מס' צפיות - 138
דירוג ממוצע -
הכובע הבוער וגנבי הסוסים
תוכניתם של לונדון וקירשנבאום מתאריך 4 ינואר 2011 , עסקה בין היתר ביוזמתה של ח"כ פאינה קירשנבאום להקמת ועדת בדיקה של הכנסת אשר תעמוד על מקורות המימון של אותן העמותות
מאת: Aaron Roll 06/01/11 (01:22)

5 ינואר 2011

הכובע הבוער וגנבי הסוסים

 

תוכניתם של לונדון וקירשנבאום מתאריך 4 ינואר 2011 , עסקה בין היתר ביוזמתה של ח"כ פאינה קירשנבאום להקמת ועדת בדיקה של הכנסת אשר תעמוד על מקורות המימון של אותן העמותות, הקוראות להעמיד את קציני וחיילי צה"ל לדין ומפיצות לשם כך פרטיהם האישיים לגורמים שוטמי ואויבי ישראל בחו"ל.

אנו כבר רגילים להתנהלותו של ירון (ההיסטרי) לונדון אשר בנכלוליות, בהחצף פניו תוך הטעיית הציבור לאשורה מסווה עצמו כמגיש אובייקטיבי בעודו מקדם בבבירור ובריש גלי את אג'נדת השמאל הקיצוני. 

השיטה הינה פשוטה עד גיחוך.  לכל הנושאים הנידונים בתוכנית מזומנים אנשים בעלי דעות חד אג'נדתיות המדבררים למעשה את דעותיהם של צמד המגישים ובו בזמו מאפשרים להם להתגדר בחזות צבועה ומופרכת של עיתונאים אובייקטיבים.  כמובן קשה לרמות את כל הצופים כל הזמן וכך , צופים נבונים ודאי שתו ליבם לעובדה כי כ- 95% ממרואיני התוכנית הם אנשי שמאל קיצוני, חלקם אנטי ישראלים מובהקים.  שאר המוזמנים מובאים לתוכנית למען הלעיגם קבל עם ועדה.  בתוכניתם מיום 4 ינואר 2011 "התעלה" לונדון לשיאים חדשים.

לא, איננו קוראים לסילוקו (המוצדק) של לונדון מהתוכנית עקב הביזיון שלהלן.  ערכו של לונדון, בבחינת הפוך על הפוך, לגוש היהודי, ציוני ודמוקרטי בנינו הינו רב.  לטעמנו, אם לא היה קיים לונדון היה צריך להמציאו.  כמוהו כאחמאדינג'אד האיראני אשר ערכו ההסברתי לישראל לא יסולא בפז.  רק נדמה לעצמנו כי אם היה אחמאדינג'אד איש מתון ומושכל, איזה נזק אדיר נוסף היה ניגרם לישראל.  ואכן, כמוהו כ-לונדון, הזרזיר והעורב חד הם.  לונדון בהתנהלותו המוטרפת וההיסטרית כה מנזק את השמאל הקיצוני האנטי-הישראלי עד כי עליו להשאר בתפקידו ולהמשיך בזריעת הנזק, לתפארת מדינת ישראל וחופש הביטוי.

 

ניצן (השבשבת) הורוביץ, ממוזמני הדיון, לא החמיץ את ההזדמנות להשוות את בדיקת הכנסת המוצעת, שהינה לכל דעה, למעט הורוביץ ולונדון, לגיטימית להלל לפי כל אמת מידה דמוקרטית, והשווה היוזמה למסעו של הסנטור מקארת'י בתחילת שנות החמישים כנגד מרגלים קומוניסטים בארה"ב.  הורוביץ רצה לקלל ויצא מברך.  אג'נדת טיעוני ה "גזענות", "זכויות אדם" ו- "אפרטהייד", ו-"סתימת פיות" מדוברו הנאמן של השמאל המטורלל ניתגלתה כאן במלא נילעגותה.

הכחשתו העצמית והתכחשותו של הורוביץ לעובדות היא המלמדת.  בשנת 1997ניפתחו ארכיוני הק.ג.ב., ארגון הביון והריגול הרוסי ובו מתועדים פרטיהם של 155 מתוך 187 נאשמי מקארתי כמרגלים רוסים לכל דבר וענין, מקבלי משכורת ופעילים כנגד ארה"ב בשרות רוסיה הסובייטית דהיינו, מקארת'י צדק גם צדק, אך כמובן שהורוביץ "אינו יודע" זאת והצמד לונדון וקירשנבאום כמובן לא טרח לעדכנו ולעדכננו בשידור ישיר.

 

הפירכות המעוותות ממשיכות לזרום.  הורוביץ מטיף להתמודדות בתוך ישראל עם מהות האשמות המועלות בידי האירגונים המדוברים כנגד מדינת ישראל, אשר יוזמת הבדיקה של ח"כ פאינה מנסה לחשוף קרנות מימונם לעיני הציבור, אך כמובן (כמובן) אינו מיידע את הצופים כי עיקר הפעילות ופעילי העמותות בצל"מ, שלום עכשיו, עדאללה, מוסאווה, שוברים-שתיקה, אומץ-לסרב, ושאר פיגולי תחתית החבית הישראלית, נערכת בארצות הים. הללו עוברים בעולם באלפיהם, מרופדים בשלמונים ואתננים המסופקים סיבובית מ-ערב הסעודית דרך הסי.אי.איי, האיחוד האירופי ו"קרן פורד" ומשם לכופר של "הקרן לישראל חדשה" והופ, לכיסיהם המרופדים של מלשיני ישראל מהעמותות המדוברות.  הללו מסיתים כנגד קיומה של ישראל, מעצימים את אי-תקפות קיומנו, מטיפים לחרמות ונידויים כנגדנו ואינם טורחים כמובן להתמודד עם האשמותיהם הם בתוככי ישראל שמא יחשף קלונם ברבים.

 

הורוביץ גם "התבלבל" עם לוחות הזמנים.  מסע הדה לגיטימציה כנגד ישראל נימשך כבר מאז גרוש גוש קטיף (כן, או לאותה הבושה, מאז 2005), אך לטעמו של האוויל, הצעות החוק אשר הוגשו בכנסת משך החודשים האחרונים, הם שפתחו את מסע הדה-לגיטימציה כנגד ישראל.  "השבשבת" גורסת כי עמותות (השיטנה) הללו עוסקות בנושאי "שלום", "זכויות אדם ואזרח", אך קצרה ידו להסביר הכיצד טיעון זה מתישב עם הסתה לחרמות בוטה והלשנה למדינות חוץ אודות קציני צה"ל אשר יצאו להגנת כולנו, כולל להוותנו הוא עצמו.

 

לונדון  - זה עילג ההגיון והשכל הישר, בעודו מזה קצף ושאר ריירים, צרח וחרק כי חייבים לחקור גם את עמותות הימין, בלא שיבחין כי מפיל הוא עצמו בפח ההיקש דהיינו, ירון אינו במשתמע מכחיש כי עמותות השמאל האנרכיסטי הקיצוני מנזקות את ישראל (למרות שכוונתו היתה כמובן לטעון ההפך), אך לטעמו גם עמותות הימין חייבות בחקירה.  מעולם כניראה לא הסבירו למסכן כי אינך מצדיק "רע" ברע אחר.

לונדון טורח להדגיש כי היוזמה לוועדת הבדיקה "סיבתה פטריוטיות" כפי כל היוזמות הדומות בכנסת כאשר כמובן הוא מרמז כי יוזמי ההצעה (ישראל ביתנו) הינם נבלים (על משקל : "הפטריוטיות היא מפלטו של הנבל").

אמן ההטעיה ואחיזת העינים לונדון, מכנה בהתממות את פעילות עמותות השמאל הקיצוני ככאלו אשר אך באות "לבדוק את מעשיהם של קציני צה"ל", שהרי הוא מתנסח כך על מנת להטעות את הצופים.  לעומתו הידגישה ח"כ פאינה קירשנבאום כי מטרת יוזמתה בכנסת היא לבחון פעילות ומקורות המימון של העמותות המפיצות את דיבתם רעה ופרטי קציני צה"ל בארצות הים בכוונה לגרום להעמידם לדין.  הוא שנאמר, יחי ההבדל הקטן.

 

כאשר הגב' קירשנבאום העלתה בתשובתה את נושא אספקת מירב החומרים שנימסרו מישראל לשופט גולדסון לשם חיבור דו"חו המכפיש והשיקרי כנגד ישראל, על ידי העמותות המדוברות (16 עמותות שיטנה ישראליות), כאן כבר איבד לונדון את שארית עשתונותיו (אשר מעולם לא היו ממש במקומם) והיכחיש בפנים חרופות עובדה זו.

ניראה כי לאיש ישנה בעיה אמיתית עם עובדות, הלה חי בהכחשה גורפת.  דו"ח גולדסטון עצמו מפרט אחד לאחד את מלשיני העמותות הישראליות בסימוכין לדו"ח, אך את לונדון השבוי בקונספציה שמאלנית קיצונית אפילו גולדסטון אינו משכנע.  ברכותינו ללונדון, גם אותנו לא הצליח גולדסטון לשכנע אך מהכיוון ההפוך.

מופע האימים של לונדון הפך למטריד ומביך.  דבריו הפכו למונולוג מתלהם והיסטרי, על גבול הפרנויה ואובדן עשתונות מוחלט.  זה היה מופע אימים אשר נידרש היה איש מקצוע לענין בריאות הנפש לתת עליה דעתו ווודאי שלא היה נאות עבור תוכנית לעניני דיומא בטלוויזיה ישראלית.

 

מנגד, ח"כ פאינה קירשנבאום ממפלגת "ישראל ביתנו", יוזמת ההצעה לבדיקת מקורות המימון של עמותות השמאל הקיצוני התגלתה בכל שיעור קומתה.  ציון לשבח מגיע כאן גם למוטי קירשנבאום. הלה עמד על פירכותיו של שותפו לתוכנית, לקח מספר צעדים אחורה ולא התערב-שלא כלונדון, הוא היה חכם.  לעומתו, רמת טיעוניו האינפנטילים של לונדון יצרו דיסוננס מפתיע למול הבגרות, השכל הישר, הרגיעה ותשובותיה המושכלות של ח"כ הגב' פאינה קירשנבאום אשר הוכיחה קבל עם ישראל כי היא למצער ראויה לתפקידה כמזכ"ל מפלגת "ישראל ביתנו".  אשה זו היא משכמה ומעלה ווודאי עוד נישמע אודותיה בעתיד.

 

לסיכום.  פעולת עמותות 'משנאי החינם בינינו' מהוות איום קיומי אסטרטגי על מדינת ישראל.  ניתן לשייך חלק ניכבד במסע הרוע לדה-לגיטימציה (אי-תקפות) כנגד ישראל המתקיים בשנים האחרונות, לפעילותן של אותן העמותות.  יוזמת וועדת הבדיקה של הכנסת אודות מקורות המימון שלהן הינה תקפה, חיונית ומחוייבת המציאות..

 

            סימוכין:

 ראה תכנית ערוץ 10 "לונדון וקירשנבאום" באתר "נענע 10 " ליום 4 ינואר 2011 http://10tv.nana10.co.il/

 הספר משנאי החינם בינינו.  http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מבקשת הפנייה
דלית 08.01.11 (11:01)