מס' צפיות - 214
דירוג ממוצע -
אבות אכלו בוסר, שניה בנים תקהיינה
מאת: kalligula 07/06/10 (23:47)

יש אצלנו אימרה שאומרת

"אבות אכלו בוסר ,שיני בנים תקהיינה", שכוונתה באה לציין שבנים ישלמו על חטאי הוריהם, ולא משנה כלל שלאותם בנים לא היתה יכולת להשפיע או להניע את מעשי אבותיהם, הם עשו והבנים ישלמו.

אבל מה קורה כאשר אבותיהם של אותם בנים, מתכחשים לאבהותם?

כל ההקדמה הזאת, באה לנסות להבין את אותה הצעת אי אמון בממשלה שהוגשה ע"י קדימה, וחברה לכל אותן המפלגות האנטי ציוניות, והשמאל ההזוי, מפי ראש אותה תנועה הגברת ציפי ליבני.

אז ברצוני לתת לגברת ליבני תזכורת קצרה, מי הם אבות הטומאה אליה היגענו כיום, ומי היו אלה שזרעו את זרעי הפורענות שהיום אנחנו קוצרים את הפירות הבאושים שיצרו אותם זרעי פורענות.

בקיץ 2005 החליטה ממשלת ישראל להסיג את צה"ל ומחנותיו, ולבצע טרנספר לתושבים היהודים שישבו ברצועה בחבל גוש קטיף,ושאר ישובי היהודים ברצועה ,כולל 4 ישובים יהודים בצפון השומרון, באופן חד צדדי וללא כל תמורה מהרשות הפלשתינאית, בתוכנית שנקראה במילה המכובסת "התנתקות", הלוא למי יהיה את האומץ לקרוא לילד בשמו?, אז מה אם במערכת הבחירות טרום ההתנתקות הצהיר ראש הממשלה דאז ש"דין נצרים כדין תל אביב" ולמעשה הוליך שולל את בוחריו, גם אחרי שבמשאל המתפקדים הוא נחל כשלון שאמרו לו "לא" והוא המשיך בשלו, מה שהוביל לפרישתו מהליכוד והקמת תנועת הכלאיים "קדימה" שעל עגלתה קפצו אופורטוניסטים מהליכוד, ומהעבודה שיחד עם הרוח הגבית מהתקשורת שגוייסה למטרה זו, והריצה את המפלגה הזאת למען מטרת ההתנתקות, לא לפני מסע של רצח אופי והסתה כנגד אותם מתיישבים, ואיומים במלחמת אחים ושאר סיסמאות.

ב15 לאוגוסט 2005 יצא אחרון חיילי צה"ל מרצועת עזה, והיא עברה לידי הרשות באופן מוחלט, לימים על הרצועה השתלטה תנועת החמאס שאינה מכירה בזכות קיומה של מדינת ישראל, והתחילו מטחי קסאמים על ישובי עוטף עזה, שדרות,אשקלון, וחטיפתו של החייל גלעד שליט שיושב בשביו עד עצם היום הזה, (למעלה מ4 שנים), על הרצועה הוטל סגר יבשתי וימי למנוע כניסת אמל"ח לרצועה, וגם מבצע מגומגם שהיה מלווה בפחד משתק ע"י ממשלת ישראל בראשותו של אהוד אולמרט ומפלגתו קדימה, שכלל בעיקר ירי תותחים והפגזות מהאוויר על הרצועה וכניסה רגלית מהוססת וצולעת במבצע "עופרת יצוקה", שהופסק טרם עת וכך נשאר הסטטוס קוו, גלעד שליט נשאר בשביו, והחמאס עדין בשלטון.

את אותו סגר יזמה מפלגת קדימה, בזכות אותה התנתקות חד צדדית שהביאה עלינו רק אסונות.

היום אותה מפלגה בראשותה של ציפי ליבני, מגישה אי אמון בממשלה על שימור הסגר שהיא עצמה היתה זו שיצרה אותו.

הזוי לא?

הגדילה לעשות ליבני והצהירה ש"ממשלת ישראל הנוכחית אינה מייצגת את מדינת ישראל מול העולם"

האם זו לא הסתה? סליחה גברת ליבני, ממשלת ישראל נבחרה ע"י עם ישראל בבחירות דמוקרטיות חופשיות ע"פ חוק, מי את שתקבעי שממשלת ישראל אינה מייצגת את העם? האם שכחת שאת עצמך היית שותפה להולכת שולל של ציבור מצביעיך ובגדת באמונם? וכל מעשיה של ממשלת ישראל הנוכחית היא פרי הביאושים שמפלגתך יצרה במו ידיה.

פתאום את דואגת לחיילי צה"ל, ספרי זאת למשפחת שליט שהפקרת את בנם 3 שנים, ספרי זאת לחיילי צה"ל ששלחת למלחמת לבנון השנייה ולמשפחות השכולות בגלל אותה מלחמה שנוהלה בצורה חובבנית והפכה להיות לכישלון, כאשר את במו ידייך חתמת על ההסכם 1701 בזמן שחיילי צה"ל מצויים בתוככי לבנון, ושני החטופים רגב וגולדוואסר ז"ל שוב הופקרו על ידייך ועל ידי מפלגתך עוד בטרם המלחמה השיגה את מטרותיה, האם לא ברחתם מאחריות של כשלון מלחמת לבנון השנייה? וזרקתם את כל האשם על צה"ל שכל חטאו היה שהוא לא ידע לפרש את רצונכם ומטרותיכם.

את מנהיגה של המפלגה המושחתת ביותר שידעה המדינה מאז הקמתה, נגד מנהיגך הראשון שרון נוהלו חקירות שחיתות שנשכחו רק בזכות תוכנית ההתנתקות, מנהיגך השני נאלץ לפרוש עקב עשרות פרשיות שחיתות ומשפטו מתנהל בעצם ימים אלה, שר האוצר ממפלגתך הירשזון יושב בכלא על גניבה, נתתם לחתול לשמור על השמנת, רמון הואשם במעשה מגונה, נחמן שי דאג לפנסיה נדיבה ע"ח משלם המיסים בזכות 3 שבועות תהילה במלחמת המפרץ הראשונה,הנגבי, דליה איציק , והרשימה עוד ארוכה מלהכיל, אתם שבזמן שלטונכם הבאתם עלינו 2 מלחמות, 3 חיילי צה"ל חטופים, קסאמים ,שחיתות שלטונית ומה לא, האם יש לך זכות לבקר מישהו?להגיש אי אמון באחד מרגעיה הקשים ביותר של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית, שלמעשה אתם אלה שיצרתם את המציאות ההזוייה הזאת.

אז לא נשכח לכם למרות התגייסותה של התשקורת לצידך, ונזכיר לך שממשלת ישראל הנוכחית היא למעשה זו ששינה קהו עקב מעשייך שלך ושל מפלגתך המושחתת, ששלחתם אותי לשתי מערכות צבאיות כושלות, ואני אישית אדאג יום יום שעה שעה להזכיר זאת לכם ולכלל עם ישראל, כל עוד נשמה באפי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר