מס' צפיות - 332
דירוג ממוצע -
להיות פורע חוק בישראל הוא ענין ריווחי
מאת: kalligula 22/10/09 (23:59)

היום נפל דבר בישראל, אם עד היום ידענו שבישראל 2009 עדיף ומאד משתלם להיום פורע חוק, משתמט מחובות, לא משלם מיסים , כי אם אתה עושה כן אתה גם פרייאר וגם נושא על גבך השפוף ממילא, את כל אותם משתמטים, שהם גם לכאורה נורא עניים ומסכנים, כי אם לא משלמים מיסים, סימן שאין הכנסות, אין לך הכנסות אתה מתחת לקו העוני ובלה בלה בלה.

היום מסתבר שלהיות פורע חוק, ואלים ומסכן חיי אדם הופך להיות גם מאד משתלם מבחינה כלכלית, ע"פ ההסכם שהגיע הפרקליטות עם 66 מתוך 13 הרוגי הפרעות שארעו באוקטובר 2000.

תזכורת קטנה, אותם הרוגים לא נהרגו כי היו תמימים ואוהבי ציון, אותם הרוגים היו פורעי חוק שזרקו אבנים וסלעים לעבר צירי תנועה בה נסעו אזרחים תמימים ןחייהם היו בסכנת חיים, אותם פורעי חוק עקרו שלטים, רמזורים , והיו שותפים למהומות שנראו כמו פוגרום, ולו היה להם נשק חם שלא יהיה לכם ספק הם היו גם משתמשים בו.

מי שלא זוכר את ואדי ערה, שלמעשה היה חסום לתנועה והרוס כולו כאשר אלפי צעירים מנסים לרדת לעבר הכביש ולהרוס מכל הבא ליד, אני אישית חויתי את תמונות האימה האלה בהגיעי לצומת פארדיס באותה שבת בה אלפי צעירים זרקו אבנים לעבר הצומת ואל מול אותם אלפים עמדה ניידת משטרה עם שלושה שוטרים שמנעו בגופם תוך סיכון חייהם מאותם פורעים להגיע לצומת.

מבטי השנאה והשטנה על פניהם של אותם ערבים לא העלו ספק בכוונתם, ורק ירי באוויר מנע מאותם צעירים לבצע לינץ' הן בשוטרים ואחרי כן בעוברי האורח שלמר גורלם הגיעו לצומת וסביר להניח שהיו מוצאים שם את מותם.

למי שלא זוכר אבן גם הורגת, והיא נשק לא פחות מסוכן מכלי ירי!!!

אותן משפחות ההרוגים שתובעות את המדינה ורוצות להגיש כתבי אשמה כנגד השוטרים שנאלצו להשתמש בנשקם מחוסר ברירה, פונות אף לבית המשפט הבינלאומי בהאג שיתערב בענינם.

כנראה שכבר לא מסוכן להיות רק חייל במדינת ישראל, כי גם שוטרים על הכוונת, בכלל נראה שלובשי המדים על הכוונת, ועוד מעט כל פעולת הגנה, תהפוך להיות פשע וסיבה להעמדה לדין והנה ברוכים הבאים לאנרכיה מודל ישראל 2009.

מדינת ישראל 8 שנים הבליגה על ירי טילים לעבר עריה, ואחרי יציאה למבצע ע"מ למגר ירי זה היא מואשמת בפשעים כנגד האנושות וחייליה על הכוונת, ערביי ישראל מחליטים להתפרע, חוסמים צירים מרכזים ומשתקים את המדינה ומסכנים את שלום הציבור, ואותם שוטרים שעומדים מולם כדי להגן על האזרחים ולהשליט סדר מואשמים ברצח ועל הכוונת.

והיום אותן משפחות גם מקבלות פרס על התפרעויות ילדיהם ומקבלות 1.1 מליון ש"ח על אותן התפרעויות, וממשיכות לגלגל את תביעתן לעבר בית המשפט הבינלאומי בהאג, כאילו שחסרות לנו צרות.

אני מציע למי שלא פוחד לנסוע בואדי ערה, להביט על הגבעות מסביב והארמונות שהוא יראה שם לאורך כל הכביש לא יביישו את שכונות הפאר בהוליווד שלא לדבר שמרבית הבתים שם ללא רשיון וללא אישורים של ועדת תכנון ומתאר  (מה זה?), העיקר שבתקשורת ערביי ישראל מוצגים כמסכנים, דחויים,חיים בדוחק בחרפת רעב ועוד, גם נסיעה בעמק בית נטופה ובכביש עכו כרמיאל  יוכיח שמצבם לא כזה רעוע, וזה שאדם לא מכריז על הכנסותיו כדי להשתמט מתשלום מיסים לא הופך את משפחתו למשפחת מובטל שחי מתחת לקו העוני, כי אם כן שישקיע פחות בגודל ביתו ויאכל יותר.

ד"א משפחתו של אותו אזרח שנרצח על כביש החוף ליד גאסר א זרקא בעיצומם של אותן פרעות זכתה בפיצוי כלשהוא?

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר