מס' צפיות - 60
דירוג ממוצע -
אימת האליטות
זו לנו אפשר שלראשונה, שהרוב הדומם, מנוע אפשרויות הביטוי, מרים ראשו ומחזיר מלחמה יעילה שערה במחריביו מבפנים.
מאת: aaronroll 17/09/10 (06:51)

16 ספטמבר 2010

אימת האליטות

 

שלשת הארועים הבולטים לחיוב בשנה החולפת (למעט פתיחת המשא למתן לשלום בינינו לבין אויבינו), היו כדלקמן:  הראשון-- פעילות אירגון "אם תרצו" בפועלו להשבת הדמוקרטיה למדינת ישראל.  השני-- עליתו לכותרות של אתר "לאטמה" כמסביר הלאומי היעיל ביותר של מדינת ישראל כיום.  השלישי-- הסקר המאשש את שידעו אנשים מודעים מאז שנים רבות ואת שהעלימה התקשורת האינטרסנטית מידיעת הציבור, באשר לההשתתפות המכרעת של קצינים חובשי הכיפות סרוגות במאמץ הביטחוני תוך שרות בצה"ל ובפרט ביחידותיו הקרביות.  זו לנו אפשר שלראשונה, שהרוב הדומם, מנוע אפשרויות הביטוי, מרים ראשו ומחזיר מלחמה יעילה שערה במחריביו מבפנים.

 

קיים בציבור בילבול עמוק המעיד על הדרת השונה וזה הניתפס כמציב ראי שאינו מחמיא בפנינו.  כל מגזר הדתיים במדינת ישראל ניראה כקבוצה הומוגנית וכל המגזר הזה, לטעמם של המכלילים דלי המחשבה, הינם כולם חרדים השייכים לנטורי קרתא.  נכון, נטורי קרתא וניספחים נוספים שונים אך מעטים אשר מספרם נאמד באלפים בודדים, הינה קבוצת שולים הבזה למדינה הלאום היהודית, אינה משרתת בצבא, משתפת פעולה עם אויבינו, אינה משלמת מיסים ואינה יצרנית.  אך להכליל ולהשליך מהתנהלות המיעוט הבטל בשישים של נטורי קרתא ומשובטיו הבזויים על כלל הציבור הדתי הינו מעשה שלא יעשה.

למה הדבר דומה, לתיוגו של כלל השמאל במדינת ישראל כ'שמאל קיצוני מטורף', שונא ישראל, מתעב הציונות ומשתף פעולה עם אויבי ישראל למרות שקבוצה בזויה זו מהווה אך כ- 3% מכלל אוכלוסית ישראל.   אלו הם המקבילה לנטורי קרתא, אך אל לנו להכליל משום שאנשים טובים מאד ואלו הרוב המכריע  נמצאים בקרב היהדות הדתית כפי שדוגמתם החיובית נימצאת גם בכלל השמאל הישראלי.  אמורים היינו לברוש הפנאטים מהשמאל בבוז לפח האשפה הקרוב בקרן הרחוב ממש כאותם חרדים פנאטים, אלא שאותם 3% של השמאל הרדיקלי המטורף שולטים בתקשורת באקדמיה ובמערכת המשפט כך שמשקלם הסגולי מועצם מונים רבים ממספרם הממשי.  כמה מועצם?  ובכן בהערכה זהירה ומכמתת, שליטתם במוקדי הכוח מביאה להם כח השווה בערכו הממשי ל-40% לערך מניבחרי הציבור.

 

כל המעונין ללמוד את תקפות הנאמר כאן יפנה למאמרו של ח"כ גפני במעריב מיום 16 ספטמבר 2010 הנוגע בהפליה ברורה של פסיקות הבג"צ כנגד הסקטור הדתי במדינה (וכמובן דו"ח תנועת רגבים" המעלה קלונו של הבג"ץ קבל עם ועדה).  די לעיין בתגובונים אשר מרביתם מאשימים בצבעים גרפיים שטופי שינאה את הדתיים באי תשלום מסים ואי שרות בצבא, על מנת לעמוד על ממדי הבילבול במקרה הטוב והשיטנה הנוראה והדם הרע כנגד המגזר הדתי במקרה הגרוע.  שהרי כ-90% מחברי המגזר הדתי הינם יצרנים להלל, משלמי מיסים למופת ואכן כן, משרתים בצבא באופן יחסי גבוה יותר מבני המגזר החילוני ההולך ומתויג בצדק כסרבני ומשתמטי שרות לכל דבר וענין.  הדבר מעיד על אורח ונפח שטיפת המוח שעובר הציבור בידי התיקשורת האינטרסנטית אשר בעשותה זאת מגינה למעשה על מוקדי כוחה.

רבות מהצרות של אירופה "ניפתרו" לפני מלחמת העולם בכך שהיהודים הואשמו בכל צרה צרורה שעברה על היבשת.   התוצאה של האשמות אלו הלא ידוע לדראון עולם.  שהרי היהודים לדוגמא, הם שבעבר הואשמו באירופה כגורם ל"מגפה השחורה" אשר קטלה כ-30 מליון תושבים שם ולכן דימוים הנפוץ אז לעכברושים נושאי מחלות, ודי לחכימה ברמיזה.  והנה כאן ב"מדינת היהודים" מואשמים יהודים דתיים באשמות כזב, בדיוק באותו הנוסך שהיה נפוץ באירופה (ומוטב כי לא ניכנס כאן לפרטים).

 

סקר שנערך לא מכבר בידי אדם פרטי, קצין צה"ל לשעבר, המוכיח כי מאז תחילת שנות התישעים ועד היום עלה מספר הקצינים הקרבים חובשי הכיפות המשרתים בתפקידי פיקוד, פי 12 (כ- 2.5% בשנת 1990 לעומת 31.4% כיום 2010 מכלל הקצונה הצה"לית), הוציא את השד החרדופובי מהבקבוק.

אדם נורמטיבי חייב יהיה להזדעזע מחוסר הפירגון השנאה והפחד האלילי-פגאני של מגזרים חילונים בינינו למשמע תוצאות הסקר.

שנים ארוכות, עשרות בשנים, מתלוננים מירב החוגים החילונים כי הסקטור הדתי משתמט מנשיאה בעול ואינו נותן כתף בהגנה על קיום מדינת ישראל.  היה הרבה צדק בטענות אלו, אפילו נתוני הסקר רומזים לכך בעקיפין במצאם כי אך 2.5% מבני המגזר הדתי שרתו בשנת 1990 כקצינים קרבים בצה"ל.  אך כעת, משהרים המגזר הדתי בינינו את הכפפה והתגייס בהמוניו להגנת המדינה ובפרט בולט הנושא לאור הנסיגה האדירה במוטיבציה לשרת בצה"ל מכיוון המגזר החילוני, הרי שהדבר חייב להעלות גלי הערכה גדולה למגזר זה והתגיסותו בעבור כולנו.

 

הגיוני נכון?  ובכן תלוי את מי שואלים.  אלו הרואים בצה"ל את יעודו כ"צבא ההגנה לישראל" כמובן שיעריכו זאת.  אך קיימים בינינו חוגים מהשמאל הקיצוני המטורף הרואים ביעודו של צה"ל "צבא הגרוש ליהודים" דהיינו, יעודו של הצבא לטעמם הוא לא להגן על קיום העם והמדינה היהודית בארץ ישראל (באשר ממילא מקדמים הם את רעיון מדינת פלשתין מהנהר לים), אלא כל כולו של הצבא נועד לתכלית אחת והיא גרוש המתישבים ("מתנחלים" בג'יבריש אורווליאני) משטחי יהודה ושומרון.  נישמע מופרך?  נישמע כה הזוי עד כי קשה להאמין למשמע האוזנים?  ובכן כתר נא זעיר, האמינו גם תאמינו.

 

בתאריך 15 ספטמבר 2010 זימנו האדונים לונדון וקירשנבאום לתוכניתם את הדג הסרוח התורן על מנת לאשש את מאוויהם עצמם, כדרכם בחול.  שהרי ברצונם ברגיל להציג מצג שוא לפני הציבור בדבר נטרליותם וכך מה תיקנו גריאטרים עמומים בתקנתם?  הם מזמנים את משובטיהם (לאחר תחקיר המוודא את הדעות "המתאימות" מלמפרע כמובן), לראיונות "חושפנים" והללו "האידיוטים המועילים" מחצרצים את המנטרות המתוזמנות.  כך משיגים שני הנכלולים הללו שתי מטרות, הינם נותרים אוביקטיבים ושקולים לכאורה בעין הציבורית אך בו בזמן מעבירים את המסר השמאלני מטורף שלהם לאותו הציבור.

בתאריך המדובר זומן פלוני פרופסור (?) אחד יגיל לוי "מומחה" לצבא וחברה באוניברסיטה הפתוחה לראיון "חושפני" וצריך היה לשמעו על מנת להאמין למשמע אוזנים (הראיון מובא בקישור בתחתית המאמר.  גלול את התוכנית למחציתה לערך).

כל שהיטריד את הפרופסור הלא מכובד (וודאי מינוי של "חבר מביא חבר" ופירסום מאמרים מחקריים לפי מטר רץ), הוא הסכנה לכאורה ב"התרבותם", אמור "השרצתם" של אנשים דתים בצבא.  דמו בנפשכם מהגג הלזה, באם ידרשו אלו לפנות "מתנחלים" שהרי ישמעו וודאי לרבניהם ולא למפקדיהם.  הבעתה לנוכח הסכנה החמורה ניכרה היטב על פני האדם הרע הזה.  השינאה שאין לה פשר ניבטה מכל תנועת גוף וכל מילה שהאיש הזה הטיח מפיו.  למשמע דבריו ניתן היה כבר לחזות בעיני רוחנו בעכברושים שמנים ומגעילים מתרוצצים שם בין רגליו.

מחרה-ומחזיק אחריו הלונדון בשאט נפש, אפילו בלי להסמיק "וכל אלו יהוו אי פעם חלק מהקצונה הבכירה של צה"ל".  אכן מופע שנאה מאורגן בעל גוון אורווליאני להלל.

גם הצעות יש לו למרואיין, להחזיר את הרבנות הצבאית לממדיה הטיבעיים (מהם ממדים אלו בדיוק?) והדובדבן שבקצפת היא הצעתו לחסל את ישיבות ההסדר ובכך במשתמע לטעמו, לסכור את הזרם האיכותי ביותר המתגייס כיום לצה"ל.  כמובן שלגישת האיש ההזוי הזה ומראייניו אשר כמובן ידעו את אשר עומד הוא לאמר, שהרי לכן זימנוהו, וכמובן שלא טרחו להביא דעה נגדית למולו, ענין ההגנה על מדינת ישראל מפני אויביה אינו תקף באשר אויביה של ישראל לטעמם של אלו אינם החמאס, סוריה חיזבאללה ואיראן, האויב העיקרי הוא הציבור הדתי המתגייס בהמוניו לצה"ל ונגדו יש להילחם מלחמת חורמה.

ואלו האנשים הרואים עצמם אליטה אינטלקטואלית מורמת מהבורא, מעם ואדם, כדי ביזיון וקצף.

קישורים הנוגעים למאמר:

  לונדון וקירש'  15 ספטמבר 2010 http://lnk.nana10.co.il/article/?articleid=746048

   אתר "לאטמה"http://www.latma.co.il/

   אתר תנועת "אם תרצו" http://www.imti.org.il/index.php

  מאמר "הארץ" בנוגע למחקר הנדוןhttp://www.haaretz.co.il/hasite/spages/1189390.html

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

http://www.global-report.com/aroll/

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר