מס' צפיות - 272
דירוג ממוצע -
ציפיטפוט
מאת: kalligula 12/08/09 (23:12)

אני זוכר שפעם בזמנו הערכתי את האישה הזו, וצפיתי לה שתגיע לגדולות. הפעם ההיא היתה בתקופה שעוד היתה בעלת חזון ואידאלים, וידעה להלחם ולבטא אותם בצורה משכנעת ומעוררת כבוד.

הכל קרה עד אותו רגע שהיא יחד עם חבריה האופורטוניסטים החליטו לעזוב את ביתם הפוליטי, ולחבור לאריאל שרון שהחליט לעשות תיקונים בביוגרפיה האישית שלו על גבינו ועל חשבוננו, שלא יובן לא נכון , אני חושב שמותר לאדם ומנהיג לעשות תפניות בהשקפת עולמו ודרכו, אבל לא בניגוד לשולחיו ובוחריו שהצביעו נגד אותו מהלך שהחליט לעשות בניגוד להבטחותיו לאותו שולח ובוחר.

תזכורת קטנה לבעלי הזכרון הקצר שביננו, טרום תוכנית ההתנתקות שאריאל שרון ביצע בניגוד גמור לתוצאות משאל מתפקדי הליכוד, מה שהוביל להקמת בן הכלאיים הזה שנקרא קדימה.

מאז הרבה מים עברו בנהר, ואותו יצור כלאיים רקוב ומושחת הנהיג את המדינה בשתי הקדנציות האחרונות כאשר גברת ציפיטפוט משמשת כמספר שלוש ושתיים בממשלות האחרונות בהתאמה.

אני לא אמנה את מחדליהן של ממשלות קדימה האחרונות, כבר עשיתי רשומה כזו בעבר רק אציין את שתי מלחמות לבנון השנייה ועזה שעברנו תחת שלטונה, כאשר עד היום ציפיטפוט מתגאה באותו הסכם כניעה עלוב מול מליציה חמושה החלטה 1701 שהביאה לסיום מלחמת לבנון השנייה, את מטר הקסאמים שנחת על חבל ארץ שלם במשך כל שנות כהונתם וחטיפתם ורציחתם של רגב וגולדוואסר ז"ל, ומחדל המחדלים ענינו של גלעד שליט שחוגג היום את יום הולדתו הרביעי במקום שביו, אני לא מדבר על פרשיות השחיתות הירשזון,אולמרט,דליה איציק,שמחון ועוד אין ספור פרשיות וחקירות שנעשו באותה תקופה.

דוקא היום החליטה גברת ציפיטפוט לשאת נאום בטירת הכרמל בו היא הכריזה ותארה את המצב העגום שמדינת ישראל הגיעה אליו ואני מצטט

" בהשתתפות מאות חברי מפלגתה, תקפה יו"ר האופוזיציה, ציפי לבני, את התנהלות ממשלת נתניהו, ואמרה שהציבור מיואש: "מאות אלפים רואים את מה שקורה ומסדרים אזרחות שנייה, מסדרים לילד לימודים או דירה בחו"ל"

סליחה, מי הנהיג את מדינת ישראל בשנים האחרונות ? לא היה זה נתניהו שהיה באופוזיציה? האם את באמת חושבת שלמרות כשרונו הגדול ויכולותיו אנחנו באמת נאמין שהוא הצליח להרוס במשך 4וחצי חודשי כהונתו את כל הטוב והיפה במדינה הזו? היכן את היית בשנים האחרונות? מה עשית? מה תרמת? היית בובה על חוט בשתי הממשלות האחרונות בהן כיהנת? לא היתה לך מילה שם? לא היית שותפה בקבלת ההחלטות שהביאו אותנו לעשיית טרנספר לאזרחי ישראל שעד היום לא זכו למה שהובטח להם ונרקבים בקראווילות אעלק? לא היית שותפה במחדלי מלחמת לבנון השנייה? המבצע המגומגם בעזה? גלעד שליט? שחיתות? התנהלות אנמית וחסרת אחריות אל מול המשבר הכלכלי הכלל עולמי שהתדפק על דלתנו? כל התנהלות האופוזיציה בראשותך היא ילדותית,אוילית ולא רצינית ואת עוד מצפה שנעריך אותך ואת חברייך?

אין לי מה לומר, את קשקשנית חסרת אחריות ולא ראוייה בכלל והכי נורא בורחת מאחריות, אין בך לא ענווה ולא יושרה, רק בכיינות וקיטורציה על ההפסד שלך בבחירות האחרונות, שלכאורה ניצחת בהן אבל רק בזכות עיתונות ותקשורת מגוייסת שעזרה ותמכה בך לאורך כל הדרך, כי כמו שרון ואולמרט קודמייך הבנת שבשביל להצליח בפוליטיקה כאן, את חייבת לגייס את התקשורת לצידך ולהפוך לעושת דברה ורצון האג`נדה שלה וכך תקבלי פור מול כל מתמודד שיעמוד מולך בכלל ונתניהו בפרט.

התנהלותך מיום הקמת ממשלת נתניהו היא פתאטית ועלובה וככל שאת פוצה את פיך יותר אני מבין עד כמה ניצלנו שלא את היא זו שיושבת במשרד ראש הממשלה, כי אולי כלפי חוץ היינו נראים טוב אבל המדינה שלנו היתה הולכת ישר לאבדון, אותה הדרך שאת וחברייך לממשלות הקודמות כמעט הובלתם אותנו אליו.

לסיום תתביישי לך!!!

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר