מס' צפיות - 408
דירוג ממוצע -
גייס חמישי? אתם תקבעו
מאת: kalligula 17/05/09 (23:22)

ראש הממשלה בנימין נתניהו נסע לארה"ב, ומחר הוא יפגש עם נשיא ארה"ב אובמה. כל הזמן מפמפמים בנו שהנה הנה מתחיל הלחץ האמריקאי על ישראל, ועל ההבדל התהומי בין נתניהו לאובמה, מה שמסתמן יותר כמשאלת לב של העיתונאים בארץ ורצונם לראותו במפלתו. מה חדש? הסיסמה על פיה אנו חיים בחודשים האחרונים היא "שתי מדינות לשני עמים? האומנם ?

 

היום יתפרסם סקר מדאיג ביותר, שמעמיד את עצם קיומנו כאן בסימן שאלה אחד גדול, מהסיבה שלא מדובר כאן בשתי מדינות לשני עמים , אלא בשתי מדינות לעם אחד!!!! שלא יהיו לכם אשליות, הכוונה היא לא לעם היהודי אלא לעם הפלשתינאי. היום פרסמה אוניברסטית חיפה סקר על ערביי ישראל. מנתוני הסקר מתגלה ש רק 41% מערביי ישראל מכירים בה כמדינה יהודית. 46% מערביי ישראל לא היו מוכנים לשלוח את ילדם לבית ספר יהודי. 47% מערביי ישראל לא מוכנים שיהיה להם שכן יהודי. 40.5% מערביי ישראל כלל לא מאמינים שהתרחשה שואה לעם היהודי. 41% מערביי ישראל לא מכירים בזכותה קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. 41% מערביי ישראל השתתפו בפעולת מחאה בשנה האחרונה.

 

מה אנחנו למדים מהסקר האחרון? שגם אם נעשה שלום עם העם הפלשתינאי, נוותר על השטחים, נקבל את הדרישה של שתי מדינות לשני עמים עדין ניתקע כאן עם מיעוט ערבי שמהווה 20% מהאוכלוסייה, היום, נתון שרק יאמיר עם השנים, שאינו רואה עצמו חלק מהמדינה, לא מכיר בסמליה, והכי נורא לא מכיר בזכות קיומה!!! מה שיהפוך את הגליל והנגב וואדי ערה ועוד כמה ואדיות מרכזיים במדינה , בעיקר למי שנוסע צפונה ורואה מה קורה בצידי הכבישים לכיוון כרמיאל, או קטע הכביש בין צומת המוביל לצומת גולני ועוד כמה אזורי מפתח .

 

רק לפני שבוע התפרסם בכלי התקשורת על היערכות מיוחדת של צה"ל, והקמת יחידות מיוחדות שכל תפקידן יהיה לוודא שכביש ואדי ערה לא ייחסם ע"י ערביי הסביבה בשעת חירום או מלחמה כפי שצופים. מה אנחנו למדים? שגם בצה"ל ובמשטרת ישראל מתחילים להפנים ולהבין שערביי ישראל מתחילים להוות איום אמיתי שעלול לפגוע בבטחון המדינה בשעת חירום!!! גייס חמישי? ע"פ התנהגותם של ערביי ישראל במהלך מלחמת לבנון, המלחמה בעזה, התבטאויותיהם של מניהיגהם וע"פ הסקר הזה הגיע הזמן שנבין שהסכנות האורבות לנו לעתיד לבוא אינן רק איומים מבחוץ, האיום הקשה והבעייתי ביותר הוא מבית!!! הכי מפחד בסיפור הזה, היה לראות איך מבצעי הסקר כבר מיהרו למצוא סיבות לתוצאותיו הקשות של הסקר והתחילו ללמד סניגוריה על ערביי ישראל ובהתאם למסורת היהודית מתחילים לדפוק על החזה ולצעוק חטאנו , אשמנו, בואו תשמידו אותנו.

 

תכלסמי שרואה בהקמת מדינת ישראל נאכבה, האם אפשר לבוא אליו בדרישות או לצפות ממנו למשהו?

לדעת שבקירבנו נשמעים הקולות לחייב את ילדי ישראל ללמוד על הנאכבה הזו ולהכיר בה , זה כבר יותר מידי.

 

רוצים לפרסם את דעותכם ב"פרשן"? גם אתם יכולים! לחצו כאן

 

גולשים יקרים, הכותבים באתר משקיעים מזמנם בשבילכם, בואו ניתן להם תגובה! כתבו למטה (בנימוס) את דעתכם.

דרג מאמר:          
תגובות למאמר זה התקבלו 2 תגובות לקריאת כל התגובות ברצף
1.
דמגוגיה ימנית מסוכנת..!!!!
הפעם לא!! 18.05.09 (22:54)
2.
יש אמת בעובדות הסקר עם מעט הגזמה
בעז לביא 19.05.09 (17:17)