מס' צפיות - 321
דירוג ממוצע -
הדרך הנכונה להתמודד עם המשט לרצועה בחסות טורקית
מאת: kalligula 27/05/10 (22:12)

אין ספק שהסיטואציה שיוצר המשט כנגד המצור בעזה, הוא בעייתי לישראל.

אין דרך, ואין אפשרות שנוכל לצאת טוב מהענין הזה, מאידך גם אין שום אפשרות שישראל תוכל  לאפשר לאותו משט להגיע לרצועת עזה, ובכך להזמין עוד עשרות משטים כאלה, שמן הסתם ישמשו עורק ראשי להכנסת אמל"ח לרצועה, שיכלול טילים ארוכי טווח בדיוק כפי שקורה בדרום לבנון ע"י החיזבאללה באדיבותן של הפטרוניות איראן וסוריה.

אז כנראה נצטרך לבלוע את הצפרדע הזאת, ולככב במהדורות החדשות ברחבי העולם בו נוצג כקלגסים ואוייבי העולם, מן הסתם תוך יום יומיים הענין יגווע, כפי שקורה בעולם מטורף כשלנו, וחדשה אחרת תסעיר את העולם, אולי הקוריאות יצילו אותנו.

הפטרון של המשט הזה, הוא ארדואן ראש ממשלת טורקיה, שמנסה בכל דרך להביך את ישראל והפך את זה כבר כדרך חיים, בכלל אולי כדאי שנתחיל לשקול את מערכת יחסינו עם מדינה זו, שאט אט גולשת לזרועות העולם הערבי, ולא ירחק היום וגם טורקיה תהפוך להיות מדינת הלכה איסלאמית כפי שקרה באיראן, היחסים ינותקו וטורקיה תהפוך להיות מדינת אוייב נוספת במרחב. (רק אל תאמרו שלא הוזהרתם, כי נראה לי שלא פעם אנחנו מצליחים לפספס תהליכים ואחרי כן להיות מופתעים, ראו מקרה איראן,חיזבאללה,חמאס וכו')

לפעמים כאשר אתה מגיע למצב שאתה לא יכול לו, כל שנותר לך הוא להשתמש באותה התחמושת שמופעלת כנגדך, למרות שאני בספק רב אם לקברניטי המדינה שלנו יש ביצים לעשות זאת.

הדרך שלי להשיב לטורקיה באותה מטבע בו היא משתמשת, היא לארגן מטס של כדורים פורחים לחבל הכורדים במזרחה של טורקיה, ולספק להם תרופות,צעועים,בגדים וכל מה שעולה על דעתכם, כאות הזדות לדיכוי העם הכורדי , בטורקיה חיים כ15 מליון כורדים, בסה"כ ישנם 25 מליון כורדים בעולם שחיים באזור איראן,טורקיה,עירק,וסוריה ונחשבים למיעוט האתני הגדול בעולם שאין לו מדינה משלו, ע"פ אומדנים לא רשמיים בשני העשורים האחרונים נהרגו מעל 40000 כורדים במאבקם לעצמאות בידי טורקיה, שמצטרפים למאות אלפים שנטבחו ורצחו ע"י הטורקים במהלך הדורות.

עד כדי כך הפך הענין הכורדי לטאבו בטורקיה, שהם מוכנים לדון ולדבר איך על כל דבר בעולם מלבד המפלגה האיסלאמית השלטת, הצבא, והענין הכורדי, אותו ענין שגורם למדינות אירופה השונות לנפנף כנגדה על הפרת זכויות אדם ולמנוע ממנה את הכניסה לאיחוד האירופי (רק זה מה שחסר להם מליוני מוסלמים עם דרכון אירופי).

על דבר אחד אני מבטיח לכם שלא יהיה ויכוח , פניו של ארדואן לא יהיו כתמול שלשום על מעשה כזה, והעלאת הענין הכורדי לתודעה היבורית מה שיתן לטורקיה גט כריתות נצחי מחלומה להתקבל לאיחוד האירופי.

ובכלל טורקיה כמדינה שאחראית לשואת העם הארמני, ויסלחו לי כולם גם הארמנים עברו שואה ע"י הטורקים !!! מהסיבה שמעשיה של טורקיה היו מכוונים ומטרתם היתה להכחיד את העם הארמני בשיטתיות.

ב24 לאפריל 1915 עצרה משטרת טורקיה 250 אינטלקטואלים ומנהיגים ארמנים באיסטנבול, ערכה טווח המוני בישובי הארמנים וערכה צעדות מוות, בהם גורשו מאות אלפי עקורים ארמנים מבתיהם לעבר מדבריות סוריה ללא מים ומזון שכל תכליתן של צעדות מוות אלו, להביא למותם של הארמנים, כשבמהלכם הם אנסו והתעללו באותם עקורים, תיעוד מסע כזה מספר על יציאתם של 170000 עקורים מתוכם נותרו 180 בלבד!!!

אלו ששרדו את צעדות המוות, הוכנסו למחנות ושם הומתו בשיטות שונות כמו העמסת נשים וילדים על סירות והטבעתן בלב ים, וחלקם נשרפו חיים , כאשר ידוע על קיבוץ כפרים שלמים ושריפתם למוות.

הארמנים שנותרו בטורקיה גורשו ע"י הוצאת צו טרנספר שהבחליט לגרשם מהמדינה,אחרים אולצו להתגייס לצבא העותמאני,ונאלצו לשם כופר עד הגיעם לגיל 45, כאשר רובם לא הורשו לשאת נשק ונלקחו לעבודות כפייה סלילת כבישים, והנחת מסילות ברזל ועוד.

בסה"כ מדובר על השמדתם של בין 1.5 ל2 מליון ארמנים !!!

טורקיה עד היום לא מכירה באחריותה לשואת הארמנים, נכון להיום רק 22 מדינות הכירו רשמית בשואת הארמנים על אפה וחמתה של טורקיה והן איטליה,יוון, ארגנטינה,ארמניה,בלגיה,שבדיה,גרמניה,בלגיה,קנדה,אוסטריה,הותיקן,וונצואלה,שוויץ,אורגוואי,פולין,ליטא,רוסיה,הולנד,סלובקיה,לבנון וקפריסין.

ומי נעדרת מהרשימה?  י ש ר א ל !!!

כאשר כל הנסיונות שהובאו לכנסת לדון בענין השואה הארמנית, נדחו ע"י ממשלות ישראל ע"מ לא לפגוע ביחסים עם טורקיה, שהפעילה לחץ כבד על ממשלות ישראל בענין.

אולי היגיע הזמן להראות לטורקיה שלא לעולם חוסן, ובתור מדינה שאחראית לנסיון השמדת עם ורצח עם !!! היא בין האחרונות באומות העולם להטיף לנו מוסר, ולבקר את מעשינו.

לכל המעונין יום השואה הארמנית מצויין ברחבי העולם ב24 לאפריל חוץ מבישראל למרות שחי בקרבה מיעוט ארמני.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר