מס' צפיות - 322
דירוג ממוצע -
מי רוצה ישראל חדשה
"הקרן לישראל חדשה" רוצה בישראל חדשה. כמה נחמד, כמה נאור. הבעיה היא שאותה ישראל חדשה הרצויה ל"קרן לישראל חדשה" אינה עולה בקנה אחד עם רצונו של מרבתו המכרעת העם בישראל.
מאת: אהרון רול 07/02/10 (07:34)

7 פברואר 2010

מי רוצה ישראל חדשה

"הקרן לישראל חדשה" רוצה בישראל חדשה.  כמה נחמד, כמה נאור.  הבעיה היא שאותה ישראל חדשה הרצויה ל"קרן לישראל חדשה" אינה עולה בקנה אחד עם רצונו של מרבתו המכרעת העם בישראל.

עבור אלו המתבלבלים בשם לעיל נציין כי הבילבול אינו בכדי, הבילבול הוא מכוון.  התרגום מהשם האנגלי המקורי הו אכן "הקרן לישראל חדשה" אך המיסדים הבינו כי בכך הם חושפים את כוונותיהם לאשורן הן בפני מעלי התרומות הפוטנציאלים באמריקה והן בפני קהל היעד הישראלי דהיינו, ניתוץ מדינת ישראל היהודית והציונית ולכן הרימו רשת הסוואה בנוגע לכוונותיהם ועיוותו את השם המקורי ל- "הקרן החדשה לישראל", אשר הינו משחק מילים מוזיקלי מאחז עינים.

רשת ההסוואה אף גבוהה מהמתואר.  "הקרן לישראל חדשה" דואגת להעניק תרומות כספיות לאירגונים לגיטימים, אירגוני צדקה לאשורם, שאינם שוטמי ישראל, מתוך כוונה ברורה לכסות על מעשיה ולהקשות על מתנגדיה בישראל לצאת כנגד פעולותיה.  גם פן מעשי קיים להסוואת הכוונות.  החוק האמריקני (והקנדי) מחייב עמותות גיוס כספים להצהיר על שימוש למטרות נאותות בלבד בארצות היעד כגון חינוך ותרבות על מנת שתהיינה זכאיות להוציא סכומי התרומות מחוץ לגבולות צפון אמריקה.  וכך צדה הקרן שתי ציפורים במחי אחד ומשתמשת בעמותות הלגיטימיות, ללא ידיעתן כמובן, כ"אידיוטים מועילים" לכיסוי כוונותיה לאשורן.  "הקרן" יכלה ללא קושי להתרכז בתרומות למטרות נאותות ולבטל תמיכתה בשוטמי ישראל אך כאמור, לא זו כמובן מטרתה.

"הקרן לישראל חדשה" חותרת ל"מדינת כל אזרחיה" אשר לא תהיה יהודית, לא ציונית ולא דמוקרטית.  אשר בה רוב פלשתיני, אשר זכות השיבה המלאה תוענק לו ישלוט על מיעוט של "דהימי" יהודים. 

 

ההוכחה עד כמה סטה השמאל הרדיקלי הפשיסטי מעקרונות היהדות הציונית הוא ביציאה הגורפת של מפלגת מר"צ ובעיטות הצד שלה מפלגת מפ"מ ותנועת "השומר הצעיר" להגנה גורפת של מסע השיטנה ברחבי העולם הנערך מזה למעלה משני עשורים על ידי עמותות חוץ פרלמנטריות במימון נדיב של "הקרן לישראל חדשה" כנגד ישראל אשר היגיע לשיאו באספקת חומרים שיקריים להלל לאותו אוטו-אנטישמי גולדסטון על מנת שיפיק את הדו"ח המשתלח, השיקרי והפרוע כנגד מדינת ישראל.

הבה ונסיר כל צל של ספק.  אירגוני השיטנה הישראלים היו מודעים ידוע היטב באשר למגמה ולכיוון אשר בו צעד הגולדסטן הלזה, אך הדבר כמובן לא מנע בעדם להמשיך ולהגיר את ארס משטמטם כנגד מולדתם.  אין גם אפשרות כי אותם האירגונים, אלו "משנאי החינם בינינו", לא היו מודעים לבעיתיות של המידע שהעבירו לגולדסטון באשר הרי לא קיימו חקירה ממצה כהילכתה ולכל היותר גבו מספר עדויות מפלסתינים בוגרי אקדמיית פיאסקו ה"פאליווד" של "אל דורה".  ברי היה להם כי החומר היה שיקרי, בילתי אובייקטיבי בעליל, המוציא דברים מהקשרם, המתייג את המתגונן כקלגס התוקפן, משמיץ ומוטה חריפות נגד ישראל ובכל זאת, מאחר שתאם את דעתם וגישתם הלעומתית הבסיסית כנגד מדינת ישראל ועמה, דבקו בגירסתם בלא שטרחו כמובן לאמת הממצאים.  בכך הפכה עצמה "הקרן" עם עמותותיה הללו לאיום אסטרטגי קיומי על מדינת ישראל.

 

מיהי ומהי "הקרן לישראל חדשה"

"הקרן לישראל חדשה" הוקמה במקורה על ידי יזמים אמריקנים בשנת 1983 , על בסיס ההכרה בחוגי השמאל הקיצוני הן באמריקה והן בישראל כי עקב המהפך השלטוני שחל בישראל בשנת 1977 ועלית הימין לשלטון, הינם נימצאים בתהליך שסופו אפשר שיציין את איבוד ההגמוניה של השמאל על מדינת ישראל.  ההבנה היתה כי על מנת להשיג מטרה זו יש לחנך מחדש את המוני הניבערים הישראלים ("להחליף את העם" כמאמר בן-אהרון דאז), באינדוקטרינצית שמאל אוניברסלית ומכאן גם השם (בתרגום המקור מאנגלית), "הקרן לישראל חדשה". ואכן עם הקמת הקרן הופנו תקציביה בעיקרם לפעילות אירגונים חוץ-פרלמנטרים בישראל גופא.

על רקע הצלחה מזערית בלבד בפעילות זו ובסיפם של שנות השמונים למאה החולפת, גבר התיסכול בקרב יוזמי הקרן והביאם למסקנה כי יש להעביר חלקה של פעילותם לאירופה ובעיקר לארצות הברית ולנסות להשפיע על הפוליטיקה הישראלית מבחוץ דרך ארגונים חוץ-פרלמנטרים עולמיים כמו גם האקדמיה האמריקנית והאירופית.  בשלב זה הצטרפה לפעילות הקרן תנועת "שלום עכשיו" אשר זיהתה את הפוטנציאל הגלום בה והינה מכווינה מאחורי הקלעים ובצינעה את הפעילות החתרנית הבינלאומית כנגד מדינת ישראל הרשמית.  תנועת "שלום עכשיו" הקימה סניף איתן, גדול ומושקע בארצות הברית לשם כך.

חלק מכריע מ"הצלחת" פעילות הסניף ניתן לזקוף להמהפך שחל במדיניות האמריקנית כלפי ישראל והלחץ העצום שהיפעיל ממשל אובמה כלפינו באשר להתישבות בשטחי יו"ש.  אנשי "הקרן וניתמכיה פעלו ללא לאות, במחשכים, מאז מחצית שנת 2008 , בהטיפם משנתם באוזני רם עימנואל ואקסלרוד יועצי אובמה. לחשני הבמה הללו הינם סניף ארה"ב של תנועת "שלום עכשיו" יחדיו עם יוסי ביילין ותנועת "יוזמת ג'נבה" אשר שהו בארה"ב חודשים ארוכים לשם כך.  למותר לציין כי מירב הפעילות הזו ממומנת בנדיבות רבה על ידי?  אכן, כן, "הקרן לישראל חדשה".  פעילות חוקית? כן, אבל סרוחה עד לב השמים (הפעילות "חוקית" לכאורה אך משום שהחוק הישראלי הנירפה עדיין אינו מטפל ב"סוכנים זרים" אלו, כפי שאמור לטפל).

 

מי ממן את הקרן

דרכי המימון של "הקרן החדשה לישראל" הינן ניפתלות וזאת על מנת להסוות את המקור האמיתי למימון הקרן.  ה- cia (שוטם ישראל וותיק), מעביר את הכספים עבור התרומות ל"קרן פורד" (אנטישמית ושוטמת ישראל וותיקה), אשר מעבירה אותם ליהודים ואירגונים יהודים לאיסוף כספים אמריקנים, רובם תמימים ובעלי כוונות טובות ואלו מעבירים התרומות למשרדי "הקרן החדשה לישראל" בארה"ב בניהול נעמי חזן (שמאלנית קיצונית ותיקה).  הכספים מועברים לישראל למימון אירגון "שתי"ל", אשר בניהול הג'ב ליאל (שמאלנית קיצונית וותיקה).  אירגון "שתי"ל" הוא אירגון הקצה המממן מטעם ה- cia ו"קרן פורד" (כולל מדינות האיחוד האירופי), אותן עשרות עמותות ואגודות חוץ פרלמנטריות בישראל העמלות ללא לאות לקעקע קיומה של המדינה.

העדות הטובה ביותר לקישרי קרן פורד והסי. אי. איי. באה מנשיא אוניברסיטת בינגהמפטון לשעבר ג'יימס פטראס אשר קבע במאמר מחקרי מעמיק משנת 2001 , כי קרן פורד מהווה אך סיפור כיסוי לפעולות סוכנות הביון האמריקני ברחבי העולם ומאפשרת לסוכנות הביון להיות מעורבת באופן עקיף וליצור סיכסוכים ברחבי העולם בלא לערב את ארה"ב בנעשה.  נציין גם כי "קרן פורד" ידועה כנגועה באנטישמיות קשה ובוטה מאז הקמתה.

בשנת 2003 נימתחה ביקורת כנגד קרן פורד על ידי סוכנות החדשות, הסוכנות הטלגרפית היהודית, בשל תמיכתה בארגונים לא ממשלתיים על שלקחו חלק בפעילויות אנטישמיות ואנטי-ציוניות בוועידה העולמית נגד גזענות שנערכה בשנת 2001 בדרבן שבדרום אפריקה.

אשת אקדמיה אמריקאית אחרת, ג'והן רולף ב-foundations and public policy: the mask of pluralism. state university of new york press, 2003 טוענת כי קרן פורד וקרנות דומות משחקות תפקיד מפתח בהשתלטות על תנועות התנגדות לשם קימומן של מטרות פוליטיות

 

פכים ספורים מפעילות הקרן

1 . במסמך של הקרן על חלוקת קרקעות המדינה מינואר 2001, נכתב ביחס לחוק הקרקעות שבתהליך חקיקה, העוסק בעיגון זכויות חקלאים ישראלים בקרקע כך: "אם החוק יתקבל, יעברו אדמות מדינה בהיקף עצום למגזר החקלאי היהודי, ומכאן שלא ניתן יהיה עוד למוסרן (או להשיבן) ליישובים ערבים." אתה, הבנת את זה משה?.

 

2 . תחת הכותרת היפה שמאחורי קואליציית האירגונים בניהול "שתי"ל" מסתתרת המטרה האמיתית. תפקיד הקואליציה הוא למנוע ולעכב פרויקטים של בנייה יהודית בשטחים שבתחומי הקו הירוק (במו גם באיו"ש) שהקרן מייעדת לערביי ישראל.  הקואליציה מתמחה בפעולות מחאה ובבגצ"ים ובעיקר היא מתמחה בהגשת עררים לוועדות מחוזיות שונות ולוועדות תכנון ארציות בכדי לעכב פרויקטים יעודים יהודיים אלו. 

 

 3 . פסק דין קציר (קעדאן), מאבק בו שותפה הקרן, הוא דוגמא למגמה זו, וחמור מכך, הוא מראה כיצד בית המשפט העליון במדינת ישראל הפנים מגמה זו ופוסק בצורה כזו ההופכת את כל הפרויקט הציוני ללא מוסרי.

4 . מאבק הקשת הדמוקרטית המזרחית לפיתוח באדמות הקיבוצים קשור, מתוזמן ומוכוון על-ידי הקרן החדשה ושתי"ל.  להערכתם (הנכונה בבסיסה) חלק מעוצמתו של המפעל הציוני נישען על בסיס התנועה הקיבוצית ועירעור חוסנה של התנועה הקיבוצית יערער, כפועל יוצא, את חוסנה של מדינת ישראל.  הקיבוצניקים לא מצטיינים בתבונה פוליטית יתרה, ישנם מהם המגינים, בחוסר מחשבה ותחכום בולטים, על פעולות הקרן ועמותותיה.  מי אמר שאין ביצוע חראקירי יפאני גם בישראל.

5 . הקרן מקדמת גם מאבק ל"פלורליזם דתי", מתוך הנחה כי החלשת הזיקה לדת והמסורת היהודית תנתק את הקשר של העם היהודי לארץ ישראל ותקל על הקמת מדינת כל אזרחיה אשר תהפוך במוקדם מאשר מאוחר לבעלת צביון פלשתיני מוסלמי.  למשל גילעד קריב, מראשי התנועה הרפורמית בישראל היה מראשי תומכי מאבקה של ויקי כנפו (ניתמכה ניכבדות על ידי "שתיל") והוא מראשי חותמי מסמך נוסייבה-עמי איילון.

6 . כך מגדירה "הקרן החדשה לישראל" את מטרותיה במסמכיה: "שתי"ל והקרן יפעלו בתחומים הבאים: צירוף והצמחה של ארגונים למאבק, הצמחת מנהיגות מקומית והכשרתה....לנקוט בקו מרכזי של קידום מאבקים מקומיים" .   דהיינו, הקרן מיצרת במו ידיה מאבקים כנגד המדינה מתוך המדינה בשליטת גורמי חוץ שוטמי ישראל.  שוב, האם הבנת זאת משה?

7 . הקרן שואפת ליצור אווירת דה-לגיטימציה סביב ערך ההתיישבות היהודית בארץ ישראל - הוא ערך היסוד של הציונות.  מאחר וקרקע היא משאב מוגבל, המאבק הוא דו ראשי. מחד עידוד מסירת אדמות לערבים ומאידך, מניעת התיישבות יהודית. הפרויקט החשוב ביותר של הקרן החדשה לישראל בימינו, הינו השגת קרקעות לערביי ישראל בכל שטחי ארץ ישראל, למן הבדואים בנגב ועד הערבים בגליל (והם מסמנים הצלחה לא מבוטלת).

8 . מי שיכנס לאתר "הקרן החדשה לישראל" בעבר ובימים אלו ימצא הזמנה לתוכנית המשפטנים של הקרן החדשה הכוללת שנת לימודים בארה"ב (במסגרת אקדמית שמאלנית רדיקלית) ושנה של פעילות מעשית בישראל במסגרת אחד הארגונים העוסקים לכאורה בתחום "זכויות האזרח". המדובר בארגונים כמו "שלום עכשיו", "בצלם", "המוקד להגנת הפרט", "מוסאווה", "זוכרות", "עדאללה", "מחסום ווטש", "שוברים שתיקה", "במקום" "גוש שלום", "איתיג'אה", "קשב", "עיר עמים", "גישה", "יש דין", "אג'נדה" וכיו"ב, ארגונים הרודפים את הפרויקט הציוני. ההכשרה במסגרת "תכנית הכשרת המשפטנים" מתמקדת בנושא זכויות האדם בהקשרן כאנטי לאומית ישראלית ויהודית, כך ע"פ דו"ח על פעילות הקרן מטעם הקרן. 

בחזרם של אלו מתקופת הכשרתם מתמקמים אותם המשפטנים הטעונים כעת באוריאנטציה אנטי ישראלית וציונית חריפה, באירגונים ממשלתיים וחוץ פרלמנטרים ישראלים הממומנים על ידי הקרן.

למותר לציין כי "הקרן החדשה לישראל" מצאה בכך את הסדק, הפירצה השלטונית והחוקית במדינת ישראל אשר תאפשר לה לשלוט על מהלכיה הפוליטים והמדינים של המדינה ללא כל צורך להיות מעורבת בהליך הדמוקרטי התיקני של בחירות ושאר "זוטות".  אותם המשפטנים אשר עברו הכשרה בעלת אוריאנטציה אנטי-ציונית ופרו-פלסתינית מובהקת נימצאים בכל אתר ואתר של השילטון והפוליטיקה הישראלית לאמור: משרד המשפטים, פרקליטות המדינה, השרות הציבורי, רבים משגרירי ישראל בחו"ל והאקדמיה הישראלית ומשפיעים ומכוונים את מהלכי מערכת המשפט והשלטון הישראלי.  אין תמה כי במקומותינו "חבר מביא חבר, חבר מגן על חבר" הפך לנורמה בנוסך מחלה סופנית ידועה ומאוסה.  המתווה הינו של "זרועות תמנון" המוצצות לשד המדינה מבפנים.

 

נושאים שם הדמוקרטיה לשוא

לאיזה דמוקרטיה מכוונים דוברי הקרן? לזו של רפובליקת ווימר (בגרמניה שלאחר מלחמת העולם הראשונה) שאיפשרה את עלית הנאציזם והיטלר לשלטון או לדמוקרטיה מתגוננת נוסך ארה"ב?

המתווה בין פעולות המפלגה הנאצית לבין "הקרן לישראל חדשה" הינו זהה (ואין הכוונה לדימיון באופי ההתארגנות).  הנאצים שאפו לקעקע את שלטון רפובליקת ויימר דרך ניצול רפיסותה של הדמוקרטיה שם ולהחליפו בשלטון אנטי דמוקרטי, נציונל סוציאליסטי.  ראוי לציין גם כי הצלחת הנאצים בתפיסת השלטון בשנת 1933 לא היתה כלל מתאפשרת ללא ממימון נדיב ומפליג של בנקאים בינלאומים אמריקנים (ואנטישמים מובהקים). 

"הקרן לישראל חדשה" שואפת, דרך עמותותיה בדיוק לכך דהיינו, חדירה ערמומית ונכלולית, תוך ניצול רפיסותה של הדמוקרטיה הישראלית, בעזרת סוכניה, השתולים מבעוד מועד באושיות הממסד, אלו הם זרועות המדיה והמערכת המשפטית, להשתלטות עוינת על מדינת ישראל והפיכתה למדינת כל אזרחיה במקרה הטוב (לטעמם), כלומר: מדינה כנענית, המדינה הערבית העשרים ושלש, נטולת יהודים, רוח יהודית ודת יהודית, ולהמלכת שילטון שמאלני קיצוני, אמור פשיסטי, במקרה הפחות מוצלח, במדה והמזימה הראשית לא תעלה יפה.

ניתן לראות זאת במימון מפליג מטעם הקרן לעמותות פלשתיניות פנים ישראליות החורתות על דיגלן בדיוק עקרונות אלו וכמובן עמותות "ישראליות" המשתיכות כולן (הפלא ופלא) לשמאל הקיצוני המיליטנטי, התומכות בתזות זהות אלו בדיוק נימרץ (כאמור: "שלום עכשיו", בצל"מ, "זוכרות", "מחסום ווטש", "נשים בשחור", "קואליציית נשים", אומץ לסרב", "שוברים שתיקה". "אנרכיסטים נגד כל דבר" ועוד פירות באושים דומים מתחתית חבית החברה הישראלית).

באשר "הקרן לישראל חדשה" ועמותותיה האנטי-יהודיות וציוניות מייצגות אך חלק קטן יחסית מעמנו (הן בישראל והן בארצות הים), ומפאת העובדה כי הללו כושלים יותר ויותר במבחן הדמוקרטי האולטימטיבי דרך פסק הבוחר בקלפי, הרי שמצאו הם מסלול עוקף דמוקרטיה בדמות מימון ופעילות של שוטמינו המסורתים מח"ול מצד אחד וביצור מעמדם באמצעי המדיה והמשפט הישראלי מהצד השני (אותם אלו שלעולם אינם עומדים למשפט הבוחר ממילא), מתוך כוונה ללפות את ישראל לפיתת חנק ולהביאה על בירכיה למלא רצונם.  אכן, דמוקרטים לתפארת.

 

נושאים שם "זכויות אדם" לשוא

אירגונים חוץ פרלמנטרים המנסים לעקוף את המחסום המוסרי של עם הנילחם לקיומו ניתלים במושג "זכויות אדם".  את אשר אימץ בית המשפט העליון הישראלי בחום דהיינו "הזכות לזכויות" אשר תמיד גוברות על "הזכות לחיים" (או קיום), עקב נטיה פוליטית ואידאולוגית חד צדדית שמאלנית קיצונית, אימצה גם כל הערמה הבואשת הזו.  המושג "זכויות אדם ואזרח" הפך לכן להיות בזוי ובדין.

כל מצורע וזב חוטם בינינו, כמו גם ברחבי העולם, מכסה את ערוותו ומתהדר בנוצות המזויפות של "זכויות אדם" בעוד אשר כוונתו לאשורה היא להאדיר את משנתו הפוליטית האישית תוך אחיזת עיני המתבונן.

הזלזול בתבונתו והגיונו הבריא של של הציבור הינו כה גדול עד כי הבנתם של "לוחמי הזכויות"-בפרוטה אינה מגעת להשיג כי יצר הקיום האינסטיקטיבי של כל יצור חי הינו ראש וראשון בקיומו.  מפאת שמעמידים "זכויות אדם" לפני יצר הקיום הקמאי הרי שזוכים הם לקיתונות של בוז וסלידה טיבעית בידי כל שעיניו בראשו.  ומכאן, זה המעמיד "זכויות" לפני "חיים", זכאי בהחלט לתיוג מוצדק של בעל אישיות רופפת ובעיתית.

אין האמור לעיל בא לגרוס כי בכל מקרה ומקרה יהיו זכויות האזרח נופלות מהזכות לחיים אך בהחלט באים אנו לאמר כי יש לשקול בסרגל מידתי רגיש ביותר את שני המוטיבים הללו באורח מאזן ומידתי, כאשר בכל מקרה של איזון מושלם בין השניים הרי הזכות לחיים תמיד תקבל עדיפות על הזכות לזכויות.

"הקרן לישראל חדשה" ודובריה, כולל כל האירגונים שוטמי ישראל הממומנים על ידה עושים שימוש נכלולי וציני, כקרדום לחפור בו, במושג "זכויות אדם" וברי לכן כי מוציאים שם רע לכל הנושא החשוב והחיוני מעין כמוהו.  דומה הדבר לאותו סיפור "הרועה והזאבים", באשר לכשניצרכים אנו להעמקת זכויות אזרחיות, כפי שאכן קורה במקומותינו, הרי שפעילותם המקדימה, מאחזת העינים והנכלולית מסיטה את הדיון בנושא 'זכויות האזרח' לנושא הפוליטי תוך שמהות הזכויות החיוניות לרבים בינינו נישכחת בלהט הוויכוח.  היוצא מכך כי אלו הנושאים את שם "זכויות האדם" לשוא, מקעקעים את הזכויות הלגיטימיות של האזרחים במו ידיהם.  אל לנו להצטער על כך.  אלו, לא היה בכוונתם מלכתחילה לעסוק בזכויות אזרח אלא אך פיטפטו עצמם לדעת שלא לשם שמים.

 

הכה בשליח

אירגון "אם תירצו" אשר חשף את עוולות "הקרן" הינו אך "השליח".  אירגון זה המאגד יהודים ישראלים, חילונים, ציונים עד עמקי נישמתם, לא הימציא את שפירסם, האירגון נתן פומבי לעובדות הידועות מזה זמן אך הוצנעו באדיקות רבה על ידי המדיה הישראלית וראשויות המשפט ופרקליטות המדינה בעיקר, אשר חלקים ניכבדים בם נגועים אנושות במחלה הסופנית של שיטנת ישראל ועמה.  וכעת מותקף אירגון "אם תירצו", באשר תקיפת השליח, כך מקווים כלבי הדוברמן בתיקשורת, תסיט את תשומת הלב הציבורית מהעובדות לאשורן, מהמהות והיא פעולתם המתמשכת והעיקבית של "הקרן ובנותיה" להכפשת מדינת ישראל ועמה ברחבי העולם.  ניתן להבחין בנקל באופי ההתקפות כנגד "אם תרצו" המתמקדות בדיוק בסיגנון הפעולה של משטיני ישראל עצמם דהיינו, שימוש בכינויים כגון, "אנטי-דמוקרטים", "סותמי פיות", "פשיסטים", "מקארתיזם" ועוד ירקות באושים כאלו המסבים את דעת השומע מהמהות עצמה.  דומה והללו למדו רבות מהאדונים גבלס ושטרייכר במדינה אירופית מסויימת אשר בה "שקר שחוזרים עליו די פעמים הופך ל"אמת"".

כנסת ישראל חייבת, אבל חייבת להכנס בעבי הקורה תוך חקיקת נגד נאותה באשר לפעילות 'סוכנים זרים' בישראל וכל המקדים הרי זה משובח.  המדובר כאן הוא בביקורת ובדיקה לגיטימית של פעולות הקרן ועמותותיה, ההתנגדות לכך מעלה תהיה גדולה....ממה בדיוק חוששים סנגורי "הקרן" ופעולותיה,  ממה הם מפחדים (חיים אורון, בוז'י הרצוג, יש לכם תשובה)?

 

ניתן למצוא פרטים רבים נוספים ומרחיבים באשר לנאמר פה במהדורתו השניה של הספר "משנאי החינם בינינו" אשר הופץ במחצית שנת 2009..  ניתן לעיין בספר (ולקבלו) בקישור הבא: http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

גם המהדורה השלישית והמורחבת של הספר תופץ כשרות לממוענים חינם אין כסף, במחצית השניה של שנת 2010.

 

אהרון רול

amroll@sympatico.com

www.aaronroll.com

http://www.global-report.net/aroll/

http://www.aaronroll.com/democracy/hatred_for_nothing_volume2.pdf

http://www.aaronroll.com/democracy/israeli democracy chapters.pdf

הכותב הוא איכפתי לנעשה במדינת ישראל וקיומה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
יפה מאוד ומנומק
מיקי 10.02.10 (00:10)
2.
עוד על מעללי הקרן - חדש מהתנור!!!
בוני אלדמע 19.06.10 (22:43)