מס' צפיות - 409
דירוג ממוצע -
באינטרנט התפרסמה רשימת חיילים וקצינים שהשתתפו במבצע עופרת יצוקה
החיילים שהשתפו במלחמה כפושעי מלחמה
מאת: יובל בן-יעקב 19/11/10 (00:55)

האיש שהפיץ את רשימת החיילים שהשתתפו במבצע עופרת יצוקה כפושעי מלחמה צריך לעמוד לדין על מסירת אינפורמציה פרטית (תעודת  זהות) ועבירה על פרסום אינפורמציה סודית, ברור שמישהו סייע בידו לבצע מידע כמו שעשתה ענת ... החיילת שצילמה אלפי מסמכים צבאיים ועבירה על דיסק לעיתונאי הארץ שלקח איתו הדיסקים ללונדון. מתוך כוונה לגרום לכך שהחיילים פעלו נגד ארגוני הטרור  ונאשמים (כפושעי מלחמה) ע"י  יהודים מהשמאל קיצוני, במגמה  שיועמדו לדין  בבית דין   הבין לאומי בהאג לאחר שייעצרו באחד ממדינות אירופה.  המחשבה של של אנשי שמאל להרשיע חיילים בסדיר ובעיקר במילואים שעזבו משפחות וייצאו לאחד המבצעים הצבאיים הכי מוצדקים שהיו לאחר  8 שנים כמעט של ירי על ישובי עוטף עזה ושדרות, אחרי זה נתיבות (שם גם נהרגו אנשים מנפילת טילים)

החבר'ה האלה שמכנים עצמם כהומניים וכדומה כנראה לא היו מאלה שחטפו כל יום טילים על הראש כאזרחים,  ילדיהם לא סבלו מהרטבות כתוצאה מנפילת טילים, לא סבלו מחרדה, כהיו רחוקים מהאזור שהופגז ע"י החמאס מידי יום,  ולא היתה להם כמעט זמן  להתחבא.

אני מקווה ששם החושף של שמות החיילים והקצינים יתגלה במהרה לפני שישרוף הרבה ישראלים שלא יוכלו להכנס לאירופה בלי שיעצרו ויעמדו לדין ואולי ייקבלו  עוונשי  מאסר.  ההשפלה הזאת לא במקום , חיילי מילואים שיוצאים   למלחמה בצו 8 , צריכים לקבל מהמדינה עורך דיין חינם.

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
כולנו היו בני
מיכל 23.11.10 (10:33)