מס' צפיות - 82
דירוג ממוצע -
שישים שנות אוירה מורעלת
"אילו היה מדובר רק בעוד גוף תקשורת המשדר תעמולה אנטי ישראלית בסיגנון חדשות, ניחא. אך המדובר בתחנה שלכאורה אמורה לתת פתחון פה להסברה של צה"ל ולכל מי שמגן על ביטחון ישראל.
מאת: aaronroll 20/10/10 (05:33)

20 אוקטובר 2010

שישים שנות אוירה מורעלת

 

צר לנו להופיע כאן כמשביתי שמחות אך 60 שנות קיום תחנת השידור "גלי צה"ל" הינה סיבה לאבל, דאבה וחשבון נפש נוקב ווודאי שלא לשמחות ולחגיגות.

 

"אילו היה מדובר רק בעוד גוף תקשורת המשדר תעמולה אנטי ישראלית בסיגנון חדשות, ניחא.  אך המדובר בתחנה שלכאורה אמורה לתת פתחון פה להסברה של צה"ל ולכל מי שמגן על ביטחון ישראל.  

אילו היה מדובר רק בעוד תחנה שמעסיקה בעלי דעות שונות ורק מעוותת את היחס ביניהם לטובת דעת המיעוט השמאלני, ניחא.  אך המדובר בתחנה שבה מתקיימת משטרת מחשבות ומי שלא מתאים לבון-טון השמאלני מפוטר.  

אילו היה מדובר רק בדרך התחמקות מכובדת משרות צבאי ביחידה קרבית לצעירים ששוטמים את הציונות ואת מדינת ישראל, ניחא.  אך המדובר בערוץ המסית ומעודד השתמטות משרות בצבא העם ובנוסף מייצר ומטפח את הקריירה של הדור הבא של העיתונאים מפיצי השנאה האנטי-ישראלית באצטלא של חופש דיבור.  

אילו היה מדובר בערוץ הממומן מכסף פרטי, או תרומות, ניחא.   אך מדובר בערוץ שממומן מכספי המיסים שלנו, ועושה שימוש לרעה בשמו של הצבא של כולנו שבחסותו הוא פועל".

 

הנה, אך זה ניתבשרנו כי אחת מירב מיכאלי ("נא להקפיד על לשון נקבה בבקשה") לא היססה להסית כנגד הגיוס לצה"ל בארוע לציון 60 שנות גלי-צה"ל.   תחנת השידור של צה"ל נותנת במה למסיתים ומדיחים כנגד הגיוס לצה"ל ובמשתמע, נותנת במה לחיסולו של העם היהודי בציון באשר ללא צה"ל אין לנו ולו יום אחד של קיום.

המקומם יותר הוא כי הדבר אינו חזיון ניפרץ.  מיכאלי, פמיניסטית אנטי-ציונית ויהודית מטורללת, אינה ממציאה דבר.  הסתה אנטי-צה"לית ואנטי ישראלית בוטה, בנוסף להדרתו של מירב העם מהשיח הציבורי, מתנהלת בתחנה זו מזה עשרות בשנים באין פוצה פה ומצפצף.   הנילעגת מיכאלי יודעת ידוע היטב כי דבר לא יבולע לה גם אם תטיל חזיר להכלנו הציבורי ואכן כך עשתה.  יודעת היא כי "הברנג'ה" יקפצו כולם 'ככלב-אחד', ככנופיית כלבי אשפתות, להגן על "חופש הדיבור" המעוקם הלזה.

 

מכיוון שפשיזם או משטר טוטליטרי פירושו בקליפת אגוז, כפיית שילטון המיעוט על הרוב ומכיוון שגלי צה"ל מיצגים את המיעוט השמאלני משיחי בעם וכופים משנתם, משנת המיעוט, על רוב העם בישראל, באשר המקרופון הוא לכאורה נכסם הבלעדי, הרי שתחנת גלי צה"ל הינה תחנת שידור פשיסטית לכל דבר וענין

זאת אף זאת.  כפי שהרש"פ והחמאס מגדלים דורות של שהידים על מנת להבעיר את הסיכסוך ולשמור על גחלתו גם לדורות הבאים, כך גם בינינו מתקיימת אותה השיטה.  אין זה סוד יותר כי "הקרן לישראל חדשה" שלחה את טלפיה גם למערכת החינוך שלנו (ראה נציגי הקרן שולמית אלוני, יוסף שריד ויוליה תמיר כשרי החינוך), ולמערכת הטלביזיה החינוכית שהפכה מעוז מר"צ / "שלום עכשיו" לכל פרטיו ודיקדוקיו.  וכל זאת על מנת להעמיד דורות הבאים של נערינו אשר יתנהלו לכשבגרו כזומבים חסרי מחשבה ורצון משלהם לתפארת רוחו הנערצת של האדון דג'וגשבילי.

כך גם תחנת גלי צה"ל המהווה את החממה ובשר התותחים השמאלני פנאטי, המספקת קאדרים של זומבים זבי שכל ומחשבה, מקובעי אג'נדה שמאלנית משיחית הממשיכים את אשר חירבו קודמיהם בשרות הציבורי (כל מערכת התקשורת היא כך או אחרת ציבורית במקומותינו באשר רובה ניתמך על ידי הציבור).

היוצא מכך הוא כי על מנת לתקן את מערכות התקשורת במקומותינו ולהעמידן על יסודות דמוקרטים עלינו לטפל במערכות החינוך ובגלי צה"ל.

אנו עדים בתקופה החולפת לצעדים נכוחים במערכת החינוך לתיקון המעוות.  אכן, הם אינם מספקים ובאים באיחור רב אך הינם מהווים צעדים בכיוון הנכון ויבורך שר החינוך על כך.

לעומתם ניתקבעה תחנת השידור הצה"לית במקומה כמעוז שמאל קיצוני פנאטי בקירבי צה"ל ובכך מהווה מורסה מוגלתית מסוכנת, כמחלה ממארת בקירבי הציבור בישראל.

 

קשה לדעת זנבו של מי שמכשכש במי אך בוודאי ניתן לאמר כי "פני צה"ל כפני הכלב (גל"צ)".  קשה להשתחרר מהרושם הקשה המתקבל לנוכח התבטאויות והתנהלויות של קצינים בכירים בצה"ל באשר לנטיתם בכל האמור לסיכסוך בינינו לפלסתינים, בעת שרותם ובוודאי כאשר פורשים לחיים האזרחים.  קשה לקבל את אזלת היד של הפיקוד הצה"לי במיוחד בעת מלחמת לבנון השניה ומבצע עופרת יצוקה.  חשד כבד עולה כי התוצאות האומללות של שתי המלחמות הללו שחווינו בארבע השנים האחרונות לא היה הכרח המציאות הצבאית אלא ארעו עקב המציאות הפוליטית החד צדדית אמור שמאלנית-קשה (הם כבר "עייפים מלנצח") אשר בה מחזיקים מירב קציני הפיקוד העליון הצבאי.

ובאם נהיה מוכנים לשקול אפשרות זו ברצינות, באשר התוצאות הצבאיות, במבחן המעשה, בשורה התחתונה, מעלות ריח פיגולים של הטיה פוליטית בשורות הקצונה הבכירה הצה"לית (בניגוד לחיילינו הניפלאים בדרגות הנמוכות יותר) ומכאן גם יובן מדוע תחנת גלי צה"ל אשר הינה כל דבר רק לא "תחנת צה"ל", מדוע אינה ניסגרת לאלתר או נימכרת ליזמים פרטיים.

התחנה הזו מסיתה באורח מתמיד כנגד צה" והשרות הצבאי.  אין לתחנה זו מקום בחיינו כמיצגת צה"ל באשר בפשטות אינה כזו.   באם תחנה זו אינה מבטאת את רוח צה"ל ורצון כלל העם, מדוע צריכים אנו כלל לתחנה זו? האם הפכנו לחסרי בינה שאנו כורתים במו ידנו את הענף אשר עליו אנו יושבים?  התחנה "הצה"לית" הזו הפכה למטרד ומיאוס עבורנו ועליה לעבור מן העולם או לחילופין,  ניגזר דינה לעבור הפרטה ולנתק את הקשר האומלל והמעוות הזה בינה לבין צה"ל.

השדרנית אילנה דיין התמוגגה אך בשבוע החולף (מתוך אולפן השידור בתחנה זו), עד כמה תחנת גלי צה"ל הינה דמוקרטית בלא שהאווילה תעמוד על שפיה שח.  צה"ל אינו דמוקרטיה ואל לו להתנהל באורח דמוקרטי באם חפצי חיים אנו.  צה"ל הוא אירגון צבא היררכי הממלא את פקודות הדרג המדיני.  צה"ל הינו זרועה המדינית של מדינת ישראל הדמוקרטית המשתמשת באמצעים כוחנים במדת הצורך על מנת למלא את יעדיה המדינים בהתאם להחלטת הריבון.  לשם כך צה"ל בהחלט אינו צבא דמוקרטי אלא מבטא את רצון החיים של הדמוקרטיה.

היוצא מכך הוא כי תחנת השידור הצה"לית אינה תחנה דמוקרטית, הינה עוד יחידה מיחידות צה"ל ומכאן כי אל לה לפעול באורח דמוקרטי.  לשם כך קיימת תיקשורת אזרחית פרועה ומשתוללת חסרת עכבות ומעצורים אשר ממילא מקעקעת את סיכויי קיומה של מדינת ישראל וחוטאת בכך לבסיס קיומה שהוא שמירת הציוויון ואורח החיים הדמוקרטי באורח נאות ומוסרי.  זו התקשורת אשר מזה זמן רב הפכה לעדת זאבים מוטרפים הקורעים בשרה ומגירים טיפין-טיפין דמה של הדמוקרטיה הישראלית.  

 

ממילא מירב השדרנים והעורכים ובוודאי במחלקות הנחשבות בגלי צה"ל הינם אזרחים.  גלי צה"ל הינה בדיוק מה שהינה דהינו, מקום מתגמל לקבלת משרה נחשבת ומפנקת לבנים של, אבות של, ידוענים של וכדומה.  כמובן שאך "מיקרי בלבד" הוא כי מרביתם המכרעת של האזרחים שם מגיעים מהברנז'ה הפוליטית שמאלנית קיצונית. 

כמובן ש"אך מיקרי הוא" כי "גלי צה"ל" נידמים כמחנה קיץ קומוניסטי חביב ל"חינוך מחדש", לאוריאנטציה והכשרה לקאדרים של עיתונאים שמאלנים קיצונים הבאים מקרב החילים והחילות שם המיועדים להזנה רציפה של הקו השמאלני קיצוני השליט בתיקשורת הישראלית.  כמובן כי "אך מיקרי הוא" כי אנו כולנו, רובנו שאיננו מחזיקים בדעות המושמעות בידי התחנה ונופלות על אזנינו, נגד רצוננו, מממנים בעשרות מיליוני שקלים את ההסתה הקיימת כיום וזו שתמשיך במשתמע מחר נגד עצמנו ממש.

נבחרינו בכנסת חייבים לצאת מחרגונם המשתק ולסגור את הפגע הרע הזה.  ככל שיקדימו הרי זה משובח. ולחילופין, הפריטו כבר את התחנה העלובה הזו אשר ממילא אינה ממלאה מזה זמן רב תפקידה הצבאי לו נועדה.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

http://www.global-report.com/aroll/

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
המשיכו לחתום על העצומה לסגירת גלי צה"ל
כנסו קבלו לינק 20.10.10 (14:31)