מס' צפיות - 206
דירוג ממוצע -
הספורט הלאומי של ישראל
מאת: kalligula 09/08/10 (23:36)

היום החלה ועדת טירקל את עבודתה, עם תחילת עבודתה נראה שהשתן של השופטים היושבים בועדה זאת עולה להם לראש, והם מתחילים להתעסק בכל מיני דברים שלא רולנטים והם כלל לא קיבלו את המנדט לעסוק בכך.

בכלל נראה ששופטי ישראל נורא אוהבים את המעמד שלהם בתקופה זו, כל חוק שנחקק מן הסתם יגיע לפתחם דרך בג"צ, וכך יכולה המערכת המשפטית לבטל חוק שקבע הריבון ונבחרי ישראל, כל מעשה של הממשלה, הצבא, המשטרה מיד מוליד איתו ועדת חקירה ממלכתית,בדיקה וכו', ונראה שמי שמנהל בעצם את המדינה זו המערכת המשפטית.

לכאורה אין טוב מזה, מדינת חוק שלמעשה המערכת המשפטית היא היא המושלת, מאידך חוסר האמון של הציבור במערכת זאת, פסיקות מעוררות חלחלה ופלצות כמו כל אותם הסכמי טיעון שבאו לכסות על עצלותה של המערכת המשפטית , ומרוב העיסוק בכבוד האדם וחירותו נראה שהנהנים ביותר מכך הם כל אותם פורעי חוק, פושעים,גנבים,אנסים,רוצחים,טירוריסטים, ואילו אנחנו האזרחים הקטנים מרגישים חסרי הגנה .

למה אנחנו מרגישים חסרי הגנה? כי מסתבר שבישראל 2010 אם אתה עושה, אתה מסתכן ומחר יכול למצוא עצמך יושב מול ועדת חקירה כזו או אחרת וחמור מכך מאחורי סורג ובריח.

כך יכול השוטר שניסה להגן על חייו במהלך מילוי תפקידו נזרק לכלא, כך יכולה המערכת הצבאית להיחקר על כל מעשיה, וכך הממשלה.

ומנגד עומדת התקשורת הישראלית כערפד צמא דם שממתין לטרפו ולקרוע אותו לגזרים.

נראה שהתקשורת בישראל מבכה על כך שהיא לא חיה בתקופת הגליוטינה ושאר ההוצאות להורג בכיכר המרכזית, ומוציאה את תסכולה בעזרת המקרופון והעט.

היום במהלך מתן עדותו של נתניהו בפני הועדה, החלו העיתונאים כבר להוציא דברים מהקשרם ולשחרר עשרות פרשנויות ושאר סכינים על דבריו של נתניהו, כמו בורח מאחריות, מגלגל את הכדור לפתחו של ברק, מתעסק בדברים שוליים ובלה בלה בלה, מה שהביא את ראש הממשלה להוציא הבהרה על כל אותן דברי פרשנות לעדותו ע"מ לסתור את כל הפרשנויות הבזויות הללו, מה שמיד הפך אותו לזגזגן.

ברצוני להזכיר לכל אותם עיתונאים\ערפדים צמאי דם, שעדותו של נתניהו בפני אותה ועדה הוא ההגנה שהוא עושה לא בתור ראש ממשלה, אלא הגנה על מדינת ישראל ומעשיה לשמירת בטחונה, כי לא הוא אישית עומד לבדיקה, אלא המדינה כולה שהוא מייצגה, כי ברור לכולם שתכלית כל אותה ועדה הוא לסתום את הפה לעולם ולהרחיק את האש מחיילי צה"ל שהיו שותפים למבצע עצירת המשט לעזה.

ומילה לגברת ציפיטפוט חסרת האחריות שבעבור כותרת להזכרת קיומה, יצאה בהצהרה שהיא רוצה לתת עדות לועדה ולהציג את גרסתה כמי שהיתה אחת מנושאי האחריות להחלטה על השמת המצור על עזה, כל ענינה היה לנסות להביך את ראש הממשלה ולהראות שהיא לוקחת אחריות בניגוד למה שניסו להזין אותנו כל היום שנתניהו בורח מאחריות.

תתבישי לך ציפי ליבני, את זאת שהבאת עלינו את החרבון הזה בהחלטה חסרת האחריות ביציאה מעזה, את זו שהבאת עלינו מלחמה כושלת בלבנון שדמם של מעל 100 חיילים על ידייך, את זו שהיתה אחראית להפקרתם של חללי צהל רגב וגולדוואסר ז"ל, והבאת לסיום מלחמת לבנון עוד בטרם חזרו גופותיהם לקבר ישראל, ולמחדל הגדול מכולם, את זו שבתקופתך נשבה גלעד שליט וישב בשבי לאורך כל תקופת הקדנציה שלך, והגדלת לעשות והפקרת אותו למרות מבצע עופרת יצוקה ,שהסתיים כאשר הוא שם, אגב עופרת יצוקה, זו היתה הסיבה שיחסינו עם טורקיה הדרדרו לשפל המדרגה, אותה טורקיה שהובילה את משט הדמים שהוליד את ועדת החקירה שבה הופיע ראש הממשלה היום.

למעשה היום אנחנו אוכלים את פירות הביאושים שזרעו אותן החלטות חסרות אחריות כמו הבריחה מלבנון, והבריחה והטרנספר מעזה, שמאז הפכנו את  הענין למעין הספורט הלאומי שלנו להקים ועדת חקירה על כל צעד ושעל, בו אנחנו מעמידים לדין וביקורת את כל אלה שבאים להגן עלינו ועל קיומנו.

והחמור מכך במו ידינו אנחנו מק'עקעים את הלגיטימיות שלנו בזכות להגן על עצמנו וחיינו.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר