מס' צפיות - 98
דירוג ממוצע -
הצדק לא נעשה כאן
ברגיל הוא כי "סנונית ראשונה אינה מבשרת את בוא האביב" והפשט, אין מקרה בודד לכאורה מעיד על הכלל. דחיית בקשתו של איתמר בן גביר להתמחות כעורך דין על ידי לשכת עורכי הדין מעידה יותר מהכל וזאת על סמך צברי מיקרים תמוהים אחרים כי יותר משהדחיה מלמדת אודות איתמר בן גביר, היא מלמדת כמאה עדים על אופיה וטיבה של לשכת עורכי הדין בישראל המהווה חלק מהותי מכלל מערכת המשפט.
מאת: Aaron Roll 21/01/11 (06:43)

21 ינואר 2011

הצדק לא נעשה כאן

 

ברגיל הוא כי "סנונית ראשונה אינה מבשרת את בוא האביב" והפשט, אין מקרה בודד לכאורה מעיד על הכלל.  דחיית בקשתו של איתמר בן גביר להתמחות כעורך דין על ידי לשכת עורכי הדין מעידה יותר מהכל וזאת על סמך צברי מיקרים תמוהים אחרים כי יותר משהדחיה מלמדת אודות איתמר בן גביר, היא מלמדת כמאה עדים על אופיה וטיבה של לשכת עורכי הדין בישראל המהווה חלק מהותי מכלל מערכת המשפט.

לשכת עורכי הדין הישראלית עוקבת אחר מערכת המשפט הישראלית, אלו באים מאלו ואלו מופיעים בפני "אלו".  אין כבר צורך להציג לציבור את מערכת המשפט הישראלית אשר אמנם מכילה בתוכה אנשים נפלאים ומקצוענים גדולים, אך בה במדה כוללת בתוכה רבים מושחתים, צייקנים, גסי רוח, מזלזלי ציבור, עצלים, רודפי משפח, תאבי ממון ועשיה לביתם, מטים משפט בהתאם לאג'נדה פוליטית אישית, מנצלי משרתם כקרדום לחפור בו ועוד מרעין בישין אשר מקומם אמנם יכירם להוותנו ואסוננו בציבור הכללי אך אינו ניסבל כלל במערכת שפיטה.

 

ומכאן, לשכת עורכי הדין הינה באורח טיבעי תמונת הראי של מערכת המשפט ובפרט הגוף העומד בראשו האחראי לכל העיוותים המקביסים, הקיימים במערכת הלא הוא בית המשפט העליון "הישראלי" (המרכאות באות לציין העובדה כי בית המשפט העליון מנותק מההויה הישראלית ומייצג ראש וראשונה את עצמו בלבד).

 

כותב טורים אלו אינו נימנה עם מחנהו של בן גביר, אך אי-צדק חייב לקומם כל שוחר חרות וחופש דמוקרטי,  הצדק לא נעשה ולא ניראה בהחלטת לישכת עורכי הדין.  ההחלטה הינה כל כולה הדרה פוליטית (המונח העיברי למקארת'יזם).  החלטה זו מעידה בבירור כי הרקב הפוליטי פושה בלשכה זו ממש כפי שקיים בכלל מערכת המשפט.  הללו הראו קבל עם ועדה כי הינם שייכים למחנה "מקעקעי ציון" אשר אינם יכולים לסבול בקרבתם "אוהבי ציון" כאיתמר בן גביר ולכן מתעמרים בו בהחצף פנים.  ההחלטה הינה פוליטית ופרימיטיבית, נוסך ימי הבינים עד שורשיה ולכן בזויה.  ההחלטה נעשתה לגופו של אדם ודעותיו ולא לגופו של ענין.

וכי תמה הוא כיצד ניראית ופועלת פרקליטות המדינה, אשר חברי לשכת עורכי הדין מזינים אותה בכוח אדם.  שחיתותה, סיאובה, חוסר מקצועיותה, הטייתה הפוליטית של רבים מחבריה כבר אינה שנויה במחלוקת, היא הפכה לעובדה.  פרקליטות המדינה, ככלל (ליבנו עם המיעוט הנאמן שם לשליחותו), הינו גוף מקביס ובזוי, בלתי יעיל, לעומתי ומתאנף.

 

בן גביר סיים את לימודי המשפטים שלו בהצלחה כבר לפני כשלש שנים אך מכיוון כי הוטל עליו רישום פלילי עקב השתתפות ומעורבות בהפגנות ימין, מוטל היה עליו לפנות ללשכת עורכי הדין על מנת שיאפשרו לו לקיים את התמחותו אשר בלעדיה הינו מנוע לעסוק במקצוע עריכת הדין.  חשוב לציין כי עברותיו של בן גביר אינן חמורות ואינן נושאות עמן קלון אלא נופלות כולן בתחום חופש הביטוי וההפגנה הדמוקרטים

לפני כחצי שנה פנה בן גביר לקבלת האישור מהלישכה, ו"ועדת-ההתמחות" שם החליטה פה אחד לאפשר לו ובדין את התמחותו.  מיד קמה צעקה פוליטית לעומתית, החלה בחישה מכוערת אשר בוודאי כללה כיפופי ידים, הבטחות שלמונים שונים, אתננים מסוימים לכאורה והופ...הלישכה בישיבתה מאמש הפכה את ההחלטה הקודמת ובשיוויון קולות שבעה מול שבעה החליטה שלא לאשר ההתמחות.

חשוב לציין כאן את חלקו של יו"ר הלשכה גאי-רון בתרגיל המסריח הזה.  שמועות עקשניות גורסות כי אין תרגיל פוליטי מסריח לכאורה, אשר עבר בלשכה זו משך כהונתו אשר שמו לא ניקשר בו באופן כזה או אחר.  אותן שמועות "מלהגות" כי לשונו הארוכה והמתרפסת של גאי-רון מגיעה עד שיפולי גבה של בורית-דייניש.

 

חשוב לציין, אותה לשכה עצמה אישרה בעבר לבעלי רישום פלילי לעבור את התמחותם לקבלת רשיון עריכת דין.  אותה לשכה עצמה אישרה התמחות לנאשמים ומורשעים במעורבות בשוד ובטרור לעבור ההתמחות.

אותה לשכה ממש מאשרת כסדר וללא עוררין את התמחותם של משתלמי "הקרן לישראל חדשה" בפעילות תומכת טרור המנוהלת כבר מזה שנים רבות אשר בה נישלחים עורכי דין "מתאימים" להשתלמות בת שנה באחד מקיני הצרעות, אוהדי הפלשתינים וארצות ערב ושוטמי יהודים ויהדות, הקרויים מוסדות "זכויות אדם" כדוגמת אוניברסיטת ג'ורג'טאון האמריקנית ודומיהם המממומנים בסכומי עתק בידי ערב הסעודית ואיראן, בהם מקבלים הללו חיזוק אידאולוגי ומעשי כיצד לתמוך חוקית ולמלט פעילי טרור מ"זרועות הרשע" של המדינה הדמוקרטית הישראלית אשר בתוכה ונגדה הם פועלים.  בשובם מושתלים הללו בכל מוסדות המשפט ועריכת הדין הישראלי, כ- 50 ויותר מהם עד היום, ואלו הם המדרדרים את הדמוקרטיה הישראלית, עקב הגיבוי הגורף המוענק להם בידי בית המשפט הגבוה "לצדק", במדרון החלקלק ובאין מעצור לעבר שאול תחתיות.

מטרתם המוצהרת הינה חיסול מדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי והקמת מדינת כל אזרחיה הפלשתינים.

 

לא הדרתו של איתמר בו גביר היא מוקד הענין, באשר אנו סמוכים ובטוחים כי יידע לנהל ענינו כשורה, יתבע את לישכת עורכי הדין בבית המשפט ויכפה עליהם בסופו של יום החלטה צודקת בענינו.  לוזו של ענין כפי שתואר לעיל הינו כל דבר הקשור במערכת החוק במדינת ישראל, המתגלה בערוותה וקלונה ללא תכלית וסוף.  "הדמוקרטים" למופת הללו, "מגיני הדמוקרטיה" הנילעגים הללו, הופכים את הדמוקרטיה האוטופית קרדום לחפור בו, תוך ניצול חולשתה המבנית הבסיסית.

 

האורוות הינן צואות, הן בלישכת עורכי הדין, פרקליטות המדינה, משטרת ישראל ובית המשפט העליון, בכל אשר ניפנה עולה סירחון ורקב שלמונים ואתננים פוליטים-רחבייתים על סוגיהם השונים.  נחוץ משרת ציבור כהילכתו, משכמו ומעלה על מנת לנקותן.  ניראה כי הזמן חלף עבר לו ליתקון הקילקולים בדרכי נועם והבנה, אין סיכוי לכך יותר, אחרנו המועד, הרקב העמיק, פשה והתקבע בכל אתר ואתר באין מרפא.  ניראה כי עת היד החזקה נידרשת בארצנו, עדי נירווח שוב.

.

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר