מס' צפיות - 202
דירוג ממוצע -
ה"לשעבר שגרירנו בארה"ב" הפגין ביצועים של "צוער כושל"
למזלנו, כאן בישראל, פיתחנו את מרכיב "עור-הפיל" כך שהמונח:"עברנו את פרעה ונעבור גם את זה" עוד תופס במיקרה עסקינן.
מאת: בעז לביא 14/01/10 (16:32)

מה גם, שבסופו של דבר, לא פגענו באיזה שהוא "ידיד נפש לנו" אלא בשלטון ציני, שמוציא את תסכוליו
בגין אי קבלתו ל'איחוד האירופי' עלינו
, באמצעות גישה אנטישמית מובהקת, חסרת כל הגיון ו"שכל" פוליטי, (משום שבפועל, הוא רק יכול לחזק הרבה יותר את האירופאים באשר לצדקת החלטתם).

מצד שני, הגישה הזאת, של "להושיב שגריר ננזף בפוזה של נמוך מול גבוה, בוס כאילו" הינה בגדר אווילות פוליטית, ובטח לא מאיילון היינו מצפים לה. ומסתבר שתחת שידריך את מנהיג מפלגתו בהתנהלות נכונה, הוא לומד ממנו "איך לא בונים חומה".

ליברמן ניזון ככל הנראה מסרטו של צ'פלין ה"דיקטטור הגדול", מסצנת הכסאות המתרוממים(אחד על רעהו) וחשב שכדאי יהיה להפוך אגדות למציאות בסוגייה זאת. 

רבותי, האמינו לי, איילון אוכל את הכובע! הוא התנצל בדעה ברורה שטעה, וטוב שכך נהג. ובכל זאת, "צלקת פוליטית" מסויימת עוד תשאר לנו מזה.

                                                                            ***

                       עכשיו, פתאום אנו שומעים, כי לקראת ביקור שהב"ט בתורכיה רוצה האירגון העולמי לזכויות האזרח לעשות לו אמבוש/זובור! יעני, נוחת נחיתה רכה ויורד ממעלות המטוס ע"ג שטיח אדום ישר לקלאבוש. פושע מלחמה ארך ניבים שכמותו.

 

                       האמת, לא אתפלא, באם  יצולם אירוע זה ויצורף  כלאחר-כבוד, כסצנת "מפתח", לסדרת ה-T.Vהתורכית, הדנה  בטרגדיית ילדי פלסטין בציפרני הקלגס הציוני חלק-2. וזה יקרא להלן:  מעצר חשודים  "על-חם" עם בסיס ראיות מוצק! וגם יקבל גבוי תורכי (בהתחלה, אחר-כך,  בודאי יזכרו שיש גם "סיכול-ממוקד", עם "מטענים ציוניים", כדברי האחמד ילען-דינג'אד הזה ,המן הרשע ה-3 מפרס, שעוד "שומר" לנו מתקופת אחשוורוש).

 

                   {אגב:   התורכים אמנם אינם ערבים(יש קצת דם ערבי,סימלית), אבל הם מוסלמים, מתקופת השולטנים והאמפריה העותומאנית. אז,  היה הסולטן נמבר ONE, בכל המזה"ת ומחצית אירופה, עד-כדי-כך, שכונה "שער-השמיים" (סובלים-פורט).הוא היה כזה גם בהיבט המדיני,גם בצבאי וגם בדתי. היום, עם כל-הכבוד לארדואן, הוא אינו ה"סובלים-פורט" וחצי אירופה שמה עליו ק...וץ.  ואולם הוא, מתוקף "שפעת התורכים" או חלם פוליטי שמקורו עלום, קורא בעצם, כמו ידידו הקרוב (החדש)אחמד הפרסי, תיגר על כלל העולם, ובטוח שהוא "מכניס" לכולם. }.

 

                  אבל "אייהוד-לא-פוחד", ואם אני מסתכל על זה ב'עין-הרצינית' גם ארדואן לא "ייפול כאן בפח"(אם כי-לך-תדע),הביקור יעבור בשלום ואף יוגדר כמוצלח (מבחינת התורכלך), לאחר שצליחו להבהיר לשהב"ט את 'חממת-לבם' ממקרה איילון ועוד ילינו  באזניו,  כי צמאון הדם היהודי, האכזריות והרצח שנראו בעזה, - אך בעיקר צ'וזבטו לתקשורת - אינם יכולים לחלוף כך סתם, "מעל לראשי העם התורכי", הנאור וההומני, החרד לזכויות האדם בעולם כולו מארמניה ועד כורדיסטאן, מבלי תגוביינה הולמת.

 

 

                      

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות לכתבה זו התקבלה תגובה אחת לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אייהוד(כפי שכינית אותו)עדיין לא יצא לשם
סיגלית קונייאק 16.01.10 (09:49)