מס' צפיות - 190
דירוג ממוצע -
מצמוצים - שוד דרכים
מאת: אברי שחם 20/08/10 (13:09)

אתמול יצאנו לטיול עם אשתי. לא ביום המתאים ביותר, באחד החמים ביותר אי-פעם בארץ, אבל נרשמנו לפני שבועיים לטיול מאורגן, האוטובוס היה נוח וממוזג, הגיחות אל מחוצה לו לא ארוכות מדי, המדריך רהוט ומעניין ובסך הכול נהנינו.

   הביתה נסענו דרך כביש 6 וקצת אחר בקה אל-גרביה, עצרנו בתחנת דלק של 'דור אלון', כדי לעשות פיפי, לשתות ולאכול משהו. במקום יש כמה בתי קפה, אנו בחרנו ב-si espresso המודרני ובעל השילוט המזמין. הזמן שהוקצב לנו היה קצר ועל כן הזמנו רק קפה. הקפה היה מצוין, כיאה למקום המתהדר בשורשיו האיטלקיים, אבל מה שהדהים אותנו היה המחיר: 

 12 ש"ח עבור כוס נייר קטנה של קפה הפוך. כוס גדולה יותר עולה 16 ש"ח. לידי קנתה גברת שלושה בקבוקים קטנים של מים - רק מים רגילים, לא שמפנייה, או סודה! - ונתבקשה לשלם 27 ש"ח (9 ש"ח לבקבוק).

  כצרכנים בעלי תודעה, בתנאים רגילים היינו מסרבים לשלם מחיר שערורייתי שכזה, אבל התנאים לא היו רגילים. היינו מותשים וממש זקוקים לכוס קפה - יש להניח, כי אנו סובלים מהתמכרות קלה לקפאין - ובמצב כזה הצרכן נתון לחסדיו של ספק השירות. חרקנו שיניים, שילמנו ונהינו מהקפה.

   לרשת סי אספרסו שסיסמתה "קפיצה קטנה לאיטליה", 21 נקודות מכירה בארץ, בין היתר על כביש 6. בפרסומיה נכתב, כי בסניפיה השירות אישי, יש הקפדה על חומרי הגלם, איכות וטריות המוצרים והאריזות הן באיטלקית. עוד נאמר שם, כי החברה מציבה "סטנדרטים חדשים לקטגורית בתי הקפה 'על הדרך'''. 

אכן סטנדרטים חדשים, אבל לא של שירות, כי אם של שוד דרכים! grazie, אבל אני מוותר, בפעם הפעם אדיר את רגליי מהרשת הזאת ואמליץ גם לאחרים לעשות כן.

 

 

הכותב הוא ישראלי נשוי, שלושה ילדים, שישה נכדים. עוסק בעריכה וכתיבה טכנית לפרנסתו ובכתיבה יוצרת ותרגום בעברית, אנגלית והונגרית וגלישה באינטרנט להנאתו. גר בת"א וגאה להימנות על חברי מרץ.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
צריך לבדוק גם מה קורה ברשתות מתחרות. האם
אורי 22.08.10 (09:54)
2.
מחירים
אברי שחם 22.08.10 (13:13)