מס' צפיות - 262
דירוג ממוצע -
אובמה מחזר
מאת: kalligula 04/06/09 (23:44)

עכשיו אפשר לסכם, נאומו של אובמה עבר ובסה"כ ניתן לסכמו במילים "אין חדש תחת השמש" אמנם הוא עשה כמה הקבלות לא ראויות,אבל אם נזכור שזה היה אמור להיות נאום פיוס בבירה ערבית לעולם המוסלמי , אז אפשר להתנחם שלמרות מסע ההפחדה שעברנו בימים האחרונים, השד לא היה נורא כ"כ ותכלס לא משהו שלא ידענו עליו קודם. בכלל נאומי פיוס ובקשות סליחה המוניות למינהם, אף פעם לא השיגו את מטרתם, זה מזכיר לי את אותו נאום סליחה של ברק אחר (זה שלנו) שהתיימר לבקש סליחה מעדות המזרח ולפתוח דף חדש עם המזרחיים. מה יצא מזה? עדיף לשכוח.

 

ובכלל על מה בדיוק ביקש סליחה ? ועוד איפה, דוקא מצרים וסעודיה. כידוע לכולם ארגון אל קעידה בראשותו של בן לאדן נוסד והוקם בסעודיה וממומן בכספיי בן לאדן וחבר מרעיו שרובם סעודים טהורים, חלק ממארגני הפיגוע בניו יורק היו מצרים טהורים חסדיו של השייח העיוור שמטיף יומם וליל נגד ארה"ב. על מה בדיוק יש למערב להתפייס עם העולם המוסלמי? על הפיגועים בלונדון? המהומות בדנמרק? הפיגועים במדריד? המהומות בצרפת? רצח פוליטקאים בהולנד? מהומות בשבדיה? המחתרת בפילפינים?המשך קיום העבדות בחלק ממדינות אפריקה?סחר באנשים?רצח עם? שימו אצבע על הגלובוס, היכן שקיים האיסלם יש בעיות.

 

יאמרו שזו דמגוגיה זולה,יאמרו שזו האשמה קולקטיבית, אלה שיאמרו זאת הם אותם אלה שלא יודעים לענות ולהגיב ענינית. מאוסטרליה וסין במזרח ועד ארה"ב במערב ידוע לנו על מיעוטים איסלאמים שבוחרים במעשי טרור ע"מ לקדם את עניניהם ומטרותיהם. 1.2 מילארד מוסלמים בעולם שכל תחושות השנאה שלהם והבעיות שלהם מתנקזים לפינה קטנטנה במזרח התיכון ו6 מיליון יהודים שיושבים בה. נו באמת. אפילו מדינות שיש לנו הסכם שלום איתן כבר עשרות שנים, מדינת ישראל לא מופיעה ולא קיימת בספרי הלימוד בבתי הספר שלהם, אפילו עבורן אנחנו כלל לא קיימים, שלא לדבר על כאלה שאין לנו יחסי שלום איתן, מה שאומר שגם הדורות הבאים לא יכירו בקיומנו והימצאותנו כאן. אני לא מדבר על סדרות הטלוויזיה בהם אנחנו היהודים מוצגים שם כחורשי רעות ומזימות כנגד כל העולם  בכלל והאיסלם בפרט.

 

אנו מוצגים כרוצחי ילדים שמשתמשים בדם ילדי המוסלמים למטרות פולחן, כפי שארע בתקופות אפלות ובמקומות אחרים בהיסטוריה. כל שנה עולה לאוויר סדרת טלוויזיה בה תמיד מככב איש מוסד או איש בטחון ישראלי שמנצל את תמימותם של המוסלמים וטוב ליבם ע"מ לפגוע בהם ולקדם את מטרותיה של ישראל ע"ח המוסלמים , דמויות דמוניות שיקח שנים למחות אותן מהזכרון הקולקטיבי. משום מה אובמה לא הזכיר את זכות השיבה ולא נתן לה פתרון, ענין שהוא בנפשם של הפלשתינאים ומדינות ערב בהם קיימים מחנות פליטים של פלשתינאים שעד היום לא זכו למעמד אזרחי במדינותיהם ה"מארחות".

 

על איום הגרעין האירני הוא נדע בעקיפין ובעיקר שחרר סיסמאות על פירוז העולם מנשק גרעיני (רמז לישראל) והסכנה למירוץ חימוש גרעיני במזרח התיכון, ושלא יד לעבר איראן שממשיכה לשחק אותה קשה להשגה ובכך קונה זמן עד היום בו נתעורר לאיראן גרעינית כפי שקרה עם צפון קוריאה. רק להזכיר שיש כבר מדינה איסלאמית בעלת פצצה גרעינית שיש בה מהומות ובעיות קשות,ומדירה שינה ממדינות המערב כבר היום (פקיסטן).

 

לאן כל זה יוביל? ימים יגידו. אולי כאשר אתה מובן מאליו ונאמן יתר על המידה אתה מזמין על עצמך מעשים כאלה, אולי אם נתחיל להתרועע עם סין (המעצמה העולמית הבאה)ן ורוסיה (המעצמה הישנה חדשה)ונחתום על שיתופי פעולה צבאיים ומחקרים איתן תבין ארה"ב שאנחנו לא כאלה מובניים מאליהם וגם לנו יש אופציות.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 3 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
אתה השתתפת במסע ההפחדה!!!!!או יש לך >>
לא הפעם 06.06.09 (09:54)
2.
כנראה
kalligula 06.06.09 (21:20)
3.
אובמה וישראל
ראובן חולון 07.06.09 (14:06)