מס' צפיות - 417
דירוג ממוצע -
אביב גפן מנסה למכור על גבינו
מאת: kalligula 01/08/09 (22:38)

אולי בעצם פרסום הרשומה הזו אני חוטא, כי למעשה אולי אני עושה בדיוק את מה שהוא רצה, לגרום הד ציבורי נרחב על מעשהו הבזוי וליפול למלכודת של עזרה בקידום מכירות כפי שלומדים בשיעורי מבוא לפרסום. מאידך אם רשומה זו תגע באחד או שניים, ותגרום להם להימנע מלרכוש את מוצריו , השגתי את מטרתי. אתם בטח כבר תוהים על מה הוא חופר? ובמה מדובר? אז אני מדבר על הראיונות שהעניק מר אביב גפן לעיתונות הזרה לקראת צאתו של אלבומו הלועזי הראשון.

 

אחת התכונות הבזויות ביותר לטעמי, הוא לנסות להתקדם ולקדם את ענינך על גבם של אחרים. האחרים כאן, זה אני, את,אתה,וכל אזרח במדינת ישראל שגם כך לא סובלים מעודף אהדה בעולם הרחב, מחוסר איזון בתאור הסכסוך היהודי ערבי וכל מה שחסר לנו זה עוד קול מתוכנו שיספר לעולם עד כמה אנחנו לא אנושיים ופועלים בצורה נפשעת כלפי ערבים וכאלה שדעתם שונה.

 

בראיון הוא מתאר איך ילדי ישראל עוברים שטיפת מוח מיום הולדתם, מה שגןרם להם להתגייס בצורה עיוורת לצה"ל ושם לרצוח ערבים, אותם מעשי רצח שבהם הם מעורבים גורמים להם לסיבוב בראש שמוביל אותם לבריחה להודו, ותאילנד ולהתמכר שם לסמים שישיחו מהם את מעשי הפשע והרצח בהם היו מעורבים. הלוא בעצם ימים אלה הסתיים גיוס מחזור אוגוסט וראו איזה פלא? שיעור ההתנדבות ליחידות קרביות עלה והתעצם, זה מבלי לקחת בחשבון את היחידות ההתנדבותיות כמו צנחנים וסיירות למינהן. עוד הגדיל לעשות אביב היקר ותיאר את קשייו בארץ בגלל דעותיו השמאלניות ותפיסותיו השונות לעומת מרבית אזרחי המדינה, מה שמקשה עליו להתפרסם ממוזיקה וחוסר פירגון של אמצעי התקשורת בהשמעת שיריו .

 

הייתם מאמינים? אמצעי התקשורת בישראל משתיקים איש שדעותיו הן שמאליות??? כאילו דא אנחנו חיים באותה מדינה? התקשורת בישראל הפכה לימנית מבלי שהרגשנו? אביב גפן הוא לא אומן מוערך בארץ? לא מושמע? הראיון כלל עוד כמה אימרות חוכמה של אביב היקר שלא אמנה אותן כאן , אבל אני מעריך שהבנתם שבעבור קידום תקליטו הוא מכר אותנו בזיל הזול והשחיר את פנינו , כאילו שגם כך חסרות לנו צרות בכל הקשור לדימוי הדמוני שלנו בעולם. אביב היקר, אדם ששונא את עצמו , אל לו לצפות שאחרים יאהבו אותו, כפי שהצגת אותנו ולא יעזור לך כלום , גם אתה חלק מאיתנו למרות הכחשותיך וכפי שלא יאהבו אותנו לא יאהבו אותך.

 

ובכלל איך אפשר להעריך אדם שיורק לבאר ממנה שתה? או אולי הגולה טבועה עמוק עמוק בנפשך וחזרת לימים בהם ניסינו בכל כוחנו למצוא חן בעיני הפריץ. אין מה לומר רק תתבייש לך, ואני מאחל לך שתקליטך ינחל כשלון חרוץ ולו מהסיבה שהנסיון הנואל שלך לקדם את מכירתו ע"י מכירתנו הוא בזוי ושפל בעיניי. ולא יעזור לך הפעם התרוץ של משפחתך.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
ההסבר לתופעה של אביב גפן
האזרח ק 02.08.09 (11:18)
2.
אף פעם לא הייתי ממעריצותיו של הצבוע הזה
יופיטר 02.08.09 (11:53)