מס' צפיות - 279
דירוג ממוצע -
זה היה צפוי מראש...
סיפור קצר על עתיד לא ממש ורוד
מאת: ההוא מהמושבה 03/11/09 (01:45)

..בשנת 2327 עם המצאת הרקמה הביולוגית המתוכנתת הראשונה הסוף כבר היה צפוי מראש..  לפחות עבור המין הגברי בעולם האנושי ,  העולם התקדם לשלב בו הדבר היחיד שבני האנוש לא הצליחו להעתיק לדגם יחידני חיצוני היה הרחם האנושי .

 

 באין צורך ממשי לגבר , לפחות עבור רוב הנשים ...שהרי את עבודות הבית הרגילות עשו רובוטים כבר כעשרות שנים ודי בהצלחה , כולל עבודות הקמה של מבנים , עבודות תיקון טכניות בסיסיות (תודות לעיצוב מודולרי תואם תקן שהוחל ברוב הבתים היה ניתן לתכנת את התיקון לפי דרישה ) כולל עבודות טכניות יותר מסובכות ועבודות שירות מגוונות -חקלאות , כרייה וכדומה . הדבר היחיד שנותר בעצם כתפקיד לגברים שאחרים לא יכלו למלא היה להיות בנק זרע.

 

הסוף היה בלתי נמנע.

 

 אחוז הזוגות  גברים- נשים הצטמצם פלאות , נשים גילו אחת את השניה ואת החסרון בעצם בגבר בתור שותף לחיים ,. נשים אמרו לעצמן..."אני מסתדרת לבד טוב מאד , ואם אני רוצה ילד יש תמיד את בנק הזרע  ואהבה....יש את האמצעים או החברה החדשה שלי שתעשה את העבודה יותר טוב מכל גבר" , נוסף על הצידוק המחקרי שזוגות של נשים חיות יותר מכל זוגיות אחרת.....זה היה בלתי נמנע.

 

 השלטון המטריאכלי החל ....בתחילה עם צמצום זכויות הגברים , כולל חוק תרומת הזרע האוטומטית בגיל 18  (כולל תיוג , קידוד וספרור גנטי ) וכלה בעוד חוקים מגבילים פה ושם שדי במבט ישיר מדי לעבר אישה כלשהי שתאושם בהטרדה כלשהי ..., במהלך השנים גיל התרומה  הזכרי  ירד משנה לשנה....עד הגעה לגיל בשלות כ- 14-13  שנים  לנער ממוצע בו הוא יכול להפיק תא זרע .

 

 בהצעת חוק די פשוטה שעברה את הקריאות בפרלמנט (שכבר היה ברוב נשי מובהק) בזריזות מפליאה סוכם כי עם תרומת הזרע הראשונה התקינה מנער ..הוא ישלח למרכז הכשרות מיוחד.

 

 "מרכז הכשרות מיוחד "  הוא המילה "היפה" בעצם....לאין צורך ממשי בגברים חוץ מאשר התרומה ולכן תשלח לאי-שם..תודה רבה ..ולא להתראות ! . קהילות הגברים רוכזו בתחילה בכדור הארץ ואז במושבות על מאדים ועל הירח אירופה הסובב את כוכב צדק. תודות לספרור והקידוד הגנטי הצלבות צאצאים נמנעו ומחלות תורשתיות סולקו מראש.(הממשל חסך ממון רב באי ביצוע בדיקות גנטיות ואולטרה סאונד  מיותר ). מלחמות ? מריבות על שטחי חסות וניצול מדינות עניות ? עבר מהעולם - באין מריבות הנובעות מהורמונים גנטיים של זכר הרוצה יותר נקבות או להראות יותר חזק מהזכר האחר נעלמו כלא היו ונשכחו אפילו מדפי ההיסטוריה .

 

 בנק הזרע המרכזי עם מרכזי הפריות בחסות הממשל נפרסו בכל המדינות הצלבות ומשלוחים של תאי זרע נשלחו יום ביומו. עם נסיונות כמובן לשמור על יחסיות של חלוקה זכר \נקבה בתוצאות ההפריה בפקודת הממשל  , כי למרות כל החוקים , נשים עדיין ניסו לשמור על ילדיהם-נעריהם  ואף אם לא רצתה להפרד מצאצאה לכן נוצרו פה ושם נסיונות מצד נשים לשפר את העדיפות להולדת בנות , בלא הצלחה כמובן כי התכנון הקפדני הורה לשמור על חלוקה גנטית שתמנע הדלדלות בעתודות הזרע הגברי.

 

הגברים הוגלו בעצם , כמו במצרים העתיקה ..כל הילוד המושבה במאדים השליכוהו , יש לציין כי הגברים-נערים שהוגלו לא ממש נזרקו כאבן שאין לה הופכין ,המושבות היו בקשר נתונים מתמיד עם כדו"א , אמצעים , מחצבים  חומרי גלם וטכנולוגיות היו בהשג יד . במושבות הוקם כל מה שנדרש לקיום חיים - כולל לימודים נרחבים , אמצעי בידור מגוונים ואספקת מזון טרי מגידולים מקומיים.. פרט לכמובן מהסיכוי להקים "משפחה"   - ההגדרה הכי מקורבת אולי שאדם יכל להגיע הייתה אבא , בן ואח גדול .

 

 

 

 

 

 

 

 

עם המצאת הרקמה המתוכנתת הראשונה נוצר מצב ליצירת נישה "משפחתית" מלאכותית לגברים במושבות . אמנם השלטון המטריאכלי ניטרל את השפעת הגברים על העולם הישן אבל המאפיינים המשיכו עם הגברים הלאה אל המושבות ופה נוצרה הבעיה,  איך למתן את השפעות המאפיינים ?! , עם המצאת הרקמה ולא כעבור 3 שנים הומצאה הרובוטית הנשית הראשונה - עשויה כולה מרקמה משולבת - ניתנת לתכנות , יכולה לבוא לפי דרישה  ולפי טענת הקשישים די מזכירה ב-90 אחוז את הנשים חוץ מאשר שהצורה היחידה שמתישהו אותה "אישה" תתחרפן זה אולי שתגמר לה הסוללת גיבוי במחשב הראשי שלה.  (היה ניתן לתכנת אפילו את קצב ההזדקנות של אותה רובוטית להדמייה די אמיתית ) בזאת נפתרה בעיה מסויימת שהורידה את המתיחות בעולם מושבות הגברים .

 

 שיתוף הפעולה הפיזי  היחיד שנותר בין נשים וגברים בוגרים היה במשלחות איתור מושבות חדשות להקמה. אם עבור נשים  או עבור גברים כאשר ההתחלה עצמה  מתבססת על הקמה של ישוב גברים + נשים שעם התפתחותו יוחלט אם יופרד לנשים או לגברים  או להשאירו כמשולב לעוד מספר שנים. ...נכון היה ניתן לשלוח קבוצת נשים עם תאי זרע מוכנים....אך השלטון המטריאכלי  משיקולים שלו החליט על הדגם הזה ..אולי מחשש שמסיבה זו או אחרת כדו"א וכל מושבותיו יושמד בבת אחת ואותה משלחת תהיה השריד האחרון.

 

 

  . 

 

 

 

 

 

 

 

הכותב הוא הגמד ה-8 של שלגיה (ואמא שלה הייתה יותר נחמדה)

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 6 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
הייתי שם...
מיכל 03.11.09 (07:30)
2.
המתכון למה לקחת לפני כתיבת הסיפור
ההוא מהמושבה 03.11.09 (16:01)
3.
כספת
מיכל 03.11.09 (18:31)
4.
תסמונת קלי באנדי
ההוא מהמושבה 03.11.09 (20:19)
5.
ניסיתי
מיכל 04.11.09 (17:12)
6.
מה כבר ביקשתי?
מיכל 04.11.09 (22:36)