מס' צפיות - 358
דירוג ממוצע -
שיטת השקשוקה - מי שלא צפה - הפסיד - חפשו את הסרט!!!!
חטפתי אפטרשוק-שוק ה - הון ושילטון - אפקט השקשוקה
מאת: יופיטר 29/07/09 (12:34)

אתחיל בכך שבלי קשר לנושא הסרט - הסרט זכאי לפרס - מענין - מותח - מפחיד - מהמם -ראיתי גם את סרט התגובה של משפחת עופר - שלא היה מקורי במיוחד בלשון המעטה - אפשר לתבוע אותם על העתקה וגניבת רעיון - טוב סתם - נגעלתי ממשפחת עופר בגלל התביעה של 3 מליון - נו טוב ראינו שאתם חזקים ובריונים ומלכי השכונה  - לא פלא שב- 1999 לפי מיטב זיכרוני קניתם ווחד נכסים מהמדינה בלי ניד עפעף - אני מקווה שאם אכן תתבעו את מיקי רוזנטל - יהיו מספיק אזרחים שיתקוממו - וכמובן גם עיתונאים ואומנים - זה באמת יהיה זמן השקשוקה שלהם -על אפקט השקשוקה - מה שגרם לי להרגיש אי נוחות ביחס למשפחת עופר - זאת ההתנגדות להעלאת הסרט - תוך איומים - עוד צעד של בריון סביבתי  - אין לי מושג מדוע הם חושבים שהסרט היה נגדם - כי מבחינתם בעצם הכל בסדר - הם רק טוו קורים - חיבקו בדוביות  - והפעילו את את המריונטות - אנשי קירקס הממון - אלי גולדשמיט שמקבל את משכורתו (יש להניח הדשנה) סתם עיצבן - כי הוא היה שילטון ועבר להון - אהה? מה? למה כמה - מה רע? - נו טוב סתם - סתם סלנג - כי אין לי מילים אחרות - גם עורך דין כספי - טבח השקשוקה - לא ממש נגע לליבי - יצאתי עם בחילה וכאבי בטן מהתבשיל שלו - מר כספי - עדיף לשים ביצים טריות בשקשוקה - ואם עד עכשיו נגעתי בהון ( ואני מקווה שלא יגרם לי נזק כלשהו - כי אני ממש חיה בצניעות צניעותית) הנאשמים העיקריים הם כמובן - אנשי השילטון - שאוהבים להתרפס ולהתחכך בעושר ובניצוצות - והמדינה היא אהבתם השניה כנראה - נו טוב הם זוכרים לה חסד נעורים - אבל יש תור וסדר - ובכל זאת במטוטא מיכם נבחרי העם  - אנא חוקקו חוקים שיגנו על הדמוקרטיה - איך יתכן שלא איפשרו להקרין את הסרט הזה? איפה אנחנו חיים? - מספיק לתת בידי אנשי ההון גם את השילטון - לא יתכן שעיתונאים כמו רוזנטל - (שלצערי הולכים ונעלמים )- ידרסו על ידי מרצדס - והצופים בדריסה לא יראו לא ישמעו ולא יעידו - שיטת השקשוקה הוכיחה שרוב אמצעי התיקשורת - שאוהבים לחטט בקרביים של האזרחים עד אין קץ - אבל כשזה נוגע לגביר של העיירה שלהם - הם צוללים - או מתחפרים . לא יודעת אם הצלחתי להוציא מהמיקלדת - משהו מתחושותי ומחשבותי - לאחר הצפיה בשקשוקה - אבל תודה לכם רוזנטל - ועבודי - ולכל שאר השותפים לדוקומנט המדהים  - לדעתי כדאי להגיש אותו לאוסקר - בקטגוריה של הדוקומנטרים - ואינני יודעת איזה פרסים מקבלים עיתונאים - אבל - מגיע לכם פרס!!!!

ולגברת עופר - רוזנטל הוא לא חלאה - נהפוך הוא - לא מהיום - הוא איש אמיץ - ועיתונאי בכל רמ"ח אבריו - אז תתנצלי - כי בינינו  מי שתורם לחצי  אגף במוזיאון - ורוצה שכל המוזיאון יקרא על שמו - הוא לא ממש משו משו - כנ"ל מנהל המוזיאון - הסיפור אולי חוקי - אבל מביש - משפחת עופר עשתה טעות שיצאה נגד רוזנטל - כי רוזנטל למעשה לא יצא נגדה - הם מבחינת המצב  בסדר - הם אנשי עסקים - והם לא חיבים לנו - אבל מאנשי השילטון זכותנו לדרוש - כי הם מיצגים אותנו - ועליהם לשמור על האינטרסים של המדינה - כמו שעל צהל לשמור על בטחונה - והערוץ הראשון - היה צריך להקרין את הסרט מזמן - אבל מוטב מאוחר מאשר בכלל לא - ולאנשי התיקשורת - די לפחדנות !!! די תתאגדו - ואל תתנו לאנשי ההון לשלוט בכם - אתם הרי "כלבי השמירה" של הדמוקרטיה - (כך אתם טוענים) - אז בבקשה לא להרדם בשמירה.!!! -

לסיום - משפחת רוזנטל - אני מקווה שלא תפגעו - ושלא ידרסו אותכם - אני מקווה שלא תשארו לבד - ויהיו עוד הרבה אזרחים כמוני שיהיו מוכנים לעמוד לצידכם בשעת  צורך - כי יש לכם בבית איש שראוי להערכה - מכל הבחינות - וזה הון בעל ערך רב-

אם מישהו לא צריך להתביש בגין הסרט - זה אתם!!! -  יש בסרט מספיק אנשים הראויים לבושה - וגם לכלימה - בין אם יש להם הון - ובין אם הם בשילטון - ובין אם הם שומרי דמוקרטיה רדומים - השותקים וסוגרי הדלתות בסרט - לא הוסיפו כבוד לעצמם.

אינני יודעת אם הצלחתי לגרום לכם - לטעום גם מהשקשוקה - מבטיחה לכם שלמרות הבחילה - לא תצטערו - ואני מקווה שהאפקט האמיתי של השקשוקה - יהיה קודם כל הפרדת ההון מהתיקשורת  - וזה יוביל  אולי להפרדת ההון מהשילטון - ומהזליגה חלילה לזרעות המישפט  - כולנו רק בני אדם - וטוב שיש בינינו  אנשים אמיצים מעבר לשדה הקרב.

 

 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר