מס' צפיות - 74
דירוג ממוצע -
חוצפתו של הלשעבר
דבריו של נשיא ארה"ב לשעבר קלינטון מיום 22 ספטמבר 2010, כי "העולים מרוסיה התגלו כמכשול משמעותי לשלום במזרח התיכון", אינם רק אמירה אומללה, דבריו הינם חוצפה וטימטום חושים מהמעלה הראשונה,
מאת: aaronroll 23/09/10 (01:33)

23 ספטמבר 2010

חוצפתו של הלשעבר

 

דבריו של נשיא ארה"ב לשעבר קלינטון מיום 22 ספטמבר 2010, כי "העולים מרוסיה התגלו כמכשול משמעותי לשלום במזרח התיכון", אינם רק אמירה אומללה, דבריו הינם חוצפה וטימטום חושים מהמעלה הראשונה, אלו דברים הבאים להכפיש ציבור, סקטור שלם הכולל גם את מתישבי איו"ש דהיינו, כמליון ומחצית מתושבי מדינת ישראל או כ- 25% מכלל אוכלוסית המדינה..

למה הדבר דומה, לאמירה (המופרכת לדעתנו) כי המפלגה הדמוקרטית האמריקנית, מפלגתו של קלינטון, מהווה סכנה לשלום העולם באשר הינה מתכופפת בפני הג'יהאד האיסלמי העולמי, בתמיכתו של קלינטון, ובכך מאפשרת העצמת כיבושיו במערב.

ומדוע רובם המכריע של ערביי המזרח התיכון לדעת הקלינטון אינם מהווים מכשול לשלום?  שהרי באם היו מכירים בזכות קיומה של ישראל היה שורר שלום באזורנו מזה שנים רבות.

עוד פנינים מפיו של האיש המוזר הזה, "הצברים שנמצאים בארץ דורות אחורה" לדברי קלינטון, "הם האוכלוסיה הכי תומכת שלום, כי הם יכולים לדמיין עתיד משותף".  איזה שטויות מפיק פיו של האיש.  הצברים כמו כלל עם ישראל רוצים וכמהים לשלום אך לא אחד מאיתנו (למעט קבוצת המיעוט הזניח של האוטו-אנטישמים ואנשי השמאל הקיצוני המטורף), יפקיר את סיכויי העתיד לקיומה של מדינת ישראל תמורת נזיד עדשים קלינטוני או גרוע יותר אובאמי.

וכי כבר שכחנו הכיצד הפך קלינטון כנשיא מכהן את שיטחי יגוסלביה לשעבר לחוד החנית של ההשתלטות האיסלמית על אירופה, בכך שגייס את נאט"ו למלחמה בקוסובו בעבור האיסלם העולמי שם (וכמובן בעבור הנפט הערבי)?  האם האיש הזה מתכנן כיבוש איסלמי זוחל כדוגמת אירופה גם בישראל (וזרימת נפט כאתנן), בעזרתו של בן בריתו הרעיוני למפלגה, האיסלמיסט חוסיין אובמה? האם עלינו גם לבדוק בציציות אשתו, מזכירת המדינה, האם עלינו לבטוח בה?  לא בהכרח.

.

המיתממים, האוטו-אנטישמים, כמו גם מתעבי העליה הרוסית בנינו ימצאו כמובן בדברים חומר בעירה נוסף למשטמתם כנגד בני עליה זו (ראה התגובונים הצהובים בנושא, במאמר עיתון "הארץ"--אכן אופיני לקוראי עיתון זה).  משטמה זו נובעת במדה רבה מרגשי נחיתות של מגזרים שונים בינינו בחזותם בבני העליה "הרוסית" האיכותית יחסית, העולים בתחומים רבים על הממוצע הישראלי באשר להשכלה, תרבות וכישורים בתחומים מגוונים.  העליה הרוסית מציבה ראי למול פני הממוצע הנחות בחברתנו וגורמת לו עוויתות של קנאה.

 

כמובן שאין כל בני העליה הרוסית שלמים ומושלמים.  ברי כי הביאו עמם ממנהגיהם אשר אינם תואמים בראשיתה להוויה הישראלית אשר נוצקה כאן משך השנים.  ברי הוא כי ייתפסו בתחילה כזרים ומוזרים לאלו השוכנים כבר בישראל.  אך בדיוק כך יכולים אנו לאמר לגבי העליות מכל ארצות הפזורה.  גם העירקים, הרומנים, המרוקאים, הפולנים, התימנים, הגרמנים, ההונגרים ומי לא בעצם הביאו עמם משפתם היחודית וממנהגיהם המוזרים (לכאורה) היחודים, לתוך כור ההיתוך הישראלי.

בממוצע נידרשים בני עליה חדשה לישראל לפרק זמן שאינו פחות מעשרים עד שלושים שנים על מנת להתמזג באורח סביר עם האוכלוסיה הכללית ובין ארבעים לחמישים שנים על מנת להתמזג בשלמות לתוך ההוויה הישראלית.

כך גם העליה מרוסיה הצריכה את הזמן על מנת לקנות שפה ומנהגים "ישראלים" ובכך לפתוח בתהליך הארוך, המתסכל והמיגע לקליטתה בכור ההיתוך החברתי-הישראלי.  ההתמזגות המושלמת אינה מושגת לפני חלוף מספר דורות של צאצאי בני העליה הנולדים לתוך השפה העיברית וההוויה הישראלית והופכים בכך לחלק מצרפי מושלם של החברה.

 

אין צורך במנת משכל גבוהה על מנת להבין הברור מאליו האמור לעיל ועל רקע זה מתמיהים דבריו של קלינטון ומביאנו למחשבה כי מי האפסיים של האיש הזה עלו לראשו וטישטשו שיקוליו.

לחילופין, אפשר והאיש קלינטון מנסה לתקוע טריז בתוך החברה הישראלית ובאורח נכלולי להביא את אנשי העליה הרוסית, הכמהים כמובן להשתלבות בחברה הישראלית, לנטוש נטיתם הפוליטית הטיבעית והלגיטימית ולהניעם לכיוון הרצוי לקלינטון (אך לא בהכרח רצוי למדינת ישראל).

באמירתו זו מעצים קלינטון את מסע הדה-לגיטימציה כנגד ישראל באומרו מפורשות כי תושבי ישראל אינם אחראים לדבריהם ואינם יודעים מה הם שחים.  לטעמו של הקלינטון הדעות הפוליטיות הסובבות במקומותינו אינן לגיטימיות באשר אינן חופפות את דעתו הוא.

קלינטון מטיל במשתמע את כל האחריות לאי התקדמות במשא ומתן עם הפלסתינים על ישראל באורח תמוה ואווילי בעליל ועלינו להעמיד דברים על דיוקם.

בענין זה, אובמה מהווה "הטלה-פרומפטר", הלחשן מאחורי גבו של קלינטון.  הקול הוא קולו של קלינטון אך הידים הם ידי חוסיין אובמה ויועציו "חובבי ציון" היהודים, סוכני "שלום עכשיו" ו"יוזמת ג'נבה" השורצים סביבו.

לכאורה אמנם קלינטון הינו כיום אדם פרטי אך זה אינו המקרה כאן.  על קלינטון מוטלות גם כיום לאחר פרישתו מהנשיאות האמריקנית משימות לאומיות אמריקניות וכנשיא לשעבר הינו מהווה כעין סמל אמריקני.  אין לחשוד בו כי אינו מודע לכך וכך בהחלט יש לחשוד בו בכוונות מעוקמות ובילתי נאותות באשר להתערבות בוטה וגסה בעניניה הפנימים של מדינה ידידה כישראל.

 

אמנם התנהלותו מרעימה, אך אינה מפתיעה.  מדינת ישראל הפכה בשני העשורים החולפים לאסקופתו הנרמסת של העולם.  ככל שהתכופפנו יותר לכל משב רוח הזוי עולמי כג'יהאד והשמאל העולמים הצרורים בגלימת ליברליזם אוניברסלי נילעג, כן הצטיירנו כמדינת מלככי מגף הפריץ אשר כל אידיוט, הדיוטה, ועמום שכל יכול להרשות לעצמו להתנכל לה מילולית ומעשית.

אין כלל להעלות על הדעת התבטאות אווילית זו של קלינטון עד לפני שני עשורים, בימיו של יצחק שמיר (יבל"א), מנחם בגין, גולדה מאיר, דוד בן גוריון זיכרונם לברכה ושאר ענקי מורשתנו.

 

חשוב היה כי ראש ממשלתנו יגיב על התבטאותו החצופה של קלינטון ולא, תמשיך התדרדרותה של מדינת ישראל לכיוון דה-לגיטימציה ההולכת ומחריפה.  מישהו חייב לעמוד בפרץ ותפקיד זה מוטל באורח טיבעי על ממשלתנו והעומד בראשה. 

יש גם לגייס את הקהילה היהודית האמריקנית ושדולתה על מנת לעמוד ולדחות בנימוס אך בתוקף את דבריו המופרכים והבילתי מתקבלים על הדעת של קלינטון.  אין כמובן לתקוף את האיש אלא את דבריו.

 

תיקון טעות

במאמרי "אנרכיסטים עליך ישראל" מתאריך 12 מרץ 2010, נפלה טעות מצערת.  צויין במאמר כי ארגון "תצפית" הוקם בידי האירגונים האנרכיסטים על מנת לתעד פעולותיהם בעוד שלאמיתו של דבר אירגון "תצפית" הוקם בשיתוף "הפורום המשפטי לארץ ישראל" על מנת לתעד את התנכלות הפלסתינים, אנרכיסטים וגורמי שמאל קיצוני כנגד המתישבים בשטחי איו"ש.  אנו מבקשים לתקן האמור בכתבה ומתנצלים על התקלה בפני פעילי ארגון "תצפית" העושים עבודה נאמנה וחשובה בשמירה על זכויות היהודים והעם בישראל בשטחי המדינה.

לאתר אירגון "תצפית" באינטרנט. www.tazpit.org.il

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

http://www.global-report.com/aroll/

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר