מס' צפיות - 281
דירוג ממוצע -
ההסתבכות של המוסד בחיסול מחבל בכיר בדובאי
דרכונים מזוייפים של אזרחים בריטיים,חלקם מישראל, הסתבכות עם בריטניה
מאת: יובל בן-יעקב 19/02/10 (23:59)

יש אדם אחד או יותר שמונעים את החזרתו של גלעד שליט לישראל, וזהו רמטכ"ל החמאס, שבלי גלעד בידי החמאס - לא תהיה הצדקה לקיומו שלו בחמאס והוא ממתנגדי הסדר לשחרור אלפי מחבלים מול חטוף ישראלי אחד, אז את האיש הזה כמו גם את הנייה ואת משעל , היה צריך לחסל כדי להביא את גלעד שליט הביתה,

אך יותר קל למוסד להגיע לדובאי בדרכונים מזוייפים, לסבך כמה אנשים שאינם קשורים למוסד, ע"י השאלת שמותיהם, שעכשיו כנראה לא יוכלו לנסוע  בזמן הקרוב לאנגליה. אירלנד ומדינות נוספות.

(לא הספיקה לישראל בעיית הדיפלומטים ואנשי צבא שנמצאים בסכנת מעצר באנגליה על פשעי מלחמה כביכול בעופרת יצוקה, אז הולכים להסתבך עם הבריטים בעניין דרכונים)

מדוע המוסד לא יכול להגיע לעזה ולחטוף את אחד מהאנשים המרכזיים בחמאס ולהביאו ארצה עד שהחמאס ישחרר את גלעד שליט. כמו אותו רמטכ"ל חמאס - ג'אבר שמתנגד לעסקה שנרקמה, והוא אחד המתנגדים כבדים לעסקה מתוך חשש לעתידו שלו בארגון, הוא גם פוגע בעקיפין גם במאות האסירים הפלשתינאים, הבטחוננים, הכבדים שהחמאס ביקש את שחרורם - ובהם ברגותי, וסאדת, ששיגר את המחבלים לרצוח  את רחבעם זאבי במלון הייט בירושלים.  ועוד הרבה רבי מרצחים.   אך אין לישראל ברירה, אם רוצים להביא את גלעד שליט הביתה - צריך לשחרר את האסירים האלה.

מאוד אשמח לשמוע אם    רק יחטפו, לא יהרגו - אלא יחטפו אישיות בכירה של החמאס ויביאו אותו לישראל כקלף מיקוח מול גלעד שליט.

הכותב הוא חבר קיבוץ מעין-צבי

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר