מס' צפיות - 162
דירוג ממוצע -
ככל שיענו אותו,כך יגדל ויצמח כוחו
מאת: kalligula 02/04/11 (23:01)

בשבוע וחצי האחרונים אני במילואים, וכמו תמיד אני מרגיש מנותק מכל המתרחש מסביב.

פשוט מדהימה אותי התחושה כאילו חיים בשני עולמות מקבילים ללא קשר בינהם, הניתוק מהטלוויזיה מהחדשות ומהאקטואליה, ומתעסקים בתוך הצבא נטו, אימונים,פקודות,תו"לים וכו'.

בסופי השבוע שרובם המכריע מוקדש להשלמת שעות שינה, ורק חלק קטן מהם מתפנה להצצה בעיתונים שנערמו, או בחדשות בהם אתה מתעדכן במה שארע בתקופה בה היית מנותק.

ומה אני אגיד לכם, פשוט הזוי.

כאשר כל האזור שלנו כמרקחה, נפילת המשטר במצרים, המערכה בלוב,המהומות בתימן והנה עכשיו בסוריה שמכל המהומות המתחוללות סביבנו היא היא המסוכנת לנו ביותר, כי ככל שאותן מהומות בסוריה יתפסו יותר ויותר תאוצה, ומחסומי הפחד ייעלמו , כל הולכת וגוברת הסכנה למלחמה .

הרי איך ניתן לפתור מהומות מבית , רק ע"י הסתתן לאיומים וסכנות מבחוץ, וככל שהמהומות בסוריה יתגברו כך ימצאו עצמם מנהיגי סוריה את פתרון הקסם לבעיות מבית, ויפתרו אותם ע"י מערכה גדולה או מצומצמת כנגד ישראל, שרק היא יכולה להיות הטריגר שיאחד את העם הסורי בשלב הזה.

נשיא סוריה בן שבט העלוואי לא יכול להרשות לעצמו להפסיד במערכה זו, כי איבוד השלטון בארצו לא רק שיביא להפסד מנעמי השלטון, אלא סכנה קיומית לו ולמשפחתו וגם לאותו שבט עלוואי שמירר במשך עשרות שנים את חיי העם הסורי, בכוח הזרוע ומשטר דמים שהחל עוד בימי אביו.

אז הנה לנו מזרח תיכון חדש, במצרים מתכוננים לבחירות שאף אחד לא יודע מה יהיו תוצאותיהם, ומה יהיו השלכותיהן על הסכם השלום בין ישראל למצרים, בסוריה מתחוללות מהומות שעלולות למצוא את פתרונן במערכה צבאית בין ישראל לסוריה, הפלשתינאים ממשיכים לשלוח טילים לערי ישראל ומערכה בעזה היא רק ענין של זמן, מערכה שעלולה לגרור את חיזבאללה למערכה צבאית נגד ישראל, שלא לדבר על טורקיה ומה היא תעשה במצב הזה.

ומכל ההר הגעש העומד להתפוצץ בעל רגע ורגע, שעלול להפוך את המזרח התיכון למערכה עקובה מדם,אבל התקשורת בישראל כאילו חיה בעולם משלה ללא קשר למציאות המתהווה סביבנו, ללא ענני המלחמה המתקדרים מעל המזרח התיכון, אותם מענינת פרשה אחת בלבד, ענין נסיעותיהם של בנימין נתניהו ורעייתו מלפני מספר שנים.

אתה פתוח את העיתונים בארץ, ומגלה שמעריב וידיעות מתכתשים בינהם מי יפרסם כותרת מפוצצת יותר, כל הדפים הראשונים מלאים רק בענין אותן נסיעות ובקידום ועדת חקירה שאולי תצליח להפיל את נתניהו מראשות הממשלה, עיתונאים עלובי נפש כבן כספית ושות', שכל תכליתם להפיל ממשלה שנבחרה כדין.

ומה יותר קל מלעשות זאת ע"י פגיעה בחולייה החלשה? אותה אשת ראש הממשלה שהפכה להיות כשק החבטות של עיתונאי ישראל, ודרכה לפגוע בראש הממשלה ולהסיט את מעינייו להתעסקות בדברים מלפני מספר שנים במקום במה שמתחולל סביבנו, כך עשו בקדנציה הראשונה שלו כאשר בחרו לפגוע בשרה נתניהו וילדיהם, וכך הם ממשיכים היום בצורה בוטה ומכוערת וללא גבולות וסייגים.

המטרה מקדשת את האמצעים, הם רק שוכחים שככל שהם ימשיכו בדרכם הנלוזה והנפסדת הזאת, הם רק יגרמו לאזרחי המדינה להזדהות יותר עם הנרדף והקורבן ובכך הם יחטיאו את מטרתם, אני משוכנע שאילו היו נערכות בחירות היום , נתניהו היה מגדיל את כוחו רק בגלל אותה רדיפה עיוורת ושנאה תהומית שמופגנת כלפיו ע"י אותם עיתונאים עלובים , בערך כפי שקורה באיטליה, ככל שתוקפים יותר את ברלוסקוני כך עולה ועולה אהדת אזרחי איטליה אליו.

הכי מצחיק אותי שלפני כחודש ביטלתי את המנוי שלי במעריב, ומאז אני זוכה לחיזורים מידיעות וממעריב כדי לחדש את המנוי, וכאשר אני מציין שאין בכוונתי לעשות מנוי בשום עיתון ממניעים אידאולוגים ועקרונים, ולממן את שופרות השמאל ואת העיתונאים עלובי הנפש הללו, למרות ההצעות המפליגות וההנחות המרשימות הם מגיבים כאילו אינם יודעים על מה אני מדבר, ושדבריי תלושים מהמציאות.

אבל לא עוד, עיתונים אלה לעולם לא יזכו יותר להכנס לביתי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר