוג למשפטים), נוהג (כולל במאמר 2010 ) להתגאות ואף פרסם הגיגיו בכתב אודות הדרך שבה ביה"ס למשפטים חוסם פלורליזם ושומר על אחידות המחשבות של הקיצונים הפוסט-ציוניים שם.

 

הקורא וודאי ינסה לפשפש בזכרונו ולדלות את מספרם של אלו המסיתים לרצח וגזענות אנטי יהודית וציונית (כן יהודים גזענים כנגד יהודים), אשר נחבשו בבית האסורים על מעשיהם כמתואר לעיל, נישפטו, דינם ניגזר והם בילו / מבלים זמנם כחוק בבית האסורים תקופות מאסר ממושכות.

ובכן, אף לא אחד, הבה נאמר זאת שנית באשר הדעת אינה תופסת הנאמר, ....אף לא אחד, נחקר, הואשם, נישפט ודינו ניגזר לכלא.  כלום, נדא, מפיש, חרטא.  מכל המסיתים לרצח וחרמות לעיל אף לא אחד אפילו זומן למשטרה לבירור (אהה, ספירו זומן לבירור בזק מפנק לפני כחודש ושוחרר מיד כהצגה לאווילי הציבור).  אבל הפלא ופלא, הרב ליאור זומן לחקירה לקראת העמדה לדין על הבעת דעה לגיטימית אודות הסכמה למספר נושאים בספר הגות תורני בשם "תורת המלך".  מה פרוש של דבר, האם אנו חיים ביקום מקביל?  האם ג'ורג' אורוול וסידרי העולם שלו נוסך 1984 קמו לתחיה במדינת ישראל?

כמובן שהשאלות לעיל רטוריות, כמובן שהתשובה לשאלות היא: כן, אנו חיים בעולם מקביל, כמובן כי אנו חיים בעולמו של ג'ורג אורוול.

ברי כי תחת ידנו קיימים אנשים המתהדרים בתוארים מתוארים שונים כאקדמאים, פרופסורים, אמנים, אנשי רוח אך מתחת למעטה "התרבות" הדק כנייר בו הינם מתהדרים, מסתתרות כנופיות רוצחים בכוח המקדשים את כל האמצעים על מנת להשיג את מטרותיהם האישיות הנלוזות.

 

ומכאן, כאשר היועץ המשפטי לממשלה ווינשטיין ופרקליט המדינה לדור משקרים במצח נחושה לכל עם ישראל וטוענים כי אין אפליה בפרקליטות המדינה בין יהודים לכנענים (דהיינו, חלקם של החילונים) הרי שזה מהווה שקר בוטה ונחרץ המעלה לפסגות חדשות את זילזולם באינטיליגנציה הציבורית של העם בישראל.  די להרים המבט ולקרוא את העדויות הממוסמכות המופיעות לעיל, להסתה לחרמות ורצח הנעשית מקום המדינה ועד עצם ימינו אלה, בידי אנ"ש מהמלייה הנכון באין מכהה, באין פוצה פה ומצפצף, 'לית דין ולית דיין', למרות תלונות אין ספור שהוגשו לפרקליטות המדינה משך 63 השנים החולפות בידי הנפגעים מההסתה לרצח כנגד הפוגעים פושקי השפתים.

האם האדונים הלא ניכבדים ווינשטיין את לדור אינם מודעים לנאמר כאן?  כמובן שמודעים, אך הם סומכים על זיכרונו הקצר של הציבור.   אז זהו שגם אם נכון כי לציבור כגוף יש זיכרון קצר, תמיד-תמיד יהיו אלו אשר זיכרונם הוא "בור סיד שאינו מאבד טיפה".   וכאשר אלו יספו, תמיד יהיו אנשים טובים אשר יקחו את לפיד הזיכרון האנושי וישאוהו קדימה לדורות הבאים, זו דרכו של עולם, זו היא הציוויליזציה שלנו במובנה החיובי ביותר.

 

לכל השדים הרצחנים משאול תחתיות לעיל המדמים בליבם כי הינם יכולים להכפיש, לקרוא לחרמות ולהסית לרצח יהודים, באשר הם מחוסנים מלמפרע בידי בית משפט עליון אשר תמיד תמיד יעצום עין מכוונת בכל האמור לעוולותיהם של אנשי שמאל קיצוני נעיר אך זאת...לא לעולם חוסן, תמונת העולם המסולפת שלכם מתפוררת והולכת, כוחות חדשים עולים באופק ואלה בוערים לנקמה.  כל מלה וכל תנועה אוטו-אנטישמית הספוגה בתאוות רצח יהודים, רשומה ומוקלטת.  אתם עשויים לשלם בחרותכם או בשמכם הטוב לדראון עולם (לאחר מותכם) על לזות השפתים וההסתה הבוטה לרצח של מתנגדיכם הפוליטים.  יום זה הולך וקרב, לאט אך בביטחה.

אנו היהודים לא נישכח ולא ניסלח.   אנו זוכרים ומתעדים כה היטב את שארע לנו לפני 2000 שנים ואף 3500 שנים.  וכך, הכיצד נישכח את הארועים העוברים עלינו משך ימי חיינו, הכיצד נישכח את צוררינו ד'היום?

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר