מס' צפיות - 747
דירוג ממוצע -
צונאמי ביפן
מאת: kalligula 11/03/11 (21:51)

משהו קורה כאן, הפעם זו לא סתם עוד קלישאה. מספיק להביט סביב, כדי לראות שעל הכדור הכחול עליו אנו חיים, ולא ממש חסים עליו, עוברת טלטלה והטבע אומר את דברו.

אולי זה חלק מאותה נבואה אפוקליפיטית שאמורה לפקוד אותנו בשנה הבאה ב21.12.2012 שביום הזה ע"פ חזיונותיהם של בני המאיה, בני ההופי, הסינים, נוסטרדאמוס, ועוד רבים וטובים, אפילו כאן פרסמתי בעבר רשומה מרתקת בענין על אותן נבואות, שתחזיתן קיצו של העולם כפי שאנו מכירים היום, שיקדמו את קיצו, רעידות אדמה,הצפות,מלחמות ושאר מרעין בישין.

השנה חווינו את רעידת האדמה בהאיטי, הצפות באוסטרליה,שריפות ענק ברוסיה, רעידת אדמה קטלנית בניו זילנד והנה עכשיו פקדה את היפן רעידת האדמה החזקה וכנראה אחת ההרסניות שהיא חוותה מעודה, בימים הקרובים כנראה נלמד לגלות את עוצמתה וההרס שלה, כרגע זה עוד מוקדם.

אין ספק שאנחנו מתעללים בכדור הכחול שלנו, חוצבים בו בהיסטריה, פוצעים אותו ללא הרף, מנצלים אותו לנוחיותנו ולא פחות חמור פוגעים בחי ובצומח סביבנו, לעיתים עד לרמה של הכחדת מאות מינים וזנים שאילולא אנחנו היו עדין ממשיכים להלך על פני כדור הארץ, ולהוות חלק מנופו.

כנראה לכדור שלנו נמאס מאותו יצור הולך על שניים, ועכשיו היגיע רגע התשלום, אותו אנחנו משלמים ובו צופים יום יום על מרקענו בקורה ברחבי העולם סביבה.

הים שמכסה את מרבית הכדור שלנו ומהווה מקור חיים למליוני יצורים חיים, מפלנקטונים זעירים שמשמשים מזון למאות מיני דגים ויונקים החיים בים, ועד לוייתנים עצומי מימדים , אלמוגים ועוד ועוד.

גם אנחנו ניזונים מאותו ים, הים שמזין אותנו מחד וגם משמש לנו לאתר הפסולת לשפכינו ושאר הזוהמה אותה אנו מייצרים, ובוחרים בדרך הקלה להיפטר משרייה.

לפני מספר שבועות בזמן זפזופיי בשלט, הגעתי לערוץ דוקו ביס, והתמונות שריצדו מול המסך השאירו אותי ללא מילים, ובעיקר עם עיניים דומעות, כפי שלא קרה לי הרבה זמן. הכאב והאכזריות שריצדו מול המסך, ואחרי כן נסיונות הטיוח וההסברים לתופעה המזעזעת הזאת, שמצליחה להימשך שנה אחרי שנה, בזכות ממון וכסף שמדינה עשירה מרשה לעצמה לפזר ולחלק לאומות עניות, תמורת מעשי רצח מזויעים, שמרימים את ידם ומעודדים את המשך המעשים הללו, רק הם לבד מסבירים את  נקמתו של הטבע באדם.

לרשותכם מצורף הלינק לאותו סרט מזעזע, ואזהרה שהוא קשה קשה מאד לצפייה.

http://www.megavideo.com/?v=44a8b556

אין ספק שהיפנים הצליחו למחוק מהזכרון הקולקטיבי שלנו את אכזריותם הגדולה לאורך כלל ההיסטוריה שלהם בדרום מזרח אסיה, אולי בגלל שאנחנו בעיקר כרגיל ממוקדים בעצמנו ומה אכפת לנו מה קרה שם, ומה עשו שם החיילים היפנים במהלך מלחמת העולם השניה ולפניה, ואנחנו מרוכזים בזוועות העם היהודי ברחבי אירופה.

כן היפנים שהיום נחשבים לעם חרוץ, שקט, מופנם ורגוע כזה , הם אותם יפנים שיש בהם גם את הצד החשוך והאפל ההוא שעל בשרם חוו בקוריאות, בסין, ובאיים הסובבים אותם ועוד, ומידי שנה אלפי יונקים מהים לוויתנים, ודולפינים, אותם דולפינים שבמסורות מסוימות נחשבים לקרובים אלינו , למי שלא מכיר את האגדה שמספרת שכאשר היתה קיימת יבשת אטלנטיס האבודה, שגם בה בני אדם כמו בני אדם עשו הכל כדי לפגוע בעצמם ובסוסס אותם, ואז נגזרה עליהם כלייה, ואותה יבשה מופלאה נגזר עליה לשקוע, האגדה מספרת שעל אותם יחידי סגולה שלא היו ראויים לשלם על מעשי בני מינם, חס אותו כח עליון והפכם לדולפינים שהם בני אבות אבותינו שנמנו מבין הצדיקים על אותה יבשת אבודה.

כנראה שהים הזה, האוקיינוס הזה שחווה מידי שנה את הזוועות שהופכות אותו לאדם מדמם של אלפי הדולפינים והלוייתנים, החליט לומר את דברו.

ליבי ליבי על אלפי הקורבנות באסון הזה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה הקשר?
סורנטו 18.03.11 (14:36)