מס' צפיות - 402
דירוג ממוצע -
הפמיניזם רצח את דודו טופז
הפמיניסטיות רצו בנפילתו של דודו טופז כסמל ה"גבר הישן", כזה שכבר "אין לו מקום בעולמנו". בישראל מתברר כל מה שהן דורשות ומכתיבות - מתבצע באין מפריע.
מאת: יעקב קנדלקר 20/08/09 (12:45)

מצוקתו האישית והמקצועית של הבדרן דודו טופז ז"ל לא החלה בפרשת תקיפת בכירים בתעשיית הטלוויזיה אלא כשארגוני הנשים 'התלבשו' עליו והצליחו להפילו ממעמד כוכב הבידור מס' 1 שהביא הכי הרבה רייטינג והפכו אותו בין לילה למטרה לבוז, שנאה, התנכלות והסתה בלתי פוסקת.

 

זה התחיל בשנת 2002 עם מה שכונה "פרשת הנשיכה". השחקנית הארגנטינאית נטליה אוריירו הייתה בכלל משועשעת וזה כלל לא הפריע לה שדודו נתן לה נשיכה קטנה ביד. הם גם החליטו מראש עוד בחזרות "להתפרע קצת בזמן השידור". זה היה בסה"כ משחק, הצגה. אבל מה, הפמיניסטיות בישראל החליטו בערב השידור שדודו ביצע עבירה של הטרדה מינית חמורה ביותר כלפי השחקנית התמימה, המסכנה, הטהורה וחסרת הישע ופתחו נגדו בקפמיין הרסני, פוגע ונקמני שהוביל בסופו של דבר ללחץ ישיר שגרם להחלטה להפסיק את תוכניתו המצליחה והפופולארית דווקא בנקודת השיא.

 

מסע ההשמצות וההכפשות נגד דודו טופז תפס שיאים באינטרנט והצביעות חגגה. אלפי תגובות נכתבו נגדו והכילו בין היתר גם הסתה בנוסח "מוות לדודו". כך אמצעי התקשורת פתחו בלינץ' האכזרי והברוטאלי נגד דודו טופז בהוראה ישירה של ארגוני הנשים מתוך 'פרינציפ', כדי להשניאו ולהפוך אותו בעיני הציבור מכוכב בידור פופולארי ודמות אהובה ונערצת ל"סוטה מין מסוכן".

התפנית הקיצונית הזו הדהימה אותי דווקא בתור מי שלא העריץ במיוחד את תוכניתו של דודו טופז, כי בעצם אפשר היה לראות באיזו קלות הפמיניסטיות שולטות במדינה באופן מוחלט ואבסולוטי ומסוגלות בנקישת אצבע להפיל את הגבר המצליח, החזק, האהוב והנערץ ביותר בעיני כולם.

 

מה שקומם אותי יותר מכל היו הטענות כאילו דודו טופז מתייחס לנשים באופן משפיל וסקסיסטי. אחרי עשרות שנים שהוא נחשב כסמל מין נחשק ומאות אלפי נשים העריצו, נפלו לרגליו וסגדו לו, הייתה זו חוצפה לטעון פתאום כאילו הוא ניצל נשים ולא ההיפך. אפילו בעיתון הנשים הפמיניסטי 'לאישה' התפרסמה בסוף שנות ה90, כשדודו היה עוד בשיא הצלחתו, הגרלה שהפרס הראשון שלה נותנת למנצחת את ההזדמנות לבלות ארוחת ערב עם דודו טופז.

 

כדי להבין מה גורם ומאפשר לארגונים קיצוניים להתנקש כל-כך בקלות באדם כה מצליח, חשוב לזכור שלפי האידיאולוגיה הפמיניסטית למעשה כל יחסים בין גבר לאישה נחשבים כ"אונס" של האישה. לפי עקרונות הפמיניזם למעשה כל גבר הוא אנס וכל חיזור הוא הטרדה מינית. לפי ה"הגיון" הפמיניסטי הסיבה לכך היא שבגלל הבדלי המעמד ה"עצומים", כאילו כל גבר הוא עשיר ובעמדת כוח וכל אישה היא ענייה ומסכנה, האישה בעצם "נאלצת" להיכנע לדרישותיו של גבר, בדומה למושג "יחסי מרות" (למרות שהמציאות כיום שונה לחלוטין ודווקא נשים הן בעמדת כוח במדינות המערב).

 

זוהי לא תפישה שולית או "מאפיינת רק זרם מסוים של פמיניזם" כפי שהן אוהבות לטשטש, אלא תפישה פמיניסטית עקרונית שאומרת ש"אישה בכלל לא אמורה להימשך לגבר", ולומדים זאת באוניברסיטאות בחוג ללימודי מגדר.

 

הפמיניסטיות שואפות לעולם נטול גברים וגבריות בו נשים ורק נשים שולטות ומכתיבות את חוקי החברה והן יכולות לשנות את הכללים מתי שמתחשק להן. כל מה שאסור לגבר, מותר לאישה. לנשים מותר להתלבש, להתנהג, לדבר, לחשוף את גופן ולשדר מיניות בוטה בלי שום הגבלות. מבחינתן מספיקה פליטת פה אומללה או מבט כדי לדרוש את הוצאתו להורג של גבר. בכדי להגדיל ולהעצים את כוחן של הנשים, הפמיניסטיות מחלישות את הגברים ומוציאות את המיניות הגברית אל מחוץ לחוק.

 

אינני מצדיק חלילה את תקיפת אנשי התקשורת אבל לא צריך להיות מומחה כדי להבין שדודו טופז ז"ל נוצל באופן ציני, קר ואכזרי על ידי תעשייה חסרת רגשות שעשתה סכומי כסף עצומים על גבו, ואז זרקה אותו לכלבים בשעתו הקשה. הרבה אמנים מפורסמים חייבים לדודו המון, לאחר שהוא נתן להם את הבמה הראשונית, לפני שמישהו בכלל הכיר אותם. גם הם לא החזירו לו טלפון כשהיה זקוק לעזרתם.

 

סיפור חיים דומה עבר על הקומיקאי הבריטי המנוח בני היל שלאחר קרוב ל30 שנה שכיכב בתכנית טלוויזיה מאוד מצליחה ופופולארית שהביאה הרבה מאוד רייטינג וכסף לרשת הטלוויזיה בה עבד, הופסקה בפתאומיות בשנת 1989, בלחץ ישיר של פמיניסטיות שקינאו בעובדה שתמיד הצטלמו לצידו של בני נשים יפות וסקסיות בלבוש מינימאלי. לא יאומן באיזו קלות תירגמו הפמיניסטיות את אהבתו והערצתו של בני היל כלפי נשים ללא פחות מ"שוביניזם" ו"שנאת נשים".

 

"היו אלה פמיניסטיות סנוביות שהובילו להורדת התכנית", סיפר מנהלו האישי. בני חש מאוד מושפל ופגוע, כמו ילד שזומן לחדר המנהל כדי להיענש. מצבו הבריאותי התדרדר ושלוש שנים לאחר מכן הוא נפטר מדום לב, נרקב בודד בדירתו.

הכותב הוא מוזיקאי, עוסק בכתיבה, וידאו, אנימציה תלת מימדית ותיכנות. נאבק במחלת ניוון שרירים קשה.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 9 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
מסכים באופן כללי אבל יש לי מספר הערות
אוריה בר-מאיר 20.08.09 (23:03)
2.
ל1 ממש לא נכון,
יעקב 21.08.09 (11:10)
3.
ועם זאת
אוריה בר-מאיר 21.08.09 (11:36)
4.
ל3 - שוב לא נכון
יעקב 21.08.09 (12:45)
5.
אז הרשה לי לספר לך שני דברים
אוריה בר-מאיר 22.08.09 (22:46)
6.
ל5 - יש גרסת אודיו של
יעקב 23.08.09 (13:08)
7.
כאן הוא גם מסביר,
יעקב 23.08.09 (13:10)
8.
כותרת הזויה
ירון גל 03.09.09 (14:45)
9.
דודו טופז עשה דברים מגונים לחלוטין
לא אומרת 15.09.09 (14:03)