מס' צפיות - 112
דירוג ממוצע -
מבחן הצלצולים
הנה זה אך התבשרנו כי "אנשי רוח", שוב קפצו לחתום על עצומה נוספת כנגד חקיקת הכנסת המבקשת לקבוע כי גוף ציבורי אשר יצא כנגד זכות קיומה של מדינת ישראל, לא יהיה זכאי למימון ציבורי. הצעת חוק זו מכונה "חוק הנכבה" ואין הוגנת, נאותה, חוקתית והגיונית הימנה.
מאת: Aaron Roll 22/03/11 (05:50)

22 מרץ 2011

מבחן הצלצולים

 

הנה זה אך התבשרנו  כי "אנשי רוח", שוב קפצו לחתום על עצומה נוספת כנגד חקיקת הכנסת המבקשת לקבוע כי גוף ציבורי אשר יצא כנגד זכות קיומה של מדינת ישראל, לא יהיה זכאי למימון ציבורי.  הצעת חוק זו מכונה "חוק הנכבה" ואין הוגנת, נאותה, חוקתית והגיונית הימנה.

אמנם הכעס בציבור על אותם מטורללים-רוחנים חצה אמונות ומפלגות והמגיבים בעיתונות יצאו מגדרם ובדין, לארר את "הרוחנים" , להשפילם וללעגם.

אך במחשבה שניה, מה לנו כי ניזעקנו?  שהרי כיצד ידע הציבור אם חקיקה מסוימת הינה חיונית והכרחית למדינת ישראל, או שהינה מיותרת?  פשיטה, ניבחרינו יפרסמו בציבור את עקרונות כל חקיקה חדשה ובמדה ומטורללי-הרוח יזדרזו לצאת בעצומה כנגדה הרי לנו ה-ראיה כי החוק המוצע החדש הינו חיוני מעין כמוהו לקיומה של מדינת ישראל וכך, עליהם להזדרז ולאשרו בקריאה שלישית בכנסת באשר ברי הוא כי אנשי הרוח והצילצולים אבחנו כבר כי החוק המוצע אפשר ושומו שמים, יסייע בידי מדינת ישראל לשרוד ולכן מביעים התנגדותם לו.  מהלך זה ניקרא גם "מבחן הנמטודות" (לחקלאים שבנינו), או מבחן התולעת המרקיבה את התפוח.

 

לפני כשלושה חודשים הסתיים באוניברסיטת ברקלי בארה"ב מחקר רב משתתפים (עשרות אלפים) אשר ביקש לבחון נטיית חלק מהאוכלוסיה לכיוון מוגדר של אוניברסליזם, ליברליזם קיצוני, שמאל רדיקלי וכדומה, האם נטיות אלו מקבלות ביטוי במבנה הגנטי האנושי של אנשים אלו.

החוקרים הופתעו לגלות (לא אנו, אנו מעולם לא הופתענו), כי כל אותם אנשים אשר הגדירו עצמם כשמאל רדיקלי, אוניברסלי, ליברלי קיצוני וכדומה, כולם נושאים בגופם מטען גנטי בעל מוטציה ייחודית המבדילה אותם מהאוכלוסיה הכללית "הנורמלית".

ומכאן, בעלי מוטציה גנטית אינם בדיוק "נורמלים" או כמאמר העם שאינו נימנה על מקצוע רפואת הנפש: 'חולי-רוח'.  והנה זה מה שצריך להוכיח.  זהו החלק העובדתי מחקרי שאין עליו עוררין ובכלל, האם קיים בנינו "הנורמלים" אי מי שלא חשד, לאור הסימנים המעידים הרבים, בנכונות ממצאי המחקר לעיל עוד לפני שאף נערך?

 

אם לא היו קיימים מוזרי-הרוח בנינו צריך היה להמציאם באשר הכיצד נדע להזהר ממעוותי המחשבה והרוח הללו אלא אם יביעו דעותיהם?  הכיצד נדע להזהר מהמבקשים והקמים עלינו לכלותנו מבפנים בלא שיפתחו חרצובות לשונם ויצאו אימרות שיפרם הסרוחות לאויר העולם תוך שיחרור קיטור-ניכפה, פבלובי, בנוסח של זעקות, עצומות ומחאות כנגד עניני קיום האומה.  תבורך הדמוקרטיה, על חופש הביטוי בה, אשר נותנת בידינו כלים אמפיריים בדוקים לאבחן את הרע הרוחני-החולני בקירבנו ולהזהר ממנו בעודו באיבו.   הללו כה לעומתיים וכה דווקאים לכל ענין שבקיומה של האומה, אם לצורך ואם שלא, עד כי מאשררים הינם את תסמונת "הרועה והזאבים" דהיינו, איננו שתים יותר ליבנו לכל ציוץ וצפצוף מצדם, יהיה אשר יהיה, באשר נחשדים המה תדיר ובדין, בצדיה ובשרלטנות-הרמיה.

 

חיתמו על עוד ועוד עצומות רבותי חולני עליית-גגכם, חיתמו.  ככל שתחתמו יותר אנו נילמד להזהר יותר מסכנתכם לנו.

הדברים לעיל נאמרים בחלקם ברוח משובה, בכעין היפכא ד'מסתברא, אך הרי יודעים אנו כי בכל לצון קיים כ- 80% יסוד של אמת, הלא כן?

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר