מס' צפיות - 245
דירוג ממוצע -
חיילים מפקפקים, אז מי בעצם אשם?
מאת: kalligula 17/11/09 (19:44)

כל המדינה כמרקחה.

אחרי המקרה הראשון שארע בגדוד שמשון, בו חיילים הניפו שלט במהלך טקס ההשבעה בכותל, היה נראה שהמקרה הוא נקודתי וחד פעמי.

לא עבר חודש והנה שוב מקרה של הנפת שלטים בגנות השתתפות חיילי צה"ל בפינוי מאחזים וישובים ביו"ש, והפעם כבר עברנו לגדוד אחר גדוד נחשון , גם הוא חלק מחטיבת "כפיר" חטיבת הקו הסדירה שפועלת בשטחי יו"ש.

אז מסתבר שזה , כבר לא ענין נקודתי ואנחנו חוזים בתהליך של מיני התקוממות של חיילי צה"ל על התפקידים המוטלים עליהם, כרגיל הטיפול בענין הוא קלוקל, הרבה סיסמאות ,הפרחת תסריטי אימים ובלה בלה בלה.

אני אישית לא מקבל את התהגותם של חיילי צה"ל הסרבנים, אבל מבין אותם ויודע שתכלס הם כלל לא אשמים, אבל תמו ימי התום וברור לי שהאשמים האמיתים ימשיכו בהפרחת סיסמטאות ויטילו עונשים בשביל כותרת וחלילה מלעשות בדק בית אמיתי, על החברה הישראלית ולאן פניה מועדות.

האשמה הראשונה בענין מוטלת על הפוליטיקה בישראל,והפוליטיקאים שמרכיבים אותה, הם אלה שעשו מהמילה דמוקרטיה חוכא ואיטלולא, הם אלה שלא מכבדים ומקיימים את רצון הבוחר, ויום אחרי היבחרם מצפצפים על שולחיהם ועושים ההיפך ממה שהבטיחו ביום הבוחר.

זה התחיל עם הסכם אוסלו שהועבר בכנסת בזכותם של שני עריקים שנכנסו לכנסת ע"י בוחרי ימין שבחרו צומת, (המסומם שגב, ואופורטוניסט גולדפרב), שערקו ברגע האמת והמכריע לרבין ז"ל ונתנו לו את הקולות החסרים לו להעביר את הסכם אוסלו, מה שהעמיד בספק את חוקיות ההסכם והלגטימיות שלו.

זה המשיך עם אריאל שרון שיצא לבחירות עם הסיסמא "דין נצרים כדין תל אביב" ויום אחרי היבחרו הלך על תוכנית ההתנתקות והטרנספר שנעשה לתושבי חבל עזה, בניגוד גמור להבטחותיו שאפילו לא עמדו בהצבעת המתפקדים שאמרו לו לוא מוחלט!!!

ציפי ליבני, אהוד אולמרט, צחי הנגבי,ושאר פורשי הליכוד לקדימה, שהבינו שהם יכולים לזכות לאהדה תקשורתית, ולמעמד אתרוגים, לו רק יקדמו את האג'נדה של השמאל בישראל ששולט בתקשורת והאליטה באופן אבסולוטי כפי שלא נראה מאז התפוררותה של ברה"מ ז"ל וגרורותיה.

אני חייב להודות שגם על נתניהו יש לי ספקות בכל הקשור לרמת הגולן, למרות שהוא היה ברמה לפני הבחירות ושחרר את ההצהרה "גמלא לא תיפול שנית" ומי שיורד מרמת הגולן מסכן את בטחון המדינה, אז אמר, ע"פ נסיון העבר הוא יכול לעשות כרצונו ולצפצף על שולחיו.

חייל במדינה דמוקרטית מחוייב לבצע את רצונה של הממשלה , הממשלה שמייצגת את רצון הרוב ונבחרה בצורה לגטימית וחופשית, כל זמן שכולם ממלאים את תפקידם במשוואה הפשוטה הזו, אין בעייה, כאשר הממשלה מקבלת החלטות שהלגטימיות שלהן מוטלת בספק, ואף חוקיותם של החלטותיה, זה המקום בו מתחילים לשאול שאלות והספקות, מתחילות לקנן בליבות האזרחים והחיילים שהם בסה"כ מראה של החברה במדינה בה הצבא הוא צבע העם .

התקשורת אצלנו שהיא תקשורת מגוייסת, כמובן שלא תכתוב מילה וחצי מילה על חוקיות אותן החלטות, והצבעות, ומעשים שאפשר להגיד עליהן הכל, מלבד שהן דמוקרטיות ומייצגות את רצון הציבור ורצון הרוב, לא בכדי עיתונאים ופוליטיקאים זוכים למדדי אמון הנמוכים ביותר בציבור הישראלי מזה מספר עשורים.

 כשכך נראית הדמוקרטיה הישראלית בשלושת העשורים האחרונים, מה הפלא שיותר ויותר חיילים מפקפים בהחלטות ומפקפקים בשולחיהם.

כמובן שעכשיו נזכה במבול של תסריטי אימים על רבנים שמסיתים נגד המדינה, חיילי ההסדר שיסובבו קנים, מרד, מלחמת אחים, חורבן הבית, עשבים שוטים, וכמובן איך אפשר בלי רצח רבין ששוב יגוייס למטרה, כי בשמאל הישראלי כל האמצעים כשרים כולל הפרעת מונחתם של מנהיגי עבר.

וידוי אישי, גם אני קיבלתי החלטה עם עצמי שביום שמדינת ישראל תיסוג מרמת הגולן , זה היום בו אפרוש משירות מילואים ולעולם לא אסכן את חיי למען המדינה, את זה אשאיר למקבלי ההחלטה האומללה, אני מן הסתם אנצל את הדרכון הזר שברשותי ואשב לי על המטוס בדרך החוצה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר