מס' צפיות - 485
דירוג ממוצע -
חייבים לשים סוף לירי הקסאמים על ישראל
חייבת לבוא תגובה שתזעזע את האזור כולו לטובת ישראל.
מאת: יובל בן-יעקב 08/02/08 (00:25)

לא יתכן שישראל תמצא תחת התקפת טילים כה רצחנית והאו"ם-שמום לא קורא למצרים או לירדנים להפסיק את הירי על ישובי הנגב המערבי. ילדי שדרות והקיבוצים בסביבה כבר חיים עם הירי הזה כבר -7 שנים.

 

כנראה שזה החל כבר לפני ההתנתקות האידיוטית הזאת ולא יחסו לזה חשיבות - כי הלהט לצאת מהרצועה למען שלום אפשרי כביכול או מדומה = או שקט, פחד מהמשך הפיגועים או ניסיונות הפיגועים,,, היתה טעות בלתי הפיכה.

 

לחינם הוצאנו אלפי משפחות מהגוש קטיף אל הבלתי נודע, אל העוני, משפחות שלמות איבדו מקור פרנסה, נוף נפלא, בתים גדולים וחיים בכיף. אושר ועושר - ומי תפס את הגוש, החמאס והג'יהאד ששמו לעצמם מטרה לירות לעבר ישראל ולהשתדל לפגוע ולהרוג ילדים ומבוגרים.

 

במקום שהמקום יהפך למקור פרנסה לתושבי עזה - הוא נהפך לבסיס מחבלים - ומאז רק התגבר הירי לעבר ישובים שמעולם לא ידעו טילים, חיים בפחד וחוסר ביטחון, חלקם של התושבים עזב את האזור, למעשה ברח והשאיר בתים נטושים מאחר בחוסר ידיעה. למה שיהיה מחר.

 

ישובים כמו אשקלון, בארי, גבים, ועוד, מופגזים כל הזמן בפצמ"רים ובקסאמים ולפעמים בגראד. האם לדעתכם ניתן להמשיך לחיות כך לטווח רחוק? ישראל צריכה להביא לשם כתבים שיצלמו את התושבים והבתים לאחר הפגזה, אני מקווה ומשוכנע שיתבעו מיד שהאו"ם יתבע ממצרים וירדן להפעיל לחצים על הפלשתינאים שיפסיקו מיד את הירי לעבר ישראל.

 

תמונה : מירב מרודי

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מה הקשר לירדנים?
שי דמבוביץ 09.02.08 (01:21)
2.
אני יוצא להפגנה רגלית מככר רבין
אלוני איתי 09.02.08 (21:04)