מס' צפיות - 185
דירוג ממוצע -
שקר שקר תרדוף
כפיה דתית זה ענין פסול נכון? ומכאן מדוע זה כפיה חילונית היא פעולה נאותה?
מאת: אהרון רול 17/06/10 (09:08)

17 יוני 2010

שקר שקר תרדוף

כפיה דתית זה ענין פסול נכון?  ומכאן מדוע זה כפיה חילונית היא פעולה נאותה?  המדובר הוא בנושא החינוך הדתי בישוב עימנואל ובפרט פסיקת שופטי הבג"ץ בענין זה. המסעיר בימים אלו את המדינה

לצרכן החדשות הסביר לא אמורה להיות התלבטות רבה באשר לעמדה שעליו לנקוט.  הרי "ברור למעלה מכל ספק" כי לובשי השחורים "המאוסים", אותם החרדים מהישוב עמנואל הינם גזענים אשר אוכלים הפרדה-עדתית לארוחת הבוקר.

מה פירוש "הכיצד אנו יודעים"?  כמובן שאנו יודעים זאת בבירור, הרי אנו קוראים זאת וצופים בכך השכם והערב בעיתונים ומעל מרקע הטלביזיה, הללו לא טועים, הלא כן?

ובכן, לא רק שהללו טועים, הללו משקרים במצח נחושה, הללו מחזיקים מאתנו רפי שכל ורצון אשר אינם מסוגלים לשיקול דעת עצמאי.  האמת?  אפשר כי הינם צודקים, כאלו אנו, באם חלקנו מוכנים לבלוע את האיטריות (הלוקשים) הארוכות שמאכילה אותנו אותה המדיה ממחלקת 'שינאת החרדים'.

 

ובכן מה היה לנו בעימנואל?  כ-33% מהתלמידים בבתי הספר "הגזענים" בעימנואל הינם ספרדים.  הכיצד עובדה זו מתישבת עם הפרדה עדתית?  למדיה והבג"ץ שוטמי יהדות וחרדים, הפתרונים.  אותו פלג חרדי קבע את הנוהלים הדתיים אשר הינו רואה בהם כנאותים בהתאם להשקפתו הדתית.  משפחה וילדיה אשר מוכנים להתנהל בהתאם לקוד החינוכי הדתי שם, מוזמנים להצטרף לבית הספר הן אשכנזים והן ספרדים.  ובכן מה פסול בכך?

 

האם לשיטת השוטמים מהמדיה והבג"ץ, אלו הם חמומי המוח ורפי השכל, עלינו לשלוח את תושבי הכפרים הערבים ברחבי המדינה לבתי האסורים?  "מה פירוש מדוע לא"?  הרי גם הם מלמדים ילדיהם בהתאם לקוד החינוכי המקובל עליהם הלא כן?  ומה באשר לבתי הספר הפרטיים, בתי האולפנה המיוחדים, בתי הספר לאמנויות ואומנויות?  היי, הבה ונאזוק בבתי האסורים את מחציתה של מדינת ישראל, הלא רודפי צדק אנו.

 

ובכן הענין הוא כי אנו רודפי שקר ולא צדק.  כמה יוצאי עדות המזרח מכהנים וכיהנו בבית המשפט העליון עד היום (להוציא את ה"מחמדים")?  כמה עיתונאים בעמדות בכירות יוצאי עדות המזרח אנו מוצאים?  שנמשיך?

ובכן רבותי, אנו, החילונים, אנו הם נוקטים באפליה עדתית ת"ק מונים מהציבור הדתי.  אנו הם אלו שאין לנו אלוהים בלב ומתהדרים בעבודת האלילים של "יפי הנפש", "ליברליות", "זכויות אדם" (מעוותות ומסורסות), "אוניברסליות", "אמונות זן", "סיינולוגיה", "יהודים ישועים", "אמונות אלילי המזרח" ועוד מרעין בישין כגון דא.

אנו החילונים המתירים לבנינו ובנותינו חיי פריצות, שתיה לשוכרה, עישון כל דבר שממסטל, אלימות איומה, חינוך למוסר של הוטנטוטים.  אנו הם אלו המעזים להטיף מוסר למופקדים על החינוך החרדי אשר במוסריותו ודרך הארץ שלו נימצא בספירות עליונות לשלנו שש-מאות מונים.

 

די היה לחזות באותו מחזה ליצים מביש של פסיקת הבג"ץ אשר תייג את חרדי עימנואל כ"גזענים" על מנת להבין עד כמה מנותקים השופטים הללו מההוויה הישראלית והיהודית.  עד כמה האג'נדה החד צדדית השמאלנית קיצונית, מערפלת עליהם את דעתם.  עד כמה אינם משיגים עד כמה יקר החינוך הדתי לאנשים דתיים וחרדים, כפי אמונתם. עד כמה אותם שופטים (זו הפכה למילה גסה הלא כן?), אינם צודקים וגם אינם חכמים.  עד כמה הינם, בחוסר איכפתיות ורגישות מחרידים, בעיוות כל אמות מידה של צדק, שולחים הם משפחות של הורים לבית האסורים ומותירים מאות עוללים ויונקים לגורלם.  מי אלו המפלצות הללו המאכלסים את היכל ה"שקר שקר תירדוף"?  אספרין לחולה אנוש כבר אמרנו?

 

ובכן מדוע הפך הבג"ץ לעלוקת החרדים?  התשובה היא פשוטה, זו אוכלוסיה חלשה יחסית, עניה מרודה, קל לבעוט בה (לכאורה).  משהו בסגנון הכה בחרדים (וביהודים) והצל את העולם.

הפסיקה הלעומתית הנכלולית הזו אשר ניתנה כשבועים לפני תום הלימודים מלמדת כי שופטי הבג"ץ היו נחושים להתרפס בפני שולחיהם מהמדיה והאקדמיה אנשי השמאל הקיצוני, המהרסים ומחריבים מבפנים (וגם מבחוץ).

חרפות גזענות היו בפיהם אך משטמת חרדים היתה בליבם.

ניתן היה ועדיין כך, לפתור את הבעיות שהתעוררו בישוב עימנואל בשום שכל, בהבנה ובסבלנות, לטובת כל הצדדים, אך מה אלו למול הזדמנות הפז שנפלה לידם להיפרע משנואי נפשם.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.ca

www.aaronroll.com

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ידע מועט הוא ידע מסוכן
ע.כ.ל. 18.06.10 (17:30)
2.
הקרן החדשה מודה כי היא עומדת מאחורי בג"צ
בוני אלדמע 19.06.10 (22:48)