מס' צפיות - 183
דירוג ממוצע -
השועלים מחבלי הכרמים
רמון אינו אדם פרטי, סעיב עריקאת לא ניפגש עם ידיד מנוער לשיחה בטלה על ארוחת צהרים.
מאת: Aaron Roll 30/07/10 (06:22)

30 יולי 2010

השועלים מחבלי הכרמים

"הילכו שנים יחדיו בילתי אם נועדו?"

עצותיו של חיים רמון לסעיב עריקאת, בפגישתם שילשום בירושלים, בה יעץ הזד הזה לפלסתינים להימנע מכניסה לשיחות שלום ישירות עם ממשלת ישראל, באשר אלו תהפוכנה לעקרות ממילא, הינן מציאותיות ולכאורה נכוחות שהרי ישראל לא תסכים בכל מצב שהוא לזכות השיבה, יהיה אשר יהיה, עד שניזכרים מי הוא הדובר ומי הוא בן שיחו.  ומשניזכרים, הדברים מקבלים מובן אחר וחמור ביותר.

רמון אינו אדם פרטי, סעיב עריקאת לא ניפגש עם ידיד מנוער לשיחה בטלה על ארוחת צהרים.  רמון התכוון לאשר אמר עקב תפקידו כיושב ראש מועצת "מפלגת קדימה" וכפוליטיקאי המצוי במסדרונות השלטון, הניפגש עם מנהל המו"מ הרשמי הפלסתיני עם ישראל.  עריקאת (המהווה "סוכן זר עויין" לפי חוקינו באשר הפגישה לא אושרה בממשלה), היגיע לשמוע את רמון עקב מעמדו זה של רמון בלבד.  הנה, ההקשר הוא שעושה את כל ההבדל.  אין ספק ולו צל של ספק כי כוונת רמון הינה לטרפד סיכויי ממשלת ישראל להגיעה מטעמה להסדר עם הפלסתינים, להקים עלינו את ידידינו בארה"ב ובאירופה עקב כך ולגרום בכך להפלת ממשלת ישראל.  בתמורה קיווה רמון ושולחיו מאחוריו לקצור את הפירות ולהקים ממשלה משלהם על חורבות ממשלת הימין.  הנה הןא פירושו הנכון של המושג התנכ"י, "הרצחת וגם ירשת".

 

לפגישה הבוגדנית של רמון עם עריקאת קדמו מהלכים מוקדמים אשר ניתבוה והיכשירוה.  גורמים מעונינים חתרנים להלל היכשירו את השרץ.  להלן שורת החתרנים והנוכלים כפי שהצטיירה במקרה זה:

 

אהוד ברק עם ציפורה ל'

ברק מבין כי הסוס ניגמר לו בשותפותו עם הליכוד.  אפשר והמשך ישיבתו עם נתניהו תסמן את קיצו הפוליטי וכך מפרק השעונים האנליטי מנסה כוחו בפירוק ממשלות.  האנליטיקן הפך לתככן מאוס, נילעג ועלוב.   פגישתם של השנים הללו ברק את ציפורה, מהשבוע החולף מעידה על קשירת קשר נכלולי לימי סגריר או אף גרוע מכך.

ציפורה ל'  בתגובה לפגישה רמון-עריקאת האומללה, שיחררה ההצהרה: "עמדתה של יו"ר קדימה באשר לנחיצות השיחות הישירות ידועה".  אלא מאי, עמדתה של ציפק'ה באשר להפלת הממשלה בכל מצב , בכל תרגיל מסריח, בכל תנאי ובכל זמן גם היא ידועה ומכאן, איזה עמדה ידועה שלה גברה הפעם?  הבה ונהגג, כמובן שהשנאה העזה לנתניהו וחיבתה העזה לכתר "הגזול" ממנה לטעמה גברה הפעם.  פעולות מעברה של "הנקיה" הזו, מעידים.  השנים הזוממים  הללו היכשירו לכאורה את מעורבותו של שימון בקשר ופגישת רמון-פרס.

 

חיים רמון עם שימון פרס

וכי שכחנו כבר את חתרנותו הנכלולית של שימון לפני הסכם אוסלו האסוני למדינת ישראל?  חתרנותו של פרס יחדיו עם "יוסי (פני-תינוק) ביילין" דחפו את רבין ז"ל להסכים למתווה שהגיונו ומצפונו דחקו בו כי הינו שגוי.

חיים רמון עצמו קנה לו מוניטין של תככן, טיפוס חסר עכבות, חתרן, תועלתן מדופלם ואין צורך לפרט.  

הנה שני החתרנים הבילתי נילאים, חורשי המזימות האולטימטיבים, נועדו והלכו יחדיו אך יממה לפני פגישת רמון-עריקאת.  אשרי המאמין בתזוויגי מיקרים אקראים. 

שני אמני החתרנות הפוליטית האולטימטיבית בעשורים החולפים אינם מביישים את המוניטין הקלוקל שיצא להם.  מעבר לעשיה ניפשעת זו החותרת תחת אושיות הדמוקרטיה הישראלית (היכן הנשיא קצב כשצריכים אותו....), הרי שמעשיהם מעוררים קבס אישי וציבורי שקשה להכילו.

שימון מעמיד פנים כנשיא של כולנו אך בחדרי חדרים במחילות העכברושים מתחת לבית הנשיא הוא היה ונישאר נשיא של מיעוט חד-אג'נדתי בעם.  וכאן, במקרה זה, גם פעולותיו בהתאם.  האמרה "הילכו שניים בילתי אם נועדו" מתאימה באורח מושלם לפגישתם של השנים לפני וכהכנה לפגישת רמון-עריקאת.  הנה לנו "התרגיל המסריח" חוזר, לבושתנו כולנו.  אהה כן, כמובן ש"שימון (המכחיש הסידרתי) פרס" יכחיש גם הפעם, כמובן.

 

חיים רמון עם סעיב עריקאת

הבה ונניח, לשם מצג של הגינות, כי חיים רמון היגיע לפגישה בידים נקיות כלומר, הוא הישיא עצת אדם פרטי, או "עצת ידיד" (נו באמת...) לסעיב עריקאת.  גם במקרה דנן צריך להיות אדם אוויל משריש על מנת להשיא עצה כזו, לכל אדם.  ומכאן כי חיים רמון גם בתרחיש הזה יוצא טיפש מטופש.  דהיינו, רמון יוצא רע בכל תרחיש ויקשה עליו לסנגר על עצמו בכל מצב.

מה עושה רמון?  כמובן, תוקף את בנימין נתניהו.  האוויל משריש הלזה (במקרה הטוב ביותר) או המחבל הלזה באינטרסים של ישראל והעם היושב בציון (במקרה היותר סביר), לא רק שאינו חופר בור באדמה ושותל עצמו בו, אלא מחציף פנים ובעזות מצח מדהימה עוד מעז לתקוף את ראש הממשלה, בבחינת הפוך על הפוך, על חוסר התקדמות מדינית, בעוד אשר כבר זה הוכר בכל רחבי העולם ככנה (גם אם לצרכים טקטים),בכוונותיו לשבת ולשוחח שלום עם הפלסתינים.

רמון פועל בנוסך של "נבואה המגשימה את עצמה" דהיינו, מחצרץ את הצורך בהפלת הממשלה ואז חותר באורח פלילי ובילתי חוקי להפלתה (הפגישה מהווה פעולת "מגע עם סוכן זר" ללא אישור הממשלה).

 

בוגדנות השמאל הקיצוני בישראל מהווה סכנה אסטרטגית למדינת ישראל  חמור מכך, ניראה כי השמאל (לכאורה) הקיקיוני מקיים מאחז בילתי חוקי בתוככי ממשלת ישראל בדמותו של 'התועלתן-העצמי' אהוד ברק החורש מזימות כנגד הממשלה הלגיטימית של מדינת ישראל במתואם עם גורמי חוץ ופנים.

אין רע ואף רצוי, בנקיטת תמרונים פוליטים ובנסיונות להחלפת השלטון בישראל הדמוקרטית (למעט חילופים תכופים מדי בעשורים האחרונים).  אך מכאן ועד חתרנות בוגדנית ופושעת יחדיו עם פריצי מדינות הים (כולל הפלסתינים), כנגד ממשלת ישראל, תוך עקיפת המערכת הדמוקרטית והפעלת פוטש נכלולי להפלת הממשלה באמצעים פסולים לחלוטין, המרחק רב.

 

להלן תזכורת אודות פכים מספר מבוגדנות השמאל הרדיקלי בישראל

הקרן לישראל חדשה - על עשרות עמותות השטנה מנתמכותיה העוסקות בלעדית בהעצמת דה-לגיטימציה לכל נושאי היהדות, הציונות והדמוקרטיה, המהוות סיכול ממוקד של זכויות העם היהודי על אדמת ארץ ישראל

האקדמיה הישראלית -  על ההסתה וההמרדה לסרוב, לחרמות ולנידויים כנגד ישראל והעמדת דורות של אזרחים-סטודנטים קלוקלים, שטופי מוח ודעה כנגד מדינת ישראל, מסורותיה ושורשיה.

מערכת המשפט - הרוויה במשפטנים (שופטים ועורכי דין), בוגרי התוכנית לאינדוקטרינציה 'שמאלנית-פלסתינית' קיצונית של "הקרן לישראל חדשה" הנערכת כמדי שנה במימון הקרן בארה"ב לבוגרי הפקולטות למשפטים אצלנו, אלו אותם בעלי עבר 'מרקסיסטי-פלסתיני' התואם קווים אידאולוגים אנטי-ישראלים ואוטו-אנטישמים, רק אלו ניבחרים להעצמת האינדוקטרינציה האידאולוגית "הנכונה".

מערכת החינוך לאזרחות  - במסגרת משרד החינוך, המובלת על ידי שמאלנים רדיקלים (מט"ח), בהנחיית "הקרו לישראל חדשה" וזרועה הביצועית בישראל ארגון "שתיל".  הרעיון והפעילות החתרנים כאן זהים בדיוק לענין לימודי אינדוקטרינציה אנרכיסטית שמאלנית במערכת המשפט, אך כאן האמור הוא בהכשרת מורים לאזרחות המאומנים לשם שטיפת מוחות ילדינו באינדוקטרינציה מרקסיסטית, כמו גם זו השוללת יהדות, זכויות היהודים והלאום היהודי.

התקשורת הישראלית - הרוויה עד למעלה מאוזניה בשמאלנים רדיקלים ואנרכיסטים פנאטים מוצהרים הרוקדים על דם אזרחי ישראל בכל הזדמנות הניקרית בדרכם על מנת להשביע אידאולוגיה חד אג'נדתית אישית.

 

ברי גם כי נושא הקפאת הבניה באיו"ש והיציאה ממנו עולה בשיחות החתרנות של ישראלים עם אויבינו הפלסתינים.  במדה והקפאת הבניה תישאר על כנה אזי הדבר מהווה מרשם בדוק לפירוק הקואליציה ונפילת הממשלה.  מעשה שטן, זה אשר בדיוק רוצים האנרכיסטים אויבי הממשלה, ממש זה.  מכאן כי התנאים שמציב "אבו (מכחיש השואה) מאזן" יש להם על מה לסמוך.  לדעת יועציו מהשמאל הקיקיוני הישראלי הרי שהתעקשות "האבו" על המשך ההקפאה יפיל את נתניהו וממשלתו כפרי בשל לידיהם.  הנזק לישראל?  נו, באמת, מדוע להטריד אותם בקטנות.

 

על הכנסת והמפלגות היהודיות, הציוניות והדמוקרטיות בה לקחת את ההובלה וליזום חוקים ותקנות אשר יגבילו את משנאי החינם מבית, את הבוגדנים בעמם וארצם בשם גחמות אישיות מתיוונות, אוניברסליות, אנטי ישראליות, אוטו-אנטישמיות.  די, מספיק זה מספיק, די לחתרנות ולבוגדנות.  היגיעו מים עד נפש.  יש להזדרז ולהכיל באופן דמוקרטי מצב קלוקל זה לפני שהענינים אפשר ויגלשו לשלטון מעין טוטליטרי עתידי אשר בתמיכת הציבור יביא מזור ויחסל את שילטון האליטות ומשנאי החינם במדינת ישראל, בכוח הזרוע.

 

הבהרה : 

1. האמור לעיל הינו אך יציר דמיונו הפורה של מחבר המאמר שהינו סותם פיות נודע, פשיסט,  מקרתיסט מהולל, מקעקע הדמוקרטיה....עוד תוארים כגון אלו יתקבלו בברכה, לתפארת שוטמי ישראל באשר הם.

2. ללא תלות באמור לעיל, הרי שכותב המאמר מחזיק בדעה נחרצת כי ב"פרשת הנשיקה" נעשה לחיים רמון עוול וכי כל הסימנים מעידים על "תפירת תיק" מטעם פרקליטות המדינה בהכוונה לכאורה של  שופטי בית המשפט העליון על מנת לסלקו מן הדרך.  מצווה עלינו לשמור על חריצת דעה אובייקטיבית, ולא לערב מין שאינו במינו.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר