מס' צפיות - 74
דירוג ממוצע -
מכשירים את השרץ
עלינו ללמוד כיצד להאזין לחדשות וכיצד להבינן. אין בנימצא ארוע בחיינו אשר אינו מגלם בחובו תובנות נוספות, לעיתים ניסתרות ולעיתים גלויות. ברגיל הוא כי רב הניסתר על הניגלה ולכן, עלינו לפתח חושי צייד על מנת להבין את שמנסים גורמי התיקשורת לכסות ולהעלים מענינו.
מאת: aaronroll 19/10/10 (06:35)

19 אוקטובר 2010

מכשירים  את השרץ

 

עלינו ללמוד כיצד להאזין לחדשות וכיצד להבינן.  אין בנימצא ארוע בחיינו אשר אינו מגלם בחובו תובנות נוספות, לעיתים ניסתרות ולעיתים גלויות.  ברגיל הוא כי רב הניסתר על הניגלה ולכן, עלינו לפתח חושי צייד על מנת להבין את שמנסים גורמי התיקשורת לכסות ולהעלים מענינו.

נושא המחצבה הפיראטית הערבית בגוש עציון (מספר 809), הינו דוגמא נאה לכך.  וכי מאי נפקא מינא?  כולה מחצבה ערבית ללא רישיון הממוקמת בלב ליבו של גוש עציון שלנו, הולכת ובולעת שטחים ועוד שטחים (הכריה הינה אופקית ולא אנכית), כך כבר ניגרסו כ- 1000 דונמים של אדמת טבע, תוך מפגעי סביבה חמורים (היכן הם כל מלעיזי העיר החדשה "חריש" כשצריך אותם?  אהה שכחנו, ההם חרדים, להם אסור והללו ערבים, להם מותר), הרעש האבק והליכלוך מגיעים לשיאים חדשים ו...כולם, כל שרלטני אכיפת החוק מתכסים באיצטלה צדקנית באומרם כי סגירת המחצבה הינו נושא סבוך.  נושא סבוך?

לאלו התמהים מה לנו כי ניזעקנו הרי שיש להבין את זירמי המעמקים, אלו כל אותם מכחישי ציונות, יהדות, המקרא והדמוקרטיה, כל ראשי הכרוב המתמקמק הללו, החותרים תחת אושיות קיום המדינה וזאת בנחרצות רבה.  המתואר כאן הינו אך קצה הקרחון אשר שארית שמונה חלקיו ניסתרים מעיני הציבור ולא בכדי.

 

ברוכים הבאים למחלקה לתפקידים מיוחדים של פרקליטות המדינה (איזו מדינה בדיוק, של מי?).  בתקופתו של רבין הוקמה המחלקה הכפופה ל"נוהלים מיוחדים" דהיינו, כפופה רק לעצמה, אשר תפקידה הבלבדי היה והינו להכביד את עולה של החונטה השמאלנית קיצונית בפרקליטות המדינה על מתישבי איו"ש באופן שאינו חוקי, מידתי ודמוקרטי אך מתהדר באיצטלה "חוקית", "מידתית" ו"דמוקרטית" מזוייפת ומתעתעת (משהו בסגנון "חוק ההסדרים" המשפטי).

בראש המחלקה הוצבה ראשונה מיודעתנו לדראון עולם אחת טליה ששון (זו מ"דו"ח המאחזים" הנודע לשימצה), אשר עם פרישתה לבצל"מ (כמובן, שהרי הפרקליטות היא זרועה הביצועית של בצל"מ), הוחלפה עם חלול לא קטן הימנה, הלא הוא שי ניצן, שוטם מתנחלים מדופלם עם תעודות אשר וודאי עם פרישתו משם יזכה בקידום לעבר הבג"צ או למשרה מפנקת עתירת שלמוני "הקרן לישראל חדשה" ב"בצל"מ" או ב"שלום עכשיו". 

ניצן עלה רבות על רבתו טליה בהטלת משטר דיכוי הדרה והפליה כנגד מתישבי איו"ש.  על מנת ליעל את תהליכי הרדיפה של יהודים, צווותו ל"מחלקה" גורמי אכיפה ממשטרת ישראל, מג"ב, שב"כ (על מחלקתו היהודית הידועה לשימצה) וצה"ל קשישא אשר אנשיו באיו"ש מתמנים לפי מפתח פוליטי חד צדדי, אנטי-מתישבי.

היועץ המשפטי לשעבר אליקים רובינשטיין הוציא צו סגירה למחלה הדמונית הזו, "מחלקת התפקידים המיוחדים", אך הוראתו ניברשה בבוז והושלכה לפח האשפה, "פרקליטות בצל"מ" נהנית הרי מחסותו של הבג"צ באורח גורף. הרי גרסנו במאמר קודם כי ישראל הינה מדינת "שלטון החוק" דהיינו, שילטון חונטת השופטים העליונים ואינה "מדינת חוק" כהילכתה דהיינו, תחת שילטון הריבון-הוא העם, כפי שאמורה להיות כל מדינה מתוקנת.

 

פעילות "המחלקה" באזור איו"ש הינה חסרת כל פרופורציה.  המחלקה אינה פותחת תיקים נגד ערבים ואלו שניפתחו ניסגרים לאלתר ללא חקירה ודרישה.  לעומת זאת, ניפתחים תיקים כנגד יהודים, לצורך ושלא לצורך, ברגיל כמובן שלא לצורך, באורח סיטוני ללא חקירה ובדיקה רצינית ונישארים, גם ללא כל ממצאים מפלילים, פתוחים לשנים על מנת להטיל אימה ושיתוק על אלו שעל הכוונת (כבר הלא אמרנו "חוקי" ו"דמוקרטי").  צווי הרחקה, החרמת נשק מגן חיוני, הגבלה וגרוש (אמור הגליה גולאגית), הפכו למעשה יום ביומו.  כל תפקידו בחיים של המנהל האזרחי באיו"ש הוא התנכלות אחת ארוכה למתישבים שם תחת מטריתה "החוקית" (מדינת "שלטון החוק" הלא כן?) של 'פרקליטות בצל"מ'.  זהו "המזרח הפרוע"  לכל פרטיו ודיקדוקיו.  וכמובן כאשר מגיעים מים עד נפש והמתישבים אשר כשל כח סבלם מתקוממים כנגד מעניהם באמצעיהם המוגבלים העומדים לרשותם, הרי מיד עושה בהם התיקשורת המגוייסת, המאוכלסת במשובטי הפרקליטות, מטעמים ושפטים כיד המלך המזינים את מדורת ההתנכלות הבאה מצד קלגסי שי ניצן (ועוזריהם הפלסתינים).  זהו משטר אימים סטליניסטי טוטליטרי שכמותו חוו אזרחי ברית המועצות בידי שמש העמים הרצחנית דג'וגשווילי ועוזריו היהודים אשר טיפחו קאדרים בני דמותם הרצחנית בינינו עם בריחתם המבוהלת בתקופת הטיהורים בברית המועצות "הנאורה".

 

מזה ארבע שנים כבר מתריעה "תנועת רגבים", העוסקת בעבור כולנו בשמירת אדמות הלאום, תוך תביעות משפטיות, כנגד המחצבה הפיראטית המדוברת לעיל וקולם כקול קורא במדבר.

גם הדו"ח המחקרי של "תנועת רגבים" המוכיח הטיה זועקת לשמים כנגד יהודים, מתישבי איו"ש, המתבצעת מעשה יום ביומו בידי בית המשפט העליון ובג"צו לא זכה לכל סיקור ותגובה ציבורית וממלכתית.  שקט תעשיתי השתרר וירד על פני התהום השילטונית במקומותינו.

 

פרקליטות המדינה אשר עשרות מהנימנים עליה הינם בוגרי תוכנית המשפטנים השמאלנית מרכסיסיטית קיצונית של "הקרן לישראל חדשה" מספרים בדיות לבג"צ (ביטוי מכובס לשקרים בוטים) כענין שבשיגרה אשר פתאיו מצידם נוחים להאזין ולהאמין להן מפאת שרוצים להאמין, שהרי כולם שם הינם משרתי השמאל הקיצוני המשיחי.

הקרן לישראל חדשה" ושלוחיה בפרקליטות המדינה מטרתם להעביר אדמות לאום לידים ערביות לפי הצהרותיה שלה.  בסיפרי "משנאי החינם בינינו" (עמוד 43 פיסקה 5 ) מצויין כדלהלן:

"לכאורה המוטיבציה המדריכה את הקרן (לישראל חדשה) הינה צדק חברתי שנומק בצורך להשוואת תנאים בין התנועה הקיבוצית לעיירות הפיתוח.  אולם במסמך של הקרן על הקרקעות מינואר 2001 ניכתב ביחס לחוק החדש העוסק בעיגון זכויות החקלאים בקרקע כדלקמן: אם החוק יתקבל, יעברו אדמות מדינה (בתחומי הקו הירוק הכוונה - א. ר. ) בהיקף עצום למגזר החקלאי היהודי ומכאן שלא ניתן יהיה עוד למוסרן (או להשיבן - כך במקור) לישובים ערבים.  כל תוספת מיותרת.  הכוונה והמניעים ברורים בתכלית, אנשי "הקרן לישראל חדשה" (קל"ח) וכמובן אנשיהם ועוזריהם בפרקליטות המדינה, משימתם היא גזל אדמות הלאום מידי היהודים ומסירתם לערבים.  כך הם אמרו, ככתבו וכלשונו.

.

במשתמע, הרי שב'אישור-שבמחדל' לקיום והתפשטות המחצבה הערבית מס' 809 האמורה , שמחים לכאורה גורמים בפרקליטות לתקוע טריז פלסתיני בלב מערכת הישובים היהודים של גוש עציון ובכך לערער קיומו וקיום ההתישבות היהודית באיו"ש ככל האפשר. הדברים משתלבים היטב בדוחות רבים המציינים את חוסר המעש המכוון של פרקליטות המדינה כלפי הפרות בניה ערבית בתוככי הקו הירוק ובאיו"ש והכבדת עולה כנגד בניה יהודית בכלל ארץ ישראל ובפרט בניה של מתישבי איו"ש.

 

באם אנו, תמימונים שכמותנו, שחים אודות יהוד הגליל והנגב הרי ממש בתוכנו קיימים גורמי משפט ישראלים- יהודים (אמור מתיוונים) בחסות, מימון והכוונת "הקרן לישראל חדשה", הפועלים לערביות הנגב הגליל ושיטחי איו"ש כדבר שבשיגרה וב"חסות החוק" לכאורה.  כל שעליהם לעשות הוא לעצום עינים מכוונות ובפשוטות לא לפעול או למנוע כל פעולה כנגד השתלטות ערבית חופשית ופרועה על אדמות מדינה, אדמות הלאום היהודי, ואכן זאת הם עושים בחריצות רבה.

 

מה פירוש שהמדינה אינה יכולה לאכוף את החוק מפאת סביכות הנושא.  לחסום כניסת משאיות אפשר?  אפשר. להחרים ציוד כריה אפשר? אפשר.  המחצבה הפיראטית, הבילתי חוקית מנוהלת על ידי משפחה ערבית אחת. אפשר לעצור את מפירי החוק ולהעמידם לדין?  כמובן שאפשר.  שהרי 8000 המחבלים הכלואים במדינת ישראל לא קפצו לבית האסורים מרצונם, צה"ל עצרם וכלאם ומכאן, היכן הבעיה?  ומכאן מה מסובך כאן לעצור את המפגע הסביבתי, תברואתי וחוקי הכרוך בהפעלת המחצבה?

ומנגד.  ראו גם ראו את צה"ל והמשטרה, הגיבורים הגדולים על חלשים, העטים כניצים טורפים על כל ילד גבעות זב חוטם ונערה קלועת צמות וארוכת שמלה, המקימים אוהל או צריף קרטון על גבעת טרשים בשטח של רבע דונם וללא פגיעה סביבתית כזו של המחצבה.  אזי ניזעקים כל הצבועים והמתחסדים בפרקליטות המדינה ולפתע נימצאים כל הכוחות הנחוצים ושאינם נחוצים לגרש יהודים בכוח הזרוע, בברוטליות, באכזריות לשמה.

 

למעלה מ- 150,000 בתים הוקמו עד עתה ללא רשיון, ללא תכנון מרכזי, תוך שוד קרקעות מדינה על ידי ערבייי ישראל בתחומי הקו הירוק בלבד באין פוצה פה ומצפצף במערכות השלטון ובפרקליטות המדינה הזוכה לתמיכה גורפת מטעם אדוניה, דה-פקטו, בית המשפט העליון הישראלי (התמימים בינינו עדיין מאמינים כי פרקליטות המדינה כפופה למשרד המשפטים-איזו בדיחה עצובה, מעולם, דה-פקטו, לא היו).

לחוסר המעש הזה הם (הם, נו "ההם") קוראים "שילטון החוק", "דמוקרטיה", או לחילופין מכנים ומעטירים מתנגדיהם  בביטויים כגון:"פשיזם", "גזענות", "מקארתיזם" ועוד שלל ירקות בואשים הבאים לסתום את פיות על מנת שיוכלו להמשיך בגזל קרקעות המדינה ולהעבירם לידי ערביי ישראל ופלסתיני איו"ש כענין שבשיגרה ובאין מפריע.

 

אכן בימינו אלו, במבחן המעשה, אין מלך בישראל.  ונישאלת השאלה, האם אנו, היהודים, שרידי ואודים מוצלי השואה והפזורה היהודית בנויים ומוכנים למדינה מתוקנת משלנו?  האם אנו מוכנים ובנויים לחיים תחת משטר דמוקרטי אזרחי-מתגונן כהילכתו?  האם הציונות הינה אך סיסמה ריקה מתוכן בפינו?  האם הגלות הממושכת עיוותה את מורשתנו ותורשתנו כך שאיננו מסוגלים להיות עם אחד הקם כאיש אחד להגן על קיומו ושרידותו?  האם אכן אנו עם ולא אך פליטי ערב-רב? האם אנו באמת כה שונים מהערב-רב הפלסתיני סביבנו?  אכן, שאלות נוקבות ומטרידות אך לגיטימיות להלל.

 

וכי מה?  העובדה כי אנו עולים על הפלשתינים בחריצותנו ובתושייתנו (או במספר פירסי הנובל באמתחתנו), פירושה כי אנו מסוגלים יותר מהם לקיים מדינה מוסדרת כהילכתה?  עובדתית אין הדברים ניראים כך, אפשר כי נהפוך הוא.  באם איננו מסוגלים לשמור על המעט, על המיצער שבמיצער, על אדמות הלאום שלנו, מה הננו מסוגלים לשמור כלל, עבור הדורות הבאים?

המתיוונים בינינו (פוסט יהודים וציונים, "הסטוריונים כזבנים חדשים" ומשובטיהם), אינם רואים כלל צורך לקיים עם-יהודי היושב בארצו.  לטעמם די להם במדינה ערטילאית, "מדינת כל אזרחיה", תלושה, מרחפת אי שם בחלל ללא ארץ וללא מורשת להגן עליהם בעבור דורותינו הבאים.  לטעמם יכולנו להתישב באוגנדה או בקמצ'טקה.  להלחם על ארצנו וחרותנו הינה פעולה מבישה עבורם, פעולה אנטי-אינטלקטואלית, אנטי-ליברלית, אנטי-אוניברסלית.  לטעמם עמים וארצות אל להם להתקיים וכל האנושות יכולה מצידם לרחף בחלל או להדליק נרות ולשיר "קומבייה" בקוטב הדרומי, כולם יחדיו.  לגבי דידם "מדינת כל אזרחיה" הינה המרשם המצומצם למאווייהם אודות "עולם כל אזרחיו".  אכן כן, וודאי, כאשר יגורו זאב עם כבש יחדיו.

 

הערה:

למען היושר האינטלקטואלי נציין אפשרות תאורטית כי "משפחת המחצבה" הינה משפחת משת"פים עם שלטון ישראל ועצימת העין לגביהם הינה סוג של תשלום עבור שרותים טובים בעבר ובהווה למען מדינת ישראל.  כך או כך, סילוק המחצבה ממקומה הקיים עקב היותה מפגע סביבתי אנוש, הינו צו השעה ללא תלות בנסיבות שהייתם שם.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

http://www.global-report.com/aroll/

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר