מס' צפיות - 273
דירוג ממוצע -
ביקשנו קיבלנו -- 4
100 ימים אבל חסד איין...
מאת: zvidoc 03/07/09 (23:54)

כאשר רואים כמעט כל יום את המלחמה אשר עושה הממשלה הנוכחית באזרחיה, בייחוד בפאן הכלכלי, אבל באיזה אזרחים? לשיכבה התחתונה, אלו אשר הסטטיסטיקה כבר שמה אותם מתחת לקו העוני, אין כבר מה לתת, בטח לא אחוז נוסף של מע"מ ובטח לא מע"מ על העגבניה הרקובה אותה יאספו בפחים ליד השוק או חנות הירקות. לשיכבת הביניים בדרג הנמוך , אלו אשר עבודתם כמעט ולא מספקת אותם, (כבר נקבע מזמן כי העני ביותר הוא זה העובד למיחייתו ולא מספיק לכלכלתו) בהם כלולים חד הוריים , עובדים זמניים ועוד חלק נרחב של "שכבת הביניים" אשר רגל אחת שלהם כבר דורכת על המדרגה הנמוכה יותר וזה גם בלי גזירות ביבי.

 

כן, כאשר רואים את כל הרעות אשר עם ישראל הביא על עצמו, כן זה כולל את כולם, ככה זה בפוליטיקה, אין אחראי אחד! כולם אחראים, זה אשר בחר בגוזר וזה אשר לא עשה די על מנת למנוע את בחירתו של הגוזר.

 

הדבר היחידי אשר יכול לשנות את המצב, הוא הצבעה ברגליים, אבל זה צעד בו משתמש בהצלחה גדולה המגזר החרדי, אשר מפר את השבת בצביעות על שמירתה, כן אותו מגזר אשר חלקו הגדול , תלוי במיסים של העובדים ומשלמי המיסים אשר כל רצונם זה לחיותתתתתתתתתתת.

 

עצומה לחתימה נגד הורדת נקודת זיכוי לילדים, זה צעד קטן אך עלול להשפיע..

 

להשיב את גלעד שליט לביתו ומיד !! זה בהישג יד,,,

הכותב הוא דור שני לשואה , בן למשכילים אקדמאים, מכונאי בדימוס, מדריך יישומיי-מחשב בפועל. אוהב מוסיקה קלאסית, ברוק רנסאנס ומודרנית. קורא-תולעי בשלש שפות ובעל דעות שמאל מתון - http://forum.kan-naim.co.il/viewforu

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה לא התקבלו תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
אין תגובות למאמר