מס' צפיות - 263
דירוג ממוצע -
מורד או צדיק, הפינה לשיפוטכם
מאת: kalligula 11/01/10 (22:49)

לפעמים כאשר משהו חריג או חדשותי יוצא דופן מתרחש, אי אפשר לטעות מה יחסם של מדווחי אותה חדשה כלפי אותו אדם או ידיעה. וללמוד עד כמה חפצים ביקרו או שלא , תלוי מי הדמות ובאיזה צד הוא.

בשבוע שעבר החליט ח"כ לשעבר אופיר פינס ממפלגת העבודה, שקצה נפשו מהפוליטיקה , והוא פורש מהכנסת והולך לעשות לביתו,  כאשר הוא נתן הסברים  מאד מלומדים למעשהו זה, כאשר כל הסוקרים את הארוע מאזינים בצמא למוצא פיו, בעיקר כאשר הוא עונה לצרכיהם, ועל הדרך תוקף את ממשלת נתניהו שנוא נפשם, בתור חבר קואליציה.

וכי מה צריך יותר?

אז בואו נעמיד דברים על תיקונם, לפני כשנה לערך נערכו בחירות בישראל, העם אמר את דברו והחליט לרסק את מפלגת העבודה, ולהעביר את התמיכה ליצור הכלאיים הזה ,קדימה. לאחר שהתבררו תוצאות הבחירות, החליט הנשיא להטיל את מלאכת ההרכבה על בנימין נתניהו.

נתניהו במהלך נסיון ההרכבה של ממשלתו , הגיש הצעה ליו"ר מפלגת העבודה אהוד ברק, ובמפלגה קמה צעקה רמה ונשמעו קולות נגד מהלך זה (נכון לשיטתם), לבסוף הוחלט במפלגת העבודה לכנס את מרכז המפלגה או איך שקוראים לזה שם (בכל זאת בולשביקים), ושם התקבלה החלטה בעד הצטרפות לממשלת נתניהו.

אין הליך יותר  דמוקרטי מזה!!!

חברי הכנסת מטעם מפלגה זו, תפקידם להיות מייצגהם של ציבור בוחריהם, לא יותר ולא פחות, נקודה!!! אין כאן שיקול דעת, ואין כאן בכלל אפשרות לדבר אחר, אלא אם יום לאחר יום הבוחר , אתה שם פס על שולחייך, ועושה רק מה שאתה רוצה, ונדבק לכסא אותו העניקו לך אותם בוחרים שרגע לפני כן שמת עליהם פס.

מקרה קלאסי שאופיר פינס וחבריו במפלגה שותפים לו, כאשר אינם נשמעים לרצון שולחיהם ולמעשה בפעם הראשונה המילה "מורדים" מתאימה, בניגוד ל"מורדי "הליכוד, בימיו של שרון שלא קיבל את הכרעת המתפקדים בנושא ההתנתקות, ולא רק שבגד בשולחיו, הוא פירק את מפלגתו ועל מעשהו זה זכה להיות "האתרוג" יקיר התקשורת הישראלית.

אז מר פינס היקר, מעשיך נעשה מאוחר מידי , את מעשייך זה היית צריך לעשו יממה אחרי ששולחייך הצביעו בעד כניסה לממשלה, ואם היית עושה כן הייתי מעלה את מעשייך על נס ובאמת הייתי יודע שאתה אדם ישר דרך ובעל מצפון. 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר