מס' צפיות - 576
דירוג ממוצע -
מי יודע מה הסיבה לרעידות האדמה האחרונות? בניזרי!
20.02.08 - רעידת אדמה בעוצמת 10 בסולם ריכטר, הגבוהה בהיסטוריה הורגשה הצהריים בישראל!!!
מאת: תומר 20/02/08 (19:22)

רעידת אדמה בעוצמת 10בסולם ריכטר, הורגשה הצהריים בכל רחבי מדינת ישראל. הרעידה גרמה לנזקים עצומים מצפון הארץ ועד אילת שבדרום. אזרחים מודאגים מדווחים על פגיעות רבות וחמורות בנפשם. "הסיבה לרעש האדמה - משכב זכר", הסביר היום ח"כ של ש"ס שלמה בניזרי.

 

"הייתי מציע שהכנסת תבדוק איך למנוע משכבי זכר, ובכך לחסוך הרבה מאוד ברעידות האדמה". בניזרי הוסיף כי "אנו מחפשים רק פתרון גשמי איך למנוע רעידות אדמה ולמגן את הבתים. אחת הסיבות זה דברים שהכנסת נותנת להם לגיטמציה- משכבי זכר". עוד מהגיגיו של בניזרי: "אומר הקדוש ברוך הוא, אתה מרעיד את אבריך במקום שלא צריך להרעיד, אני ארעיד את עולמי במקום אחר כדי לעורר אתכם. לכן הייתי מציע שהכנסת תרשום לפניה הצעת ייעול - במקום לחוקק חוקים איך לקדם משכבי זכר במדינה, וממילא מקדמים את רעידות האדמה, על ידי כך אולי נחסוך למדינת ישראל כמה מיליונים".

 

אדון בניזרי וחבריו הפינגווינים ממפלגת ש"ס לא מבינים שהם אלה שגורמים לרעידת האדמה האמיתית. הם לא מבינים שדבריהם פוגעים במאות אלפי יהודים במדינת ישראל פגיעה נפשית חמורה. איך אפשר להלחם באח שלך, יהודי כמוך? יום אחד הדברים שלהם עלולים להביא למלחמת אחים במדינת ישראל. היציאה של בניזרי היום שברה כל שיא אפשרי.

 

עד כמה אפשר להישאר אדישים ל"כניסות" ב"אין כניסה" שלהם? כל שבוע בא ח"כ דתי אחר, קם בוקר גשום אחד על רגל שמאל ומחליט שהיום בא לו להשתלח בהומואים בכלי התקשורת. אי אפשר לתבוע אותם על הוצאת דיבה או הסתה תגידו לי?

 

די! נמאס לי לשמוע את הדעות המטופשות והפרימטיביות שלהם, נמאס לי כבר אפילו להתייחס לדברים שלהם. אמנם בזכות השטויות שלהם אנשים נכנסים לכתבות שלי וקוראים אותן אבל הייתי מעדיף שאנשים לא יכנסו בכלל ושח"כים במדינת ישראל לא יתבטאו כך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
עוצמה 10 בסולם ריכטר?!
זהר 21.02.08 (11:52)
2.
תתפלא היתה כבר 9.5
תומר 21.02.08 (16:08)