מס' צפיות - 180
דירוג ממוצע -
100 אולי, בשבילך? ממש לא.
מאת: kalligula 23/02/11 (22:28)

מי לא מכיר את הסיסמה הרשומה על ניידות משטרת ישראל?  "100 בשבילך"

נו טוב, סיסמאות וסלוגנים תמיד נראים ונשמעים טוב, הבעיה מתחילה האם יש גם כיסוי ומשמעות לאותה סיסמה או סלוגן? אתם תשפטו.

היום נסעתי לאסוף את בת זוגתי היקרה מנתניה, בדרך חזרה הביתה עברנו בצומת בני דרור, שהיא צומת גדולה ועמוסה במרבית שעות היום.

כבר לפני הגעתי לצומת הבנתי שיש בעיה בצומת, בגלל שבשעה הזאת סביבות 21:00 בערב, העומס כבר לא מצדיק עומס כבד שכזה.

לאט לאט הזדחלנו לכיוון הצומת ממערב לכיוון מזרח, וכבר מרחוק ראינו שהרמזורים מהבהבים בצהוב, מה שאומר שמערכת הרמזורים נפלה.

כאזרח טוב התקשרתי למשטרה ע"מ שישלחו ניידת ע"מ לווסת את התנועה, הרי ברורה לכם כבר התמונה והאנדרלמוסיה שנוצרה בצומת, כאשר מרבית הזמן מרבית התנועה תקועה ללא מוצא כי כולם חוסמים את כולם.

השיחה התנהלה כך:

אני: " ערב טוב , התקשרתי לדווח על בעיה בצומת דרור".

השוטרת: " ידוע, מערכת הרמזורים נפלה הענין בטיפול"

בום טראח, ניתוק.

דיבור מגעיל, בצורה תוקפנית, ובבוטות,  הדבר האחרון שאתה יכול לצפות מאותו ארגון שמנסה לשדר שכל כולו לשרת את האזרח, וכל קיומו הוא עבור אותו אזרח.

המשכנו להזדחל לעבר הצומת, בערך 25 ד, שנראות כמו נצח, והבעיה הגדולה יותר, היא שככל שאתה מתקרב יותר לצומת אתה מבין שהסיכוי שלך לחצות את הצומת ממערב למזרח, הוא חסר סיכוי ותוך סיכון נפשות מטורף, הרי על הנהג הישראלי וסבלונותו כבר נאמר הכל.

פתאום ראיתי ניידת משטרה שמגיעה מדרום לכיוון צפון, עם סירנה וצ'לאקה דולקת וחשבתי שהנה מגיע הישועה שתצליח להעביר אותי את הצומת ללא סיכון חיים מיותר, ולתדהמתי הרבה אני רואה את אותה ניידת, אמנם לא ניידת של משטרת התנועה אלא רכב מסחרי כזה שדומה לטרנזיט, מבצע סלאלום מדהים בין הרכבים בחסות הצ'אקלאקה, חוצה את הצומת וממשיך בנסיעתו צפונה כאילו כלום.

פשוט לא יאומן.

אחרי מספר דקות נוספות שוב אני רואה ניידת שמגיעה הפעם מצפון, רכב מסוג פיג'ו פרטנר שאולי הוא יביא סוף סוף את הפתרון לבעיה בצומת, אבל הפעם כבר לא הופתעתי , כאשר יגורתי בא לי, הוא ניצל את הצאקלאקה שלו, ביצע סלאלום לא פחות מרהיב מקודמו, חצה את הצומת והמשיך בנסיעתו כאילו כלום.

הפעם הרמתי ידיים, והבנתי שאת הצומת הזאת כבר לא אוכל לחצות, שברתי ימינה אחרי תחנוניי לנהגים שיתנו לי לצאת מהפלונטר והחלטתי לנסוע דרומה ולהגיע הביתה מדרך אחרת שעוקפת את הצומת הסתומה, למרות שהיא ארוכה יותר אבל לפחות בטוחה יותר.

מהרגע שאני התקשרתי ועד לרגע בו החלטתי להרים ידיים ולברוח מהצומת עברו יותר מ30 ד', כאשר ברור שהענין החל הרבה לפני הגעתי לצומת, וע"פ תגובתה של אותה שוטרת "נחמדה" שכבר קיבלה דיווח, ברור שמישהו לפניי התקשר ועדין למשטרה יש את לוח הזמנים שלה, וגם כאשר שוטרים עוברים במקום ורואים בעיה הם מעדיפים להקטין את הראש ולהמשיך לדרכם כאילו כלום, לא רואים,לא שומעים ולא בטיח.

ובראשי הדהדה כל הזמן אותה כתובת שרשומה על ניידות המשטרה "100 בשבילך" טוב אולי הכונה ל100 ניידות אבל על בשבילך אני בטוח שלא, וכאשר אני נזכר בכל אותן ניידות מתנ"א שעומדות בכבישים של 3 מסלולים ומחלקים דוחות מהירות, ברור לי שכל כוונתם להוציא כסף מהאזרחים והדבר האחרון שמענין אותם הוא שלום הציבור ובטחונו.

פשוט מביש, אחרי כן הם לא מבינים מדוע אמון הציבור במשטרת ישראל הוא בשפל המדרגה, היום נוכחתי לדעת שאף חמור ונמוך מכך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר