מס' צפיות - 569
דירוג ממוצע -
שקי הקמח של החמאס
יובל בן יעקב על החשיפה באולפן שישי לפיה חלק ממרכיבי הקסאם מיוצרים בארץ.
מאת: יובל בן-יעקב 23/02/08 (00:10)

מדינת חלם או חלמאות - זה מדינת ישראל, מתוך ההכרח לתת לעזה אספקה - לא שמו לב שחלק מהחומרים מעובד לצרכי הקסאם שנורה על ישובי הנגב המערבי.  זאת פשלה - פדיחה לא רגילה שצריכה להרשם כשיא גינס של הפדיחות של המדינה. ואם הבולדוזר - מיקי רוזנטל - יעשה שוב את התוכנית של הפדיחות - זאת תזכה במקום הראשון.

 

איך לא חשבו שהחומר הזה המועבר בשקים כקמח - הוא חומר לייצור הקסאם. והשיא שגם חלק מהצינורות לקסאמים מיוצר בישראל. אותו מפעל ואותם אנשים שסיפקו את החומר לקסאם והסתירו זאת מישראל צריכים היו להיעצר מיד על שיתוף פעולה עם החמאס בהעלמת מידע ממדינת ישראל על ייצור חומר לקסאם. 

 

לדעתי אלי ישי - כשר המסחר ותעשייה צריך לתבוע להפסיק מייד את המשלוחים של אספקה לעזה מאותו מקום. חשוב לקחת מדגם של שק או שניים לפני שהם נכנסים לעזה, לבדוק - בהפתעה - ואם שק אחד יימצא כשק עם חומר לייצור פצצות - כל המשלוח ייפסל ובעל המפעל המספק יעצר בו במקום לחקירה.

 

חייבים למנוע כל אפשרות לשיגור הקסאמים - וכמובן את אספקת החומרים לקסאם. הקטע שישראל מפציצה והורסת מקומות מסתור לתחמושת בעזה ובאותו זמן מייצרים בישוב ישראלי - חומר לקאסם שנשלח לעזה בתוך קמח.

 

מקווה שציפי לבני וראש הממשלה - אהוד אולמרט יעבירו מידע זה לכל הצעקנים באירופה שדורשים מישראל להפסיק את המצור על עזה  ומחייבת את ישראל לספק אספקת מזון לעזה - שבין החומרים יש חומר לייצור הקסאם.

 

תמונה: dearanxiety

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר