מס' צפיות - 119
דירוג ממוצע -
מה בין הוברמן להובר?
מאת: kalligula 05/06/11 (23:23)

בימים האחרונים המדינה כמרקחה, מר מאיר דגן ראש המוסד בדימוס לא מפסיק לפתוח את הפה ולשחרר הצהרות על ימין ועל שמאל. בימים האחרונים הוא תקף את קברניטי המדינה, אמנם לא היתה לו היושרה לקרוא להם בשמם, אבל כל בר דעת הבין שהוא מכוון את חיציו לעבר ראש הממשלה ושר הבטחון.

ואז נשאלת השאלה המתבקשת, היכן היתה היושרה שלך מר מאיר דגן?

במשך שנתיים וחצי אתה עובד במחיצת שני האנשים האלה, ולפי דבריך הם סכנה למדינת ישראל, אני לא יודע, אצלי כאשר אני רואה מחדל ועוד בסדר גודל שכזה, אני לא מסוגל לשתוק, הלוא מדינת ישראל היא לא רכושם הפרטי של נתניהו וברק, אחריהם מדינת ישראל עוד צריכה להתקיים לדורות, ואם כך הדבר, ז"א שמר דגן בעצמו הוא שותף לדבר עבירה, ראה, שמע, ידע, ובכל זאת החליט לשבת בשקט ולחמם את כורסתו בלשכתו שם ב...... ,ולהנות מהיוקרה שרחשו לו כולם.

אהה סליחה הוא היה המבוגר האחראי שבלם את מזגם החם מזג של שני העוללים הללו ברק ונתניהו.

הצעד המתבקש מאדם הגון וראוי כאשר הוא רואה מעשה פשע או מחדל הוא להתריע בפניו, ואם הוא נושא משרה וחלים עליו קודים מסוימים, מן הראוי היה שהוא יתפטר מתפקידו, ואז תעמוד לזכותו לצאת בהודעה שהוא החליט להתפטר מתפקידו היות והוא לא רואה עין בעין את הדברים כמו הממונים עליו, ולכן הוא לא יכול להמשיך לשאת במשרתו, אחרי שתתקבל התפטרותו והוא יפרוש מתפקידו, הוא יכול ללכת ולפזם את משנתו.

אבל לא כך היו פני הדברים, אמנם לא נתניהו מינה אותו לתפקיד אלא ירש אותו בתקפיד, את המינוי עשה ידידו הטוב אריאל שרון שכבר היתה לו היסטוריה של מינויים לתפקידים כאלה ואחרים חלקם תפורים וחלקם קיימים עבור מר דגן אם נזכור שזה היה בסמוך להתפקדותו בליכוד בשנת 2000 ואף היה ראש מטה הבחירות של שרון בבחירות 2001, אז אפשר לכנות את המינוי הזה ככשר אבל מסריח.

זה אותו דגן שאפילו צירף את שמו למתנגדים לנסיגה מרמת הגולן, שהיום הוא כבר משמיע זמירות שונות ומשונות מה שמעמיד את עקביותו בסימן שאלה, שלמרות שזה לא חטא לשנות את דעתך.

נתניהו מכהן בתפקידו כבר יותר משנתיים, כך גם ברק, היכן היית אתה מר דגן בשנתיים הללו?

אין זה סוד שמאיר דגן רצה להמשיך בתפקידו כראש המוסד, סביר להניח שאילו נתניהו היה מקבל את ההחלטה להאריך את כהונתו של דגן, כל הסאגה הזאת לא היתה והוא היה ממשיך לחמם את כורסתו ההיא  בנחת ובדממת אלחוט כפי שמצופה מאיש במעמדו, למרות מסוכנותם של העוללים נתניהו וברק, אולי הוא היה ממשיך להחשיב זאת כמשובת נעורים שתחלוף עם התבגרותם.

אבל משום מה מתקבל הרושם שהעולל כאן הוא מאיר דגן עצמו, שכעולל צעיר שנים לא יכול לקבל את העובדה שלקחו ממנו את הצעצוע שלו בדמות המוסד, אז הוא מתפרע ושובר את הכלים, נו, ולחשוב שהוא עוד רוצה להצטרף לפוליטיקה? אני מבטיח לכם שיש מפלגה אחת בישראל שתקבלו בזרועות פתוחות, יש שם כבר מספיק אנשים כדמותו ובעיקר בראשם עומדת גננת .

מאיר דגן או בשמו המקורי הוברמן, רק כאשר נזכרים בשמו הלא מעוברת (מלשון עברית) זה ישר מקפיץ לראש עוד איזה הובר כזה דומה הלוא הוא ג'יי אדגר הובר שעמד בראשות הfbi בארה"ב בין השנים 1924 עד ליום מותו ב1972, כל מי שרק חשב להזיזו מתפקידו הוא מיד ניגש לכספת והוציא ממנה קופת שרצים וגיבנת על אותו אחד שרק חשב על זה, תשאלו את קנדי,ג'ונסון,ניקסון,ועוד רבים וטובים לפניהם מנשיאי ארה"ב, כנראה ההוברמן שלנו ראה בו כדמות לחיקוי וחשב לעצמו אם הוא יכול ,למה לא אני?

אז חברים אני לא נופל שבי אחרי הילת המודיעין של ישראל שמה לעשות היא לא משהו, לא חזתה את פרוץ מלחמת יום הכיפורים, נפילת השאח באיראן, נפילת החומה והגוש הסובייטי,נפילת מובארק, והמהומות בארצות ערב הסובבות אותנו והיד עוד נטוייה, אז כן היו גם הרבה הצלחות אבל לא מעט כשלונות שחלקן עלו לנו בתקריות דיפלומטיות חריפות עם קנדה,ניו זילנד,בריטניה,גרמניה ועוד שעל האחרונה בהם חתום בגאון מר מאיר דגן עצמו וכל הקשור להתנקשות במבחוח.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר