מס' צפיות - 202
דירוג ממוצע -
ערוץ 10 הימים האחרונים
מאת: הצרכן 14/07/09 (02:25)

כבר כמה חודשים כשאני בוהה בערוץ 10, אני שואל את עצמי מה עובר בראש של המגישים  בערוץ היודעים שמשרתם תלויה על בלימה והם חיים על זמן שאול בכל הקשור לעבודתם בערוץ 10.  מה עובר בראש של הטלאנטים בערוץ שעובדים עם חוזים שמנים מאד ומשכורות של מאות אלפי ש"ח.  איך כל זה מסתדר עם ערוץ שמפסיד ממון רב חודש בחודשו.

 

רשת בצרות, ערוץ 10 קורס, קשת כבר מזמן לא ממש רווחיים בסוף נשאר רק עם ערוץ 1. תעשיית הטלוויזיה המסחרית בישראל מגמגמת ומדרדרת.  כנראה שהמודל של שידור חינם תמורת צפייה בפרסומות, לא ממש מוכיח את עצמו בישראל.  רק חבל שזה קורה לקראת ההשקה של פלטפורמת השידור הדיגיטאלי החדשה  (DTT).

 

במידה והערוץ יוחשך, אני מודה שהוא יחסר לי. כבר שנים שאני מעדיף את מערכת החדשות שלהם על פני המתחרים, אני נהנה מידי פעם מלונדון וקירשנבאום אפילו עם ליאור שליין אני מסתדר לפעמים. חבל שהם ניסו לחקות את ערוץ 2 ולא מצאו לעצמם נישה שונה ומעניינת יותר, מספיק ערוץ 2 אחד.

 

נראה לי שהפעם הערוץ יוחשך, קשה לי לראות את הטייקונים ממשיכים להזרים כסף לבור ללא תחתית שנוצר שם, לפחות אם היו רואים אור בקצה המנהרה, כרגע המנהרה חשוכה לגמרי.

 

בקרוב רשת הזכיינית של ערוץ 2 תתחיל לגמגם, אם הם בונים שפרויקט מסלול ואחד נגד מאה יצילו אותם, הם טועים לחלוטין. אל תתפלאו אם קשת ישרדו ויישארו המפעיל היחיד של ערוץ מסחרי בישראל, זה נראה מתווה ידוע מראש.

 

בקרוב יהיה צפוף שם למעלה.

 

לבלוג של הצרכן 

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר