מס' צפיות - 93
דירוג ממוצע -
היד הנעלמה
שונה משהו ממנהגנו, נבסס את מאמרנו זה על סירטי וידאו אשר הופקו משך השנתיים החולפות מעבר לים, בארה"ב וענינם הוא בפקיחת עיניו של הצופה למתחולל בעולמנו כזרמים תת קרקעיים הניסתרים בחיי היום יום מעיני האזרח הממוצע
מאת: Aaron Roll 22/02/11 (07:36)

22 פברואר 2011

היד הנעלמה

 

שונה משהו ממנהגנו, נבסס את מאמרנו זה על סירטי וידאו אשר הופקו משך השנתיים החולפות מעבר לים, בארה"ב וענינם הוא בפקיחת עיניו של הצופה למתחולל בעולמנו כזרמים תת קרקעיים הניסתרים בחיי היום יום מעיני האזרח הממוצע, הטרוד בבעיות היום-יום, בבעיות פרנסה, משפחה, גידול וחינוך ילדים כך שזמנו אינו פנוי להבין ולהכיל את זרמי ההשמד של חברתנו הזורמים ואופפים אותו מכל עבר באורח בילתי ניראה, במסתרים, במחשכים.

 

כל סרט מהארבעה אשר קישוריהם נימצאים להלן הינו למצער סרט באורח מלא דהיינו כשעה ומחצה ועד כשעתים ומחצה לסרט.  זו אינה צפיה קלה או בידורית.  הצופה יידרש למידע כללי קודם נירחב למדי, להשכלה כללית רחבה, לאופקים עמוקים ורחבים על מנת להשיג את כל האמור בסרטים אלו.

 

רצוי להתחיל עם הסרט הראשון ברשימה "נפילת הרפובליקה" אך כל סדר צפיה אחר יהיה נאות אף הוא.  להערכתנו, צפיה בסרט הראשון לעצמו שקולה לקורסים אקדמאים בני כשנתיים בנושאי מדע המדינה, כלכלה, הנדסת המונים, יחצי ציבור וכדומה.  צפיה בכל הסרטים כאן, במדה ונעשית ונילקחת ברצינות הדרושה, שקולה בנקל, באשר להקף ומורכבות החומר הנדון, לשלש שנות לימודים אקדמים בכל אוניברסיטה ממוצעת בנושאים לעיל.

 

הצפיה אינה קלה כאמור.  הצופה נידרש לסיעור מוחות ולהשקעה מנטלית עליונה על מנת להפיק את המירב מהניצפה, באשר בסיומה של צפיה, במדה ואמות המידה באשר לתמונת העולם אשר ניתקבעה עד עתה במוחו

של הצופה הממוצע עברו כעין מטה-מורפוזה, הרי שהפיק את שניתן להפיק מהצפיה.

 

במדה והצופה חש כי הנאמר בסרטים הינו רב ועצום עליו בשלב מסוים, הרי שמומלץ לפנות לספר "משנאי החינם בינינו" (ניכתב על ידי מחבר טורים אלו ומופץ חינם לכל דורש), לקבלת רקע מעמיק יותר,  בקישור להלן:

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing.pdf

 

כתרגיל אינטלקטואלי, מוצע לצופה להחליף את השם "ארה"ב" בשם "ישראל" בכל מקום ומקום בו מצויינת המילה ארה"ב.  הקורא רחב האופקים יוכל להבחין בנקל מדוע אותם עניני דיומא האמורים לזרום ללא תקלות במדינתנו, סובלים ממהמורות בלתי מוסברות (הסרטים יסבירו היטב כל זאת), מדוע איננו יכולים להגיע לשלום באזורנו? מדוע נילחם המזרח במערב או מדוע קיימת כלל וכלל מלחמת התרבות בין הנצרות לאיסלם?  מדוע איננו יכולים להגיע לשלום למנוחה ולנחלה בינינו לבין עצמנו?

 

בעשרות ממאמרינו כבר הדגשנו והצבענו לעבר המעורבים בבוקה-ומבולקה השוטפת אותנו אשר אינה הכרח המציאות אך מלובה בידי שרלטנים שוטמי עצמם ועמם, אשר שאיפותיהם האוניברסליות הפוסט יהודיות, ציוניות ודמוקרטיות מכווינות אותם לעבר הרס המדינה היהודית בארץ ישראל (חלקם נימנים על רשימת מקבלי המשכורות של הגופים המוזכרים בסרטים).  הצופה יוכל לאור זאת ליצור מקבילה בין הנאמר במאמריינו לסרטים המוצגים כאן.

 

הצופה יוכל גם ליצור מקבילה בין הארועים השוטפים את העולם המוסלמי לאחרונה ולנאמר בסרטים להלן.  למי המדמה בנפשו כי הניראה מעל מרקעי הטלביזיה הינו ברור מאליו, אנא יחשוב שנית.  הנאמר בסרטים יוכל להבהיר יותר במה המדובר, אך ההקשר מחייב מאמץ אינטלקטואלי שאינו פשוט.

 

הצופה הנבון יחוש מיד במקבילת שלטון האוליגרכיה, הבנקאים הבינלאומים וטוטליטריזם המוסווה בארצות הברית של אמריקה (ובארצות האיחוד האירופי), לבין שילטון החונטות על מדינת ישראל, כאן ושם, כולם יונקים מאותו המקור ומאותה אידאולוגיה פשיסטית-טוטליטרית.  אנו במכוון לא נמשיך כאן להדריך הצופה ונותיר בידיו את ספיגת התובנות העולות מהצפיה בקצב הנוח לו.

 

הנה הם הקישורים לסרטים

1. נפילת הרפובליקה

http://www.youtube.com/watch?v=vebotc-7shu&nr=1&feature=fvwp

 

2. האימפריה הנעלמה

http://www.youtube.com/watch?v=no24xmp1c5e&nr=1

 

3. המשחק הסופי

http://www.youtube.com/watch?v=x-crnlilzho&nr=1

 

4. אחיזת העינים של אובמה

http://www.youtube.com/watch?v=eaaqnacwalw&nr=1

 

צפיה מושכלת ומשכילה

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר