מס' צפיות - 117
דירוג ממוצע -
סכנה - שי ניצן כמשל
מקרה מעצרו המחפיר מהמבזה (באופן בו נעשה) של הרב ליאור בכביש המנהרות אמש מעלה שוב את נושא ההטיה הלעומתית והגורפת של אלמנטים בזויים במערכת שלטון ואכיפת החוק באופן לעומתי ומכוון כנגד המגזר הציוני דתי.
מאת: Aaron Roll 29/06/11 (07:08)

29 יוני 2011

סכנה - שי ניצן כמשל

 

מקרה מעצרו המחפיר מהמבזה (באופן בו נעשה) של הרב ליאור בכביש המנהרות אמש מעלה שוב את נושא ההטיה הלעומתית והגורפת של אלמנטים בזויים במערכת שלטון ואכיפת החוק באופן לעומתי ומכוון כנגד המגזר הציוני דתי.

וכי מה מתארים לעצמם כל אווילי החילונים בנינו (נא להרגע, הכותב הינו חילוני גמור), שיום בהיר אחד יעלם הסקטור הדתי ויצלול לתהום הנשיה?  לא רבותי, הציבור הדתי הוא כאן להשאר וסביר יותר כי בחלוף מספר זעום של עשרות בשנים הרי שהציבור החילוני הוא שיעלם עם הפספורטים שלו באוויר הדליל או שיהפוך למיעוט בקרב רוב דתי מכריע.  ברי כי מגזר זה יקום יום אחד על מארריו ומכפישיו.

האם זאת אשר אנו חפצים?  בהנחה כי עדיין ישנם אנשים הגונים והגיונים בנינו הרי שיש לפתוח היום, לא מחר, לא מחרתים, בפעולות פשרה, הבנה ואינטגרציה בין הציבור הדתי לבין החילוני ולא, אנו צופים מהומה ומבולקה אשר סופה מי ישורנו וזאת כאמור אך בטווח של שנים מעטות.

כל הסימנים מעידים כי בין העומדים למכשול עיקרי בדרך ההשלמה והאינטגרציה בין פלגי העם הם פרקליטות המדינה ובראשם הצורר שי ניצן (פרקליט המדינה לדור והיועץ המשפטי ווינשטיין הם סמרטוטי ניגוב נעליהם של בעלי הכח האמיתי בפרקליטות - אלו אנשי "הקרן לישראל חדשה").  הדבר הסתייע עקב הפיכת מדינת החוק ושלטון החוק האמור להיות מאוזן בין שלשת הרשויות השלטוניות, למדינת השופטים ושלטון השופטים וגחמותיהם הפוליטיות השמאל-קיצוניות.  הללו אינם ניבחרים, הללו ממנים את עצמם ואנשי שלומם מתוך עצמם בלא שתחול עליהם שמץ של אחריות למעשיהם, הן ציבורית והן משפטית וכמו כל מכשול להשלמה לאומית, כמו כל יבלת מטרידה, כמו כל גידול סרטני, הרי שיש להסירם.

עכברושי פרקליטות המדינה הפכו ממטרד מקומי אך לפני שתי עשרות שנים לסכנה אסטרטגית לקיום העם היהודי בארצו באשר פעולותיהם הלעומתיות והפרובוקטיביות להנצחת הפילוג ביו חילונים לדתיים במקומותינו הינן סממן בדוק לחוסר מסוגלותנו לשרוד במרחב השמי.

 

אותה טפשות ארורה משותפת רבות לשוטמי היהדות והציונות, מפאת השרצת חניכי קרן ההשתלמות למשפטנים שמאלנים קיצונים מטעם "הקרן לישראל חדשה", הפרים ורבים במחילות פרקליטות המדינה ובית המשפט העליון.  יותר ויותר מתעורר החשד כי רבות מפעולות הפרקליטות כנגד הציבור הדתי מקורן בפרובוקציה הבאה ללכד שורות של חילונים וחילונים-מתיוונים נילושי מחשבה ושכל, כנגד הציבור הדתי על מנת להמאיסו ולדכאו. 

הרי ברור היה לכל בר בי רב כי הציונות הדתית והחרדית תגיב כפי שתגיב לאור מעצרו החוקי אך המופרך בעליל של הרב ליאור ובכל זאת ניתנה ההוראה על ידי צורר היהודים שי ניצן לעצרו כאחרון הפושעים תוך הטלת קלון עליו (כן, כן, באישור בדעבד, כחותמת גומי של ה"ה לדור ווינשטיין).

העדות לפרובוקציה כנגד המגזר הדתי מתעצמת כאשר אנו לוקחים בחשבון כי משך 20 השנים החולפות נישאו דיברי הסתה ישירים כנגד יהודים דתיים ומתישבי יו"ש, להרג, לרצח, לשיסוף, לדריסה בשרשרות טנקים, לקבורה חיים, להפגזה במקלעי מסוקים מהאוויר, להטבעה (באמצעות אלטלנה 2), לתליה על עמודי חשמל, באמצעות  ריצוץ גולגלות וביקוע בטני נשים הרות ושבירת מפרקות, כיד הדמיון הרצחני של גלוחי הראש, מטורללי השמאל הקיצוני הפשיסטי.  כל אלו נישאו בגלוי, קיבלו תהודה רבה בתקשורת, בעוד שלא ולו מסית ניבזה אחד נעצר באשמת פשעי שינאה והסתה לרצח.

אכן, הרבנים אינם עומדים מעל החוק, אך כל זמן שנערכת הסתה בוטה לרצח בני המגזר הדתי בידי אנשי אקדמיה, ה"רוח והצלצולים" באין מכהה הרי שמידת הצדק גורסת כי אם כולם מעל החוק אזי עלינו לתקן מן היסוד ואם כולם כפופים לחוק אזי אשרינו אך החלוקה השרירותית לנעלים על החוק ותחתונים לו הינה מפלצתית ומזכירה ימים נישכחים במאה הקודמת.

הדיסוננס שנוצר בין ההתעמרות של "הנבלים ברשות החוק" כנגד הציבור הדתי תוך התרת רסן מחציפה להסתה לרצח בידי הציבור החילוני (בעיקר אקדמאים ופוליטיקאים מהצד "הנכון" של המפה הפוליטית), אשר לובה בכוונת מכוון מצד עכברושי הפרקליטות, יצר כעס מבעבע והולך בקרב הציונות הדתית, המתפרץ כל אימת שמופעלת יד האיפה והאיפה וכאמור, באורח מכוון ולשם פרובוקציה.

 

אלו השרלטנים ומאחזי העינים כגון האווילה פושקת השפתים ציפק'ה שפיצר, המחצרצים כי הרבנים אינם מעל החוק, חייבים קודם כל להסביר מדוע זה מסיתים לרצח, אנשי האקדמיה, שחקנים, זמרים ופוליטיקאים מסוימים הינם מעל החוק באופן גורף וזאת משך עשרות שנים ומאות מקרי הסתה מתועדים כנגד מתנגדים פוליטים.

ומה אומרים לנו מטופשי משרד המשפטים?  "אם ראשי ממשלה ונשיאים זומנו לחקירה ונענו, גם הרב ליאור חייב להתיצב".  בהצהרה זו מוסיפים משוללי השכל חטא על פשע.  הרב ליאור כתב הקדמה לספר "תורת המלך" בו הביע דעתו התורנית-עיונית כי חיילינו עדיפים בעיתות מלחמה על האויב ממול (כותב טורים אלו ובוודאי 90% מתושבי מדינת ישראל מסכימים לכך כמובן - גם אלו היוצאים מטעמים פוליטים כעת נגדו), האם מעשה זה שקול למעשי עזר וויצמן, הירשזון, חיים רמון, מר קצב, או הארכי-מושחת אולמרט? היכן הפרופורציה, היכן השכל הישר?

 

אין כלל ספק כי אנשים כשי ניצן והנבזים הסובבים אותו בפרקליטות המדינה עושים מקצועם והכח שניתן בידם קרדום לחפור בו את שנאתם ומשטמתם כנגד הציונות הדתית ומכאן כי הינם מועלים באמוננו כציבור אשר הפקיד בידם סמכויות נירחבות בעוד הללו עושים שימוש שוטם, חד-אג'נדתי בהן.

הללו נחושים בדעתם לקדם את האג'נדה השמאל-רדיקלית, הכנענית, הגורסת הקמת מדינה פלשתינית מהנהר לים והפיכת התושבים היהודים לשעבר (אלו שייוותרו בחיים - אם בכלל) לווסאלים, ל"דהימי" של מדינת פלשתין "הנאורה והדמוקרטית" אשר תקום כאן בשם "מדינת כל אזרחיה הפלשתינים".

ברי הוא כי עכברושי הפרקליטות בראשות הנבז שי ניצן רואים ביהדות והציונות הדתית את המכשול העיקרי להפיכת מדינת ישראל ד'היום למדינת כל אזרחיה הפלשתינים ומכאן ברי מדוע מרכזים מאמצים רבים להשפיל ולדרוס לאבד ולהשמיד אנשים ערכיים אלו.

 

אנו כבר התרענו בטורים אלו זה לא מזמן כי אותם משובטי ניצן בפרקליטות המדינה נימצאים אף בפיקוד הבכיר במשטרה, בשב"כ ובצה"ל כך שאין תמה כי המשטרה לא ראתה פסול בכך שנהגה ברב ליאור כאחרון הפושעים באשר סמוכים ובטוחים הם כי יהיה אשר יהיה, הם יקבלו גיבוי גורף מפרקליטות המדינה ובן העוולה שבראשם שי ניצן. לכל דבר עוולה כנגד הציונות הדתית.

את השאלה המתבקשת, היכן שר המשפטים, היכן השר לביטחון פנים ומעל כולם, היכן ראש ממשלת ישראל אשר דומה כי את כולם כאחת מסובבת פרקליטות המדינה סביב אצבעה הצרדה.  מהי כל הרפיסות הזו, מהו חוסר המשילות המשתולל כאן במקומותינו?  כל ממזר בפרקליטות מלך?  ניראה כי ראש ממשלתנו לא הפנים את קיום הסכנה האסטרטגית הפנימית מצד "משנאי החינם בנינו" למדינת ישראל וקיומה. 

אכן, צרת אובמה קיימת, גם אחמדינג'אד ובני העוולה התומכים בו באזורנו לא נעלמו לפתע אך הסכנה הקיומית הראשית, הגדולה והמוחשית ביותר לקיום העם היהודי בארצו הם בני העוולה מבפנים, "משנאי החינם בנינו", המפלגים את העם ומחלישים את כושר עמידתו בכוונת מכוון (והראיה-דיברי שטנתם בחו"ל נגדנו), הללו הם אנשי פרקליטות המדינה המגובים בידי בית המשפט העליון באורח גורף, יחדיו עם בעטת הצד, המוטה חדות פוליטית, הלא הוא הפיקוד הבכיר הצה"לי, המשטרה והשב"כ.  ראש הממשלה חייב להתיצב בצד החוק במתכונתו הנבונה והצודקת אך להשמר ולהזהר מאפסות נכלולי אנשי החוק, עליו להרתע מהם כמן הצרעת.

מכאן כי עלינו להעמיד כל אותם ניבזי הפרקליטות לדין פלילי בעבור "שימוש לרעה בסמכות בידי נושאי משרה ציבורית" המביא לעיוות דין מחריד.  עלינו לשפטם, לגזור דינם ולתחבם לתקופות ממושכות לתאי הליזול של השב"ס כפי שהם כלאו ושללו את החופש על לא עוול בכפם מאות רבים בציונות הדתית משך השנים החולפות.  כמו כן עלינו להחרים את כל רכושם שלהם ובני משפחותיהם ולהפנותו לשיפוי הנפגעים לשוא כתוצאה מפעילותם הנימבזה של שירצי הפרקליטות משך כל השנים הללו.

חשוב כי נזכור והיטב..."בור כרה ויחפרהו ויפול רשע תחתיו" זה היה נכון עבור המן הרשע בזמנים עברו וזה נכון עבור שי ניצן ומשובטיו בזמן הזה.  העם בישראל ישרוד גם אותם.

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר