מס' צפיות - 211
דירוג ממוצע -
אסור להיכנע
מאת: kalligula 06/06/10 (23:03)

הדבר הנורא ביותר שאנו יכולים לעשות בימים אלה, הוא להכנע לתכתיבי העולם ולקבל את דרישתו להקמת ועדת חקירה בינלאומית לאירועי המשט.

מי שלא מבין שברגע שנקבל את התכתיב הזה, אנחנו מקעקעים במו ידינו את צה"ל, ואת היכולת שלנו להשתמש בו כמגן המדינה בעתיד.

בכלל מסתבר שכל פעם שצה"ל יוצא למשימה, לאחריה אנחנו מוצאים עצמנו מצטדקים בפני העולם, ונאלצים לתת הסברים, על שום מה? האם מדינות אירופה וארה"ב עושות זאת לאור פעילות צבאותיהם בעירק או באפגניסטן? האם רוסיה עושה זאת במלחמתה בצ'צנים או בגיאורגיה וכו'?

נראה שהעולם שלנו פשוט השתגע, העולם המערבי נמצא תחת תהליך הקצנה של האיסלאם הפונדמליסטי, פעולות טרור בתוככי הערים שלו, תחת מרדף של ארגוני טרור להשיג נשק גרעיני או כימי שברור לכל מה תכליתו, ומאידך הוא נכנע לדרישות מדינות האיסלאם לחקור ולבדוק את מעשינו, כאשר מחר הוא עלול למצוא עצמו בנעלינו ממש, שהתקדים שנוצר בזכותנו עלול לשמש כבומרנג עליהם עצמם.

בכל מוסדות האו"ם יש בלוק חוסם של הגוש האיסלאמי שמצטרפות אליו מדינות הזויות כמו ונצואלה,בוליביה, ניקרגואה ועוד מדינות מרכז אמריקה שנופלות למלכודת המרקסיסזם הקיצוני שכל תכליתו הוא שנאת ארה"ב בפרט והמערב בכלל, לא בכדי אנחנו נמצאים במוסדות האו"ם תחת מתקפה רבתי ובקרב אבוד מראש, כאשר גם מדינות שבשלום איתנו כמו טורקיה ,מצרים וירדן מובילות מהלכים שכל תכליתם לפגוע בישראל ולהשחיר את פניה, פעם עוד היה לנו ידיד בבית הלבן שמנע כל נסיון לפגוע בנו, ומשך אחריו חלק ממדינות אירופה, היום יושב בבית הלבן נשיא שהוא אסון לישראל, ואפשר לייחס לו ולמדיניותו, שלמרות שהוא הודה בטעותו, אבל לא שינה את דרכיו, גורם לכך שהפכנו להיות שק החבטות של המתוסכלות באומות העולם.

הלוא מי שלא מבין, שאת העולם לא מענין היום האם חיילי צה"ל פעלו מתוך הגנה עצמית, או האם הפעולה היתה פרובוקציה מתוכננת וכו', העולם מתעסק בענין המצור על עזה, ומה לעשות כאשר מדינה עם צבא חזק מונעת כניסת סחורות וכניסת מלט ואוסרת על כניסת מוצרי מזון מסויימים , ומונעת כניסת משטים להכנסת מוצרים, זה דבר שקשה להסבירו, בפרט שע"פ דוחות האו"ם לזכויות האדם, ושאר ארגוני צדקה טוענים בדוחותיהם שבעזה קיים מחסור במוצרי יסוד והמצב שם הוא בלתי נסבל.

בעולם שהפך להיות ויזואלי, ותמונות שוות אלפי מילים, את אף אחד לא מענין היום מה הסיבות למצור, העולם כבר שכח את מטחי הקטיושות על שדרות ועוטף עזה, והתמונות המרצדות על מסכי הטלוויזיה בעולם הן של ילדים שאוספים שאריות ברזל, ומחפשים מזון, וכנגד תמונות אלה לא ניתן לתת הסברים!!!

וזה בדיוק מה שתעשה ועדת החקירה הבינלאומית, תבדוק את חוקיות והצדקת המצור על עזה, וכאשר מסקנותיה המתבקשות יהיו להסיר את המצור מעל עזה, המצב מולו נעמוד יהיה חמור שבעתיים.

והטיעון בו אנו משתמשים בכל הקשור לאוניה "מרמרה", תמיד יוכלו לטעון בפנינו שזו אחת מעשרות ספינות שבאו בשלום, וללא כוונה לפגוע בישראל ו בחייליה, כפי שארע בנסיונות משטי העבר שסוכלו ובששת הספינות שהיו לצידה של ה"מרמרה".

לצערי יש קולות מתוכנו שכבר מנסים להרויח מהמצב אליו נקלענו, וכרגיל לדרכו של השמאל הישראלי הוא מוכן להוביל אותנו שאולה, ע"מ לנסות להוכיח את צדקתו, כאשר מפלגת קדימה , אותה מפלגה ארורה שהביאה עלינו את היציאה מעזה, תוך עשיית טרנספר ליהודים (שעד היום עדין חיים בקרטוניות), הביאה עלינו את החמאס ומטר הטילים ישובי ישראל במשך 8 שנים!!!, חטיפתו של גלעד שליט שנמק מעל 4 שנים בשבי !!!,2 מלחמות בתקופה של פחות מ3 שנים!!!, חבריה מעיזים היום לפתוח את הפה, ואפילו להגיש הצעת אי אמון בממשלה, באחת משעותיה הקשות ביותר של המדינה, על שאר השמאל ההזוי שתמך במהלכים אלה והביא עלינו אסון בדמות הסכמי אוסלו ועזה אני כלל לא מדבר.

היגיע הזמן שנעמוד זקופים אל מול העולם, ואם נצטרך לשלם מחיר ולוותר על סיר הבשר נעשה זאת, כי רק כך העולם יבין שעל הבטחון שלנו אנחנו לא מפשרים, ואת אהדתו בימים בו נפלו קסאמים יום יום על ערינו, ועל שחרורו של חייל שמוחזק בניגוד גמור לכל זכויות אדם מינימליות מעל 4 שנים, איננו צריכים,וכל זאת  בזכות זכרונו הקצר, שלא לדבר על אותה תקופה חשוכה בהיסטוריה האנושית, בה לא קמה אומה אחת להצילנו.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר