מס' צפיות - 231
דירוג ממוצע -
אין כניסה, ותפסיקו לנסות לשכנע אותנו אחרת.
מאת: kalligula 22/05/10 (21:25)

לפעמים אנחנו מוצאים עצמנו בעיצומה של תזמורת תקשורתית מתוזמנת להפליא, על נושא מסויים שהתקשורת הישראלית מנסה בדרך שמשולה לשטיפת מוח, ע"מ לנסות לשכנע אותנו, הרוב הדומם, שאין לו טור מכובד בעיתון, או מקרופון באחת מתחנת הרדיו הרבות, או אפשרות ליצור כתבת צבע באחד מערוצי הטלוויזיה..

בשבוע האחרון, אנחנו מצויים בעיצומה של התקפה כזו, בכל הקשור לסירוב אישור כניסתם של שונאי ישראל מהשמאל הרדיקלי הפזור ברחבי העולם, ולא פחות אותם שונאי ישראל מהזן הנחות ביותר, אותם יהודונים שמנסים בכל דרך למצוא חן בעיני הפריץ שבמדינתו הם חיים, ומנצלים את יהודתם להפצת משנתם האנטישמית שכל כולה שנאת ישראל.

גם כאשר מדינת ישראל, מסרבת לאשר את כניסתם של אותם יהודונים ושאר שונאי ישראל, מחליטים אמצעי התקשורת להביא אותם ולהכניסם לסלון ביתנו, ולמעשה להכריח אותנו לשמוע או לקרוא על משנתם והשקפת עולמם שמענינת אותנו כמו שלג דאשתקד.

למה?

אולי כי נורא נוח לתקשורת הישראלית בימים אלה, כאשר לנסות לשכנע אותנו בכוח שטעינו בכך שהעלנו לשלטון מפלגות עם אוריינטציה ימנית רחמנא ליצלן, ושמנו בראשנו את בנימין נתניהו, ובכך להבליט את בידודנו בעולם, ועד כמה שונאים אותנו בגלל אותה ממשלה ארורה שאנחנו העלנו לשלטון.

אז מה עם את עיקר עבודת ההכנה עשתה מפלגת קדימה כאשר ציפי ליבני היתה מספר 2 במפלגה זו!!!, העימות עם טורקיה שהחל עוד בימיה של קואליציית קדימה, עבודה, העימות עם מדינות סקדינביה בראשותה של שבדיה, ניתוק הקשרים עם וונצואלה, בוליביה ועוד מדינות, סגירת משרדי האינטרסים של מדינות ערב ערב המבצע בעזה, והחרמות מבריטניה וקנדה והרשימה ארוכה מלהכיל.

כל זאת קרה טרום הממשלה הנוכחית, שירשה את הירושה הזאת, ואנחנו מבודדים כבר מזמן ללא קשר מי עומד בראשנו.

התקשורת הישראלית כמובן מנסה להוכיח לנו אחרת, יום יום שעה שעה, בעל צעד ושעל שהממשלה פונה, לא משנה שאפילו נשיא ארה"ב הודה קבל עם ועולם שטעה בהתנהלותו בכל הקשור במזרח התיכון בכלל ומערכת היחסים עם ישראל בפרט, אל תדאגו אם לא שמעתם על זה , גם זה היה מתוזמר , הלוא על כל ביקורת של אובמה העיתונים יוצאים בכותרות ענק על כל גילוי אי נחת ממעשיה של הממשלה בכלל, ונתניהו בפרט.

אז כן, ארשה לעצמי לדבר בשם הרוב הדומם, שלא מעונין ששונאי ישראל יכנסו למדינה, ולא מענין אותנו האם יחשבו שאנחנו נוהגים כפי שנוהגים במשטרים חשוכים, ופגיעה בדמוקרטיה, ושאר סיסמאות.

אם ניתן לנועם חומסקי להכנס לישראל כדי שיטיף נגדנו נהפוך אותו לחובב ציון? הוא ישנה את עורו? הוא בכלל פתוח לשמוע מה יש לנו לומר? אולי באוניברסיטת ת"א, חיפה, בן גוריון הוא יזכה לאוזן קשובה כפי שיקרה לו בביר זית, את התנהלותם של אוניברסיטאות אלה והמרצים שלהם כבר שמענו ושבענו מהם.

אותו הדין לגבי הליצן פראדו החביב מספרד שרק רצה להצחיק את ילדי רמאללה, שילך להצחיק את ילדי חבל הבאסקים לפני שהוא בא לבקר אותנו על מעשינו, או אלביס קוסטלו  מאנגליה שמנסה להטיף לנו , שיבדוק מה קורה בצפון אירלנד והתנהלותה של ארצו בחבלי ארץ רחוקים מאנגליה גופה כמו גיברלטר, או איי מלווינאס (פוקלנד) לחופי ארגנטינה שגם שם וגם בצפון אירלנד השתמשו בשיטת ההתנחלויות ע"מ להפר את הדמוגרפיה בחבלים אלה לטובת האינטרסים של הוד מלכותה המלכה.

וכך נכונים הדברים לגבי היהודון גולדסטון בדו"ח שפרסם, למרות שבביוגרפיה שלו מימיו כשופט בבית המשפט של משטר האפרטהייד אותו הוא שירת, שלח אלפי שחורים לבתי הכלא בעיקר בגלל שצבים היה בצבא ה"לא נכון", והיום הוא מעיז לבקר אותנו?

מי ששונא את ישראל שלא יבוא לכאן נקודה !!!

כי לא מענין אותי לשמוע אותו, את דעותיו, וברור לי שהוא לא ישכנע אותי ואני לא אשכנע אותו, אז שהוא ישאר בארצו וימשיך להשמיץ את מדינתי ולהכפיש את שמה, אבל שידע שעל מעשיו הוא לא יזכה בפרס בדמות דריכה על אדמתה של אותה מדינה שנואה לשיטתו.

ולעיתונאים נשאר לי רק לומר, מיום ליום אמון הציבור בכם רק יורד, אם בכלל ניתן לרדת נמוך יותר, ולכן כאשר אנשים מבטלים את המנוי בעיתון בסיבות עקרוניות, אל תטרחו לחזר אחרינו השכם וערב ולנסות לקנות אותנו במתנות כמו סופ"ש ושאר הצעות, תפנימו שהציבור מאס בכם ובמה שאתם מנסים להאכיל אותו בכוח ,בדרכים ובשיטות שפסו מהעולם במשטרים האפלים שהיו על הגלובוס.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אחלה!! ל"ת
30.05.10 (15:29)
2.
למה המאמרים לא עוברים עריכה ?
03.06.10 (13:49)