מס' צפיות - 323
דירוג ממוצע -
ההסברה , הישראלית פוגעת בביטחון המדינה ובסיכויים לשלום !
בעקבות כתבת השער ב-ynet על פרסום התמונות של חיילי צה"ל בעיתון הטורקי הורייט, תוך כדי "צינזור" פני הלוחמים. כבר קשה שלא להגיב.
מאת: zvidoc 06/06/10 (11:36)

 

 

 

בעקבות כתבת השער ב-ynet על פרסום התמונות של חיילי צה"ל בעיתון הטורקי הורייט, תוך כדי "צינזור" פני הלוחמים. כבר קשה שלא להגיב.

 

כבר מתחילת הפרסומים על האירועים הבאים אלינו מצפון , נשאלה השאלה: האם ההתנהלות של ממשלת ישראל על כל גופיה, לא מזמינה את הצרה הזו על כל חומרתה, במקום למנוע בכל דרך דיפלומטית את יציאת המשט  מארץ אשר קשרינו עימה , למרות הרגישות האתנית, כל-כך חשובה לנו?

דבר אחד ברור: לא חיילי צה"ל אחראים לכישלון, ועוד דבר ברור: חלק מה"נוסעים" על ההוואי מרמרה לא היו תמימים,. אז מה? כתב דוד גרוסמן בעיתון הארץ ובנובל אובסרווטר הצרפתי, שחיפשנו את אשר יגורנו, אנו עושים ונותנים לדברים לקרות בדיוק כפי שמצפים שיקרו, אין הפתעות, רצינו אלימות, קיבלנו אלימות וזה בדיוק הייתה מטרת המשט מטורקיה, ואם יש השפלה, זה לא בעצם העובדה שחייל צה"ל נפגע ונחבל ותמונתו פורסמה בעיתון טורקי, אלא בעצם המעשים אשר , למרות שהיו צפויים כי יקרו, הם קרו  ולא נמנעו. לכבות שריפות נראה לפרנסינו יותר קל מאשר למנוע אותם או להשתמש בכלים הנכונים לכיבויים,, בדיוק כמו שחסר שני מטוסי "קנאדאייר" בעלות של 100 מיליון דולר ( לעומת מחיר של מסוק או מטוס קרב) לכיבוי שריפה בגמלא.

בתגובה לכתבת השער בynet נכתבה תגובה זו:

 

 

לשמוע ולקרא הבוקר את כל המסקנות והתחושות של התקשורת על פרסום התמונות, זה לחוש עד כמה אנו לא בטוחים בעצמנו ועד כמה אנו משפילים את עצמנו בהגדרת התמונות הללו כפוגעות, משפילות .

בעקבות הכתבה המסכנה הזו, פתחתי את אתר הורייט  ראיתי את התמונות בלי הצנזורה המבישה של העיתונות הישראלית, מה קרה, כך תמנעו גישה וצפייה בתמונות המקוריות.

מדוע "ההסברה " הישראלית לא מסוגלת למנף את צדקתה ע" תמונות אלו?

פתחתי את אותו עיתון הורייט במהדורה האנגלית והתפלאתי לראות עד כמה הוא מערבי ובעל תוכן שונה, מדוע לא ממנפים את העובדה הזו? באותה מהדורה נכנסתי לכתבה זו וקראתי חלק גדול מהטוקבק, כדאי לכם לעשות כך גם , צפוייה לכם הפתעה

 

 

 

יש לנו המון ידידים בטורקיה, הרבה יותר ממה שנותנים לנו , אמצעי התקשורת שלנו, לדעת, יצרת קשר איתם בעקבות האירועים , הם ממש לא מתחברים למעשים של רדואן וחבריו, חלקם הגדול הוא מוסלמי מאמין אך ערכי הרפובליקה אשר נוצרה ע"י אתא-טורק, הפרדת הדת מהמדינה והמאבק בקיצונים, הם מאוויים היום-יומי, נכון , האיסלם הקיצוני כובש שטח, אך מה שונה בכך מאצלנו? האם ישראל לא נעשית קיצונית יותר? אבל השאלה הגדולה היא : האם זה מקדם אותנו או מביא עלינו קללה...   להסתובב באיסטנבול ולראות תערובת של לבושי בגדי דת ולידם נערות במיני, זה מראה מאוד מיוחד, אך אל נשכח, גם החלק החילוני או הליברלי בטורקיה, הוא חלק פטריוטי וגם לו יש גבולות סובלנות להיסחפות האווילית שלנו אחרי  הסגנון של השלטון הטורקי. הושבת שגריר על כיסא נמוך??? או הנפת "דגל" מחודש. ( בושה לגרפיקאי המוכשר).

 

צרצ'יל אמר: עדיף שלום בעייתי ממלחמה "טובה".

 

לישראל אין יותר מידי ידידים וקשרי חוץ וסחר טובים, לבודד אותנו הוא עניין שלנו ואנו בדרך הטובה לבידוד!!!!

 

להשיב את גלעד שליט לביתו עתה, הוא עוד חי!!!

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר