מס' צפיות - 100
דירוג ממוצע -
הרוקדים על הדם - 2
"חייבים לצאת במרי אזרחי כנגד הממשלה" על שהיפקירה את האזרחים לפיגעי הסופה והגשמים האחרונים. הממשלה האימפוטנטית הזו אינה מסוגלת להגן על האזרחים ומפקירה אותם לטיפות הגשם, אוי לאותה הבושה, אזנים תצילנה
מאת: Aaron Roll 14/12/10 (07:55)

14 דצמבר 2010

הרוקדים על הדם - 2

 

"חייבים לצאת במרי אזרחי כנגד הממשלה" על שהיפקירה את האזרחים לפיגעי הסופה והגשמים האחרונים.  הממשלה האימפוטנטית הזו  אינה מסוגלת להגן על האזרחים ומפקירה אותם לטיפות הגשם, אוי לאותה הבושה, אזנים תצילנה.  היכן מבקר המדינה כשצריך אותו.  היכן הכלנתרים הנכלולים מקדימה כשצריך אותם לדוש בנחרצות בילתי מתפשרת בהקמת וועדת חקירה אשר תמליץ להעמיד לדין את האחראי להיווצרות העבים הכבדים בשמים, נעמיד לאלתר לדין את האחראי לרוחות לשלג ולשטםונות.  אופס... כניראה שהתבלבלנו, הקדוש ברוך הוא, הוא האשם.....אז עד ארגיע, הראש היהודי יימציא לנו פטנטים, נעמיד לדין את בנימין נתניהו באשמת העדר גישה נאותה לבורא עולם, כי כך דורשים יאיר לפיד, ויונית לוי הטלפרומטרים, קושמרו המתחסד, עימנואל רוזן המאוס, רותי הקלדנית ויוסי מחלק התה בערוץ 2.

אז רגע, אם השרפות הן ניזקי טבע וסופות הגשם הן ניזקי טבע אזי מהו ההבדל?  נכון אין הבדל.  גישמי ברכה נחוצים לנו אך בו בזמן גם מנזקים אותנו קשות ושרפות מטיבות עם החורש הטיבעי לאורך זמן, מטייבות את הקרקע ויוצרות בהמשך חורש חזק ויפה יותר, זהו חלק מתהליך הגידול הטיבעי התקין של החורש.

במאמר קודם כבר גרסנו כי אין אפשרות להגן על כל האזרחים בכל מקרי אסונות הטבע או אסונות מעשי אדם ולכן יש לשקול עלות למול תועלת.  שרותי הכיבוי הוזנחו, נכון אך לא כצעקתה כפי שניסו אלו מודרכי הפלת הממשלה לחצרץ (כאמור, הפוליטיקאי המאוס בהתהוות לפיד, הטלפרומפטרית הנילעגת יונית לוי, המתעתע קושמרו, הנוכלולי עימנואל רוזן וחדלת האישים ציפק'ה ל' ההולכת לישון עם פאייאד וקמה עקוצה עם פרעושיו).  במחשבה מפוקחת ופרגמטית , לא כצעקתה.

 

מעטים האזרחים היודעים כי משך כל שנות קיום המדינה הכבאים עצמם, חלקם אמיצים ונאמנים לשליחותם, הם החוסמים את הקמת רשות מרכזית לכבאות ומעונינים ועומדים על שימור הכאוס בשרותי הכבאות.  כאוס זה מאפשר להם לחגוג על גבנו שלא כדין (ראה מסמך מצורף).

הסתדרות העובדים הכללית היא שכל השנים תמכה בכך כי כבאי במדינת ישראל מקבל משכורת משולשת (כן, משולשת, תבדקו) ועובד אך 10 ימים בחודש (כן, 10 ימים בחודש, תבדקו, אנו כבר בדקנו).

מעטים מודעים לעובדה כי הכבאים אינם מאפשרים הקמת מנהלת ארצית לכבאות באשר הבלגן הקיים והמונצח מאפשר להם לעבוד 10 ימים בחודש ולקבל משכורת דשנה, שערוריתית, משולשת כאמור לעיל ובנוסף לעבוד בעוד משרה ואף שתיים נוספות.

אז מה, נוציא את השלדים של לוי אשכול, גולה, בגין רבין, ויבד"ל ברק, שרון ואולמרט מהארונות וניתלה אותם משקשקים בכיכר העיר על שאיפשרו את "ההגנה על העובדים המסכנים" השערוריתית הלזו?.  חס וחלילה, הרי כה קל לחפש ולמצוא מתחת לפנס את ראש הממשלה נתניהו והשר ישי וכבונוס להשחיר פני כלל הממשלה.

 

האם "נערי האוצר" כה חסרי לב בכך שדורשים רפורמה לפני שיקצו תקציבים נוספים?  לא ולא, "נערי האוצר" צודקים, מאה פעם צודקים.  הם אמונים על הקופה הציבורית וזו נתונה ללעג, חמס ומשיסה על ידי הכבאים עצמם ותומכיהם בהסתדרות ובשמאל הקיצוני המודעים היטב למצב זה ומחשים.  התקציבים המוקצים לרשויות המקומיות על ידי האוצר נשדדים (כן, בפרוש נחמסים לכיסם הפרטי ולכיסי מקורבים), על ידי ראשי הרשויות ואילו אנו מלינים על ראשי האוצר הדואגים לקופה הציבורית ודורשים רפורמת כיבוי אש שאין נכונה וצודקת ממנה לפני שיקצו תקציבים נוספים.  אנו הציבור, אווילים משרישים שכמונו, אנו מניחים לממלמלי הטלפרומפטרים בערוצי השידור ובעיתונות לסובב דעתנו בכחש ואנו בולעים כזביהם כבכורות בטרם קיץ.  הללו מטילים מי אפסיהם על ראשינו ואנו מתלקקים בהנאה מתוך הנחה כי הגועל נפש הזה הינו אך גשם.

האם הכבאים אינם אשמים, ההסתדרות אינה אשמה, המשטרה אינה אשמה (באסון 42 הניפטרים), אין אשמים למען נתניהו וממשלתו? כן רבותי, לעיתים גם הש"ג אשם.  כמה נוח, כמה מתאים למטרות פוטש להחלפת השילטון באורח אנטי דמוקרטי, בניגוד ומעל ראשי הבוחרים, על מנת להעלות לשלטון את אלו המטורללים אשר יחסלו באיבחת החזרת שטחים לדעת את מדינת ישראל ויהפכוה ל"מדינת כל אזרחיה הפלסתינים".

אנו כבר איננו באים בטענות למועצת העיתונות בראשותה של האימפוטנטית-בכל אמת-מידה-אפשרית דורנר באשר ברי הוא כי הפכה את המועצה לסניף של מר"צ ותומכת באופן עיוור בכל עוולה עיתונאית.

הנה התפרסם באתר "העין השביעית" מחקרו של ד"ר אבי גור אשר מצא כי לפני ואחרי תקופת ממשלת נתניהו הראשונה (1996 - 1999 ), נעה ההפליה בתקשורת הישראלית לטובת השמאל החל מ - 35 % בעיתון מעריב וכלה  ב- 79% הפליה לשמאל בעיתון "ידיעות אחרונות".   יש להניח כי מאז הלכו והפכו ההטיות הפוליטיות לגרועת יותר במדה רבה.  (ציון לשבח מיוחד ניתן כאן לאתר "העין השביעית" על הגינות עיתונאית עקב  הפירסום).

הנה ציטוטים מהמאמר:

 "במחקרו בחן גור את מידת ההטיה בשישה אמצעי תקשורת מרכזיים (העיתונים "ידיעות אחרונות" ו"מעריב", ערוץ 2 והערוץ הראשון, גלי-צה"ל ורשת ב') לאורך מעט יותר מעשור: ממועד כניסת הרשות הפלסטינית לשטחי עזה ויריחו, במאי 1994, ועד להתגבשות תוכנית הנסיגה מעזה (2004), כעשור מאוחר יותר. מסקנתו חותכת: כל אמצעי התקשורת שבדק היו מוטים לטובת עמדות השמאל בשיעור ניכר, וזאת אף שהם מתיימרים לפנות לכלל האוכלוסייה בישראל".

"לצורך מחקרו מיין גור אלפי מאמרי דעה בעיתונות המודפסת ועשרות אלפי כותבים ומרואיינים שהופיעו בתקשורת האלקטרונית (38,887 אישים, 124,879 דקות שידור ו-8,324 מאמרי דעות)".

"גור מצא כי לאורך כל "עשור אוסלו" היה "ידיעות אחרונות" כלי התקשורת המוטה ביותר לטובת השמאל, עם הטיה משוקללת בשיעור של 78.8% (כלומר, נטייה של 78.8% מקו ה"אמצע" הפוליטי ששירטט גור). אחריו ברשימה רשת ב' של קול-ישראל, שהיתה מוטה בשיעור משוקלל של 74.5%, ואחריהן, בסדר יורד, ערוץ 2 עם 70% הטיה, הערוץ הראשון עם 55%, גלי-צה"ל עם 43.5% ו"מעריב", שאף הוא היה מוטה לטובת השמאל, אך במידה של 34% בלבד".

 

עובדה מרעישה ומטרידה נובעת מהאמור לעיל.  רשת ב', ערוץ-2, הערוץ הראשון וגלי צה"ל (וקרוב לוודאי כל אלו שלא ניסקרו), הינם ערוצי תקשורת המממומנים בחלקו או כל כולם על ידי הציבור אשר תוצאות הבחירות האחרונות (וגם קודם לכן, ראה ממשלת נתניהו הראשונה, ממשלת שרון הימנית-לפני שהפכה שמאל קיצוני, חסינת הענדה לדין, וממשלת אולמרט שניבחרה על מצע מרכז-ימין והפכה שמאל קיצוני, חסינת העמדה לדין כממשלת שרון), מלמדות כי התקשורת במדינת ישראל פועלת לסכל את הדמוקרטיה ורצון הרוב הברור בינינו.

 

נשים לב כי עיתון "הארץ" אינו ניכלל במחקר.  קרוב לוודאי משום שעיתון זה היה מגיע ל - 100% הטיה לעבר השמאל הקיצוני אנרכיסטי (עם תבלין גרמני בעל גוון חום ידוע).  כמו כן, צופי ערוצי הטלוויזיה 2 ו- 10 וודאי שמו ליבם כי ערוצים אלו הפכו ל"קול הרעם מפלסתין" ובחרו צד, לא הצד שלנו, לא ישראל, תוך ביטחון של "אני ואפסי עוד" המבוסס על תמיכה בג"צית משובטת, שמאלנית-קיצונית-רחבייתית בכל אשר יפנו.  על עיתון "ידיעות אחרונות כמו גם "גלי צה"ל חבל לשחת מילים הם כבר נימצאים עמוק בצד החמאסי-שוטם מדינת ישראל ואזרחיה.

 

לאור האמור לעיל הרי טענות דוברי השמאל ממפלגות מר"צ, העבודה וקדימה כי "בתקשורת קיימת לטעמם הטיה לעבר הצד הימני של המפה הפוליטית", חדלו כבר להיות בדיחה עלובה ונכלולית והפכו לאיום ברור, עכשווי וממשי על הדמוקרטיה במדינת ישראל שהרי במדה וכך טוענים, ובאשר הם השולטים על כל המבואות והמוצאות של תקשורת ההמונים במדינת ישראל, הריהם כאומרים כי אך 100% של תקשורת הנוטה 100% לשמאל הקיצוני האנרכיסטי תשביע את רצונם, 79% הטיה מרעישה כאמור לעיל אינה דיה עבורם.

ומוסר ההשכל הינו ברור כשמש.  על האזרחים הנבונים (וזאת בניגוד לאזרחים החושבים שהם חושבים), לחסום הן פיזית והן אינטלקטואלית את כלל הגורמים השוטמים בתקשורת המעונינים אך בטובתם הם ולגבי דידם שתישרף (או תוצף, או תופצץ) ישראל.  הבה ונותיר את התיקשורת נמוכת המצח להתבוסס בקיאה, יחדיו עם הדוגמניות, הסלבריטאים, שחקני הריאליטי, תרבות הכסף והרייטינג וכל שאר ההדיוטות והאידיוטות אשר אין לנבונים בינינו ולו דבר עמם.

 

ישראל זקוקה נואשות לערוץ מאזן כדוגמת "פוקס" האמריקני.  יש לקדם הקמת ערוץ שידור יהודי, ציוני, דמוקרטי ולאומי אשר יביא לאזרחינו דברים כהוויתם, ללא כחל וסרק, בניכוי צביעות אנטי יהודית וציונית, שמאלנית-קיצונית.  עיתונות אמיצה, אובייקטיבית הנובעת ממצבנו הגאו-פוליטי העכשווי, ללא התנצלות וללא התרפסות, ערוץ ציוני לאשורו.  ניתן להתחיל בכך על ידי כך שהממשלה, כפי שהינה מעניקה עשרות ומאות מליוני שקלים לערוצי תקשורת מקעקעי דמוקרטיה כניזכר לעיל, תפנה תמיכות לערוץ "לאטמה" ותהפכו צעד אחר צעד לערוץ "פוקס" הישראלי.  לחברי הכנסת אשר אמורים לפעול בענין, אתם קונים בכך את עולמכם ותינשאו על כפים בידי מרבית העם.

 

לכתבה וסיכום הראיון עם מר גור באתר "העין השביעית".

http://www.the7eye.org.il/articles/pages/121210_to_the_left.aspx?returl=/articles/pages/katavot_lobby.aspx

 

כך קמים האמריקנים על מחריביהם מבפנים

http://www.youtube.com/watch_popup?v=jvahr4hzdje&vq=medium#t=19

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.global-report.com/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר