מס' צפיות - 229
דירוג ממוצע -
שוב חוזר הניגון
מאת: מיכל 24/03/11 (06:36)

וגם למלינים שאני "חפרנית" בכל מה שקשור לנושא כולם צריכים להבין שלאף אחד אין פוליסה המגינה מהתופעה והמחיר אינו זול והלוואי ואתבדה אבל ליבי על 7 שנים של תושבי עוטף עזה ובמיוחד על הילדים שחלק ממנת יומם יהיו כדורים שמפילים עד התהום והכרות עם "שיחות" שהשפעתן נעלמת עם האזעקה הקרובה.

 

ולכן ובעקבות כל הנ"ל לא ארפה ולא אניח עד אשר הגברת בת ה-60 תבין שמערכת היחסים ביני לבינה דו-צדדים ואחד הדברים שעליה  לעשות הוא לתת לי את הבטחון המינימלי הנדרש.

נכנתב באפריל 2008 .

 

אמש משום מה התמונה נראתה לי מוכרת,אנשים שזועקים שאין להם מקלטים,אנשים שהאימה מכסה את פנייהם והפחד משיל מהם הבעות פנים ושפת גוף שרק אדם מפוחד ומבוהל חש.

 

אין לי יד ורגל במערכת הבטחון או ברשויות המקומיות אבל חלילה שלא אהייה צודקת, גם מצב בטחוני מתייג את החברה שלנו, כל מי שמתגורר בבתים שנבנו עד 1992 אין לו ממ"ד, ואם יש מקלט ציבורי הרי שקשה לרוץ אליו (במיוחד אם אתה נניח,מעל גיל 60 ונכה.

 

אייך כתב לי בזמנו מתן וילנאי שהיה סגן שר הבטחון לגבי התלונות שלי על חוסר מיגון ציבורי?" גם אם היה לי כסף לא הייתי שם אותו בבטון, ולמה את מפילה את כל "הרפש" עלי,מה עשיתי לך".(ציטוט אמיתי), האם הוא לא אחראי היום על העורף?אם כך אמשיך לומר ובכאב רב "איש איש לנפשו".

הכותבת היא רואה,לומדת ורצה לספר לחברה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כל הכבוד , את צודקת בכל מילה
zvidoc 24.03.11 (12:52)
2.
איך אמר קהלת?
liana 24.03.11 (16:30)
3.
כל מילה יצוקה בבטון ל"ת
זאת אני 27.03.11 (07:36)