מס' צפיות - 240
דירוג ממוצע -
פשעים ורציחות-שקרים וסודות
יוסיין בולט הוכתר כאצן המהיר בעולם אם תשאלו אותי הוא בודאי רכש את יכולתיו בישראל כאשר חבורת ערסים אצה בעיקבותיו כי אצלנו להיות שני במרדף כזה משמעו להיות מת.
מאת: חיים צ 17/08/09 (08:29)

כולם בודאי ראו את כותרות הענק המתנוססות בעיתונים :תקשורת המומה ,אזרחים מזועזעים ומישטרה שדורשת עוד תקציבים. גל פשיעה הם קוראים לזה,לפי המספרים גל הפשיעה בירידה ולא בעלייה דווקא ,אבל בתקשורת מעדיפים להלעיט אותנו במידע מפחיד,מטריד ומדוע?

 
ראשית כל כי זה מוכר עיתונים ,שנית כי זה קרה בצפון תל אביב ,לולא קרה הדבר שם עיניינים היו כרגיל,כי רק בתל אביב רצח ללא סיבה ראוי לסיקור,כי רק בתל אביב קרב סכינים אכזרי הוא דבר היוצא דופן ,באזורי הספר במדינה הרי אלו מראות שכחים, הברברים בפריפריה רגילים לכך אז מדוע שנצא במודעה דרמטית?!

 
מבחינת המשטרה פשע זה טוב ,אפילו מצויין הרי ככול שיש עלייה בפשע כך המישטרה יכולה לבקש עוד ועוד מנתח עוגת התקציבים,אם ישאלו אותי אומר כי המשטרה היא חלק מהבעיה לא חלק מהמהפיתרון.

 
שוטרים המקורבים לעולם הפשע,"המסתחבקים" עם עבריינים ,שלא נוקטים בפעולה זאת הבעיה האמיתית ברחובות ,אין צורך בעוד שוטרים יש צורך בהחלפת השוטרים הקיימים ,השוטרים טוענים כי קיימת זילות במקצוע שלהם ,אם ישאלו אותי את זילות המקצוע הם השיגו בעצמם,מהרגע שעברו לצד השני.

 
אומרים כי תקופות נואשות מצריכים פעולות נואשות,בארצות הברית בשנות השלושים אליוט נס נילחם בפשיעה עם חבר`ה שהתקשורת קראה להם הבילתי משוחדים ,עם כל התקציב המדולדל של משטרת שיקגו  נילחמו אל מול גל הפשיעה של אל קאפון הם היו היחידים כי שאר השוטרים  שוחדו בידי קאפון,בסוף אמנם ניכלא קאפון על העלמות מס אבל עוד לפני זה דאג אליוט נס "לייבש " את עסקיו של הגנגסטר הנודע לשימצה.

 
מה שאנו צריכים במשטרה אלו שוטרים שיד העבריינים אינה יכולה להגיע להם,שוטרים שלא מנסים לעשות לביתם כאלו שלא מנסים לחלץ בני מישפחה סוררים על ידי הפלת אישומים כוזבים על הקורבנות המתלוננים .

יש מספיק שוטרים ברחובות אולי יותר מדי,מה שחסר ברחובות זה אנשי חוק.

 
מישטרת ישראל היא גוף מושחת גוף שהמפכל הבא צריך לעשות בו סדר,ניכר שהמפכל הנוכחי הוא בובת סמרטוטים,המפכל הבא תפקידו לנער את המשטרה מכול העבריינים שיש להם תג,ורק כך נוכל להחזיר את הסדר לרחובות.

הכותב הוא חיים צימבלרו,סטודנט לתקשורת ומדעי המדינה באוניברסיטה הפתוחה

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
המאמר טוב אבל
בעז לביא 19.08.09 (17:19)
2.
היי בועז
חיים צ 19.08.09 (19:27)